Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam :>

tez jestem za zmiana dnia spotow, pomysl !!!!!!!

narazie nie zawitam ale po powrocie jestem z Wami :wink4:

jak tam pijoki po zlocie???? :evil:

Opublikowano

Ozi, o to mi chodziło

http://www.opuszczone.com/galerie/kozubnik/index.php

ale jednak to nie było blisko :decayed:

A daleko tez nie jest. Ja sie tam planuje wybrac ;)

siema all :hi:

Opublikowano

ja też

tylko kupię sobie fisheye'a

Opublikowano

Siema Heńki :hi:

Opublikowano

ja też

tylko kupię sobie fisheye'a

:naughty: tez sie rozgladam

Siema Heńki :hi:

siema siema :decayed:

Opublikowano

poznajecie miejsce ?

http://www.joemonster.org/filmy/23735/Parkowania_Honda

byłem tam ostatnio zdjęcia robić i właśnie słyszałem jakieś piski

I po co komuś tylni napęd :decayed:

Opublikowano

I po co komuś tylni napęd :decayed:

po co żeby w zimie nie wyjeżdżać tak gdzie przedni wyjedzie :)

Po tej zimie dopiero się ciesze że nie kupiłem BMW bo nie było góry pod którą bym nie wyjechał, a BMW dobrej klasy przy górce kilka stopni już nie ruszyły z miejsca na ośnieżonej nawierzchni z lodem :).

Opublikowano

Henio po raz kolejny :)

Zlot%20BT2010%20%2837%29.jpg[br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 22:14_________________________________________________IMG_3407.jpg

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

I po co komuś tylni napęd :decayed:

po co żeby w zimie nie wyjeżdżać tak gdzie przedni wyjedzie :)

Po tej zimie dopiero się ciesze że nie kupiłem BMW bo nie było góry pod którą bym nie wyjechał, a BMW dobrej klasy przy górce kilka stopni już nie ruszyły z miejsca na ośnieżonej nawierzchni z lodem :).

eee tam

nie było tak źle

pare razy sie zakopałem, ale pod każdą górę wyjechałem

no może nie pod jedną :embarrassed: ale przódki też tam nie wyjeżdzały

za to teraz możecie pomarzyć w fwd-kach o takiej przyczepności i frajdy z jazdy :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

I po co komuś tylni napęd :decayed:

po co żeby w zimie nie wyjeżdżać tak gdzie przedni wyjedzie :)

Po tej zimie dopiero się ciesze że nie kupiłem BMW bo nie było góry pod którą bym nie wyjechał, a BMW dobrej klasy przy górce kilka stopni już nie ruszyły z miejsca na ośnieżonej nawierzchni z lodem :).

eee tam

nie było tak źle

pare razy sie zakopałem, ale pod każdą górę wyjechałem

no może nie pod jedną :embarrassed: ale przódki też tam nie wyjeżdzały

za to teraz możecie pomarzyć w fwd-kach o takiej przyczepności i frajdy z jazdy :gwizdanie: :decayed:

Musiał się odegrać :naughty::decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie jedzie ktoś na kiełbaski pod hale :naughty:[br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 22:31_________________________________________________

:gwizdanie: :gwizdanie:

ykk ile na 1 zdjęciu miałeś w sobie% :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor

brywieczór :decayed:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.