Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hello

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:siema: wszystkim w ten za***isty dzień hehehe

Opublikowano

Calusy gorace dla was chlopaki z tej zasypanej mroznej Szwecji :tongue4:

zimno tu i ogolnie do duszy :thumbdown:

na spota przylece dopiero latem ale miejsce mi trzymajcie :wink4:

Opublikowano

:hi:

Panowie za jakieś 1.5 miesiąca będę chciał kupić jakieś felgi 17'' z oponami ~~7mm. Gdzie najlepiej kupić? allegro? A może ktoś z was ma coś fajnego na zbyciu

Opublikowano

Ja chce swoje sprzedać, ale bez kapciów :)

Opublikowano

ile jarko za nie?

Opublikowano

1500 zeta :)

Opublikowano

1500 zeta :)

za tyle chce kupić cały zestaw z oponami :)

Opublikowano

No to szukaj :good:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

1500 zeta :)

za tyle chce kupić cały zestaw z oponami :)

nex kolo Wieliczki goscie maja felgi i opony w za***istych cenach, moge Ci dac nr jak chcesz :)

Dzieki za spota ludzie, szkoda ze tak malo osob przyjechalo. Lenie :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano

nex kolo Wieliczki goscie maja felgi i opony w za***istych cenach, moge Ci dac nr jak chcesz :)

Dzieki za spota ludzie, szkoda ze tak malo osob przyjechalo. Lenie :decayed: :gwizdanie:

ja się fatalnie czułem :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

1500 zeta :)

za tyle chce kupić cały zestaw z oponami :)

nex kolo Wieliczki goscie maja felgi i opony w za***istych cenach, moge Ci dac nr jak chcesz :)

Dzieki za spota ludzie, szkoda ze tak malo osob przyjechalo. Lenie :decayed: :gwizdanie:

Młody nie dawaj tego numeru tak na lewo i prawo bo potem przyjdzie lato i nam wszystko wykupią :decayed: :decayed: :polew:

Opublikowano

no wlasnieeeee

Opublikowano

Dzieki za spota ludzie, szkoda ze tak malo osob przyjechalo. Lenie :decayed: :gwizdanie:

również dzieki za spota (dotarłem Fordem ale liczy się ze dotarłem :decayed: ) :) miło było was poznac :)

Opublikowano
  • Autor

No Ja niestety ale nie dalem rady przyjechac na spota, myśle ze mała frekwencja na spotach spowodowana jest małą ilością informacji dla userów, trzeba chyba rozpocząć kampanie reklamowa poprzez pw na forum bo w kraku mamy wielu userów z naszego regionu :gwizdanie:

ps. Jarko dzieki za odwiedziny :decayed:

Opublikowano

1500 zeta :)

za tyle chce kupić cały zestaw z oponami :)

nex kolo Wieliczki goscie maja felgi i opony w za***istych cenach, moge Ci dac nr jak chcesz :)

No i co mi podbierasz klienta :evil:

Dać takiemu namiary to wszędzie rozpowie :gwizdanie:

ps. Jarko dzieki za odwiedziny :decayed:

:przebiegly:

Opublikowano

No Ja niestety ale nie dalem rady przyjechac na spota, myśle ze mała frekwencja na spotach spowodowana jest małą ilością informacji dla userów, trzeba chyba rozpocząć kampanie reklamowa poprzez pw na forum bo w kraku mamy wielu userów z naszego regionu :gwizdanie:

Mysle ze kampania nie wiele tu da ... jak ktos jest zainteresowany spotem to napewno tutaj zaglada a tutaj wszystkie informacje znajdzie ... mysle że z nadejsciem wiosny/lata można by jakos uatrakcyjnic spoty np jakis grill czy cos to i pewnie wieksza frekwęcia bedzie :good:

Opublikowano

Mysle ze kampania nie wiele tu da ...

Z doświadczenia wiemy że sporo daje :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.