Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

po lesie jezdze , upalam w sumie :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

po lesie jezdze , upalam w sumie :)

Zbudowales ta vitarke :gwizdanie:
Opublikowano

Kto chce zostac clubowiczem..? :polew:

dziś mi przyszedł e mail z clubu , w sprawie likwidacji kont nieaktywnych :polew:

Opublikowano

Sorry czy coś pominąłem.

Opublikowano

Jest taki klon naszego A4 klubu....A4 club :gwizdanie: wiec pisanie Klub przez C wywołuje zawsze dreszczyk emocji i dyskusji :) To tak na przyszłosc :wink4:

Opublikowano

w takim razie przepraszam . to może przez to że parę lat mieszkałem za wielką kałużą.w takim razie na foum klub to klub.

Opublikowano

w takim razie przepraszam . to może przez to że parę lat mieszkałem za wielką kałużą.w takim razie na foum klub to klub.

A żeby było jaśniej to podjedź na spota to opowiemy Ci dokładnie o co chodzi z tym A4 Clubem :decayed:

Opublikowano

a nie można się dowiedzieć wcześniej.

Opublikowano

a nie można się dowiedzieć wcześniej.

Długa historia :wink4: Podjedz do Solvay MM Pablo Ci opowie :naughty:
Opublikowano

brawo Polacy :kox:

Opublikowano

a nie można się dowiedzieć wcześniej.

Długa historia :wink4: Podjedz do Solvay MM Pablo Ci opowie :naughty:

Tukan dzięki, ale nie musisz tak bardzo promować Media Markt :naughty::decayed: :decayed: :decayed:

Aha ludziska, od Piątku do Niedzieli jest największa w roku wyprzedaż w MM, są zawsze 2 na rok, jedna w styczniu a druga pod koniec sierpnia, będzie otwarte od 7:00 i będę podziwiał ludzi stojących w kolejce od 4:00 na tym mrozie :kox: co do cen to na jedne produkty będzie większa obniżka a na inne mniejsza wszystko zależy od ilości na magazynie gazetka w prawym górnym rogu => http://www.mediamarkt.pl/krakow-solvay-park/

Opublikowano

a nie można się dowiedzieć wcześniej.

Długa historia :wink4: Podjedz do Solvay MM Pablo Ci opowie :naughty:

Tukan dzięki, ale nie musisz tak bardzo promować Media Markt :naughty::decayed: :decayed: :decayed:

Prosze,za ten 60% rabat co mi obiecales moglem to napisac :decayed:
Opublikowano

a nie można się dowiedzieć wcześniej.

Długa historia :wink4: Podjedz do Solvay MM Pablo Ci opowie :naughty:

Tukan dzięki, ale nie musisz tak bardzo promować Media Markt :naughty::decayed: :decayed: :decayed:

Prosze,za ten 60% rabat co mi obiecales moglem to napisac :decayed:

:decayed:

Opublikowano

wyglada ciekawie

Trzeniu popatrz sobie na aparaty

Opublikowano

wyglada ciekawie

Trzeniu popatrz sobie na aparaty

Patrzył ostatnio na "alfy" :naughty:

Opublikowano

a nie można się dowiedzieć wcześniej.

Długa historia :wink4: Podjedz do Solvay MM Pablo Ci opowie :naughty:

Tukan dzięki, ale nie musisz tak bardzo promować Media Markt :naughty::decayed: :decayed: :decayed:

Aha ludziska, od Piątku do Niedzieli jest największa w roku wyprzedaż w MM, są zawsze 2 na rok, jedna w styczniu a druga pod koniec sierpnia, będzie otwarte od 7:00 i będę podziwiał ludzi stojących w kolejce od 4:00 na tym mrozie :kox: co do cen to na jedne produkty będzie większa obniżka a na inne mniejsza wszystko zależy od ilości na magazynie gazetka w prawym górnym rogu => http://www.mediamarkt.pl/krakow-solvay-park/

No i trzeba się zastanowić co lepsze...

Duży rabat czy Pablo wrzeszczący do Ciebie przez cały MM :decayed::naughty::wink4:

Opublikowano

:decayed:

Ok panowie jak by coś to macie do mnie nr koma.

Ja uciekam oglądać Klątwę 3 na BD :)

:hi:

Opublikowano

dzis oglądałem test nowej S4 na tvn turbo :kox::slina:

wersja testowa 380 tys zł. :shocked: ale wymiata 5,4 s do 100 :evil:

Opublikowano
  • Autor

Boseronek grasz dzisiaj :naughty:

Opublikowano

Boseronek grasz dzisiaj :naughty:

chyba w pracy sobie postrzelam :disgust:

niestety mam nocke

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.