Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kamil, Ty pracujesz w Hesti czy to z ramienia jakiejś innej firmy masz te możliwości ubezpieczania.

Twój kolega z dawnych lat grania w koszykówkę pracuje w Hestii :wink4:

po części tak i tak :)

Miklasiński ?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Miklasiński ?

:no:

Jawor :)

On Cie pamięta :wink4:

Opublikowano

Dzien dobry wszystkim :)

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
:siema: weekend :kox:
Opublikowano

:siema: weekend :kox:

Studia :wallbash::thumbdown:
Opublikowano

:siema: weekend :kox:

Studia :wallbash::thumbdown:

za***ista pogoda !!!!!!!!!

Opublikowano

:siema: weekend :kox:

Studia :wallbash::thumbdown:

za***ista pogoda !!!!!!!!!

Z mysla ze jutro musze siedziec na uczelni nic nie pomaga.Chyba ze premia albo 1000zł od tak :kox:
Opublikowano

Elo :hi:

Opublikowano

:siema: weekend :kox:

Studia :wallbash::thumbdown:

za***ista pogoda !!!!!!!!!

:good: aż się chce żyć :good: [br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 13:46_________________________________________________http://motoryzacja.interia.pl/news/mandaty-nielegalne,1453938 :good:

Opublikowano
Opublikowano

widze że musiałeś się pochwalić też swoim autkiem: :decayed: :decayed: :wink4:

24.JPG

W sumie dobrze że odbija się... autko. Zapewne chciałeś kopazać w jakim dobrym stanie jest lakier :decayed: :decayed: :decayed:

Ten facet też chciał poazać jaka jest ładna gładka powierzchnia:

allegro-czajniczek-270-OBRAZKY.PL.jpg

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

BUAHAHA

DOKLADNIE TAK SIEMIANKU, DOBRZE ZE NIE ZROBILEM ZDJECIA GODZINE WCZESNIEJ W GARAZU BO EFEKT MOGLBY BYC PODOBNY :)

Opublikowano

:> :> :> Doszły mnie słuchy że widzimy się jutro w Bonarce :)

Opublikowano

:> :> :> Doszły mnie słuchy że widzimy się jutro w Bonarce :)

PAPLA :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Panowie odnośnie ubezpieczenia smaochodu to w tamtym tygodniu przerabiałem temat bo konczyło mi sie OC , AC mam w PZU i nie o tym chciałem . OC do tej pory miałem w HDI przy 60% zniżek 520 zł , szukałem innej firmy która będzie miała konkurencyjną cene i byłem w większości ubezpieczalni i powiem Wam jedno - tylko Link4 mnie zachwycił cenowo jeżeli chodzi o samo OC - 362 zł za rok !!! gdybym chciał pakiet OC AC NW - 1600zł od kwoty 33tys zł bo na tyle wycenili moją A4 więc też chyba spoko cena, dziś za samo AC w pzu płace 2400/rok

zatem polecam Link4- punkt w Carefur na zakopiance[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 16:32_________________________________________________Sokol mozesz przeliczyć dla mnie OC ale nie sądze zebys zszedł poniżej tej kwoty.

Opublikowano
  • Autor

Boseronku a wiesz ze w LINK4 nie mozesz likwidowac szkód bezgotówkowo ? :cool1:

Ja za swoje 3,0 TDI płace OC 480 zł ;P

ps. LINK4 w tamtym roku mi wycenił na 4,8 tys zł pakiet do mnie :wallbash: a tak zapłąciłem 3,4 tys AC+OC+NW+Ubezpieczenie domu

Opublikowano

a tak zapłąciłem 3,4 tys AC+OC+NW+Ubezpieczenie domu

może jeszcze frytki do tego... :wink4::decayed:

:hi:

Panowie odnośnie ubezpieczenia smaochodu to w tamtym tygodniu przerabiałem temat bo konczyło mi sie OC , AC mam w PZU i nie o tym chciałem . OC do tej pory miałem w HDI przy 60% zniżek 520 zł , szukałem innej firmy która będzie miała konkurencyjną cene i byłem w większości ubezpieczalni i powiem Wam jedno - tylko Link4 mnie zachwycił cenowo jeżeli chodzi o samo OC - 362 zł za rok !!! gdybym chciał pakiet OC AC NW - 1600zł od kwoty 33tys zł bo na tyle wycenili moją A4 więc też chyba spoko cena, dziś za samo AC w pzu płace 2400/rok

zatem polecam Link4- punkt w Carefur na zakopiance[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 16:32_________________________________________________Sokol mozesz przeliczyć dla mnie OC ale nie sądze zebys zszedł poniżej tej kwoty.

2400zł za rok AC... coś troche dużo. A ile masz zniżek?

Kiedyś sprawdzałem ubezpiecznenia to najardziej opłacało się brać pakiety OC+AC.

Ja mam autko ubezpieczone w PZU na 50tys. netto (61 brutto) i pakiet OC+AC wychodzi mnie 2998zł, tyle że przy leasingu są dość fajne zniżki.

Jestem bardzo zadowolony. Jeszcze nigdy nie było tak żeby nie chcieli wypłacić, lub chcieli wypłacić za mało a w sumie korzystałem już z ubezpiecenia 4 razy.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.