Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie jak cos to moge pokombinować cos z obrazkiem spotowym skoro ten juz nie aktualny :tongue4: tylko czy macie juz jakaś koncepcje czy użyc własnej wyobrazni ?:P

chodziło i termin ale możesz zawsze coś zaproponować ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: :kox: :kox: :kox:

1738735dcdbec5d5med.jpg

Specjalnie dla Davida zróbmy spoty na Rybitwach :D heheheheheh

Szczerze? Moze byc :kox: powiem wam ze spodziewalem sie czegos w uj gorszego jesli chodzi o komfort ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: :kox: :kox: :kox:

1738735dcdbec5d5med.jpg

Specjalnie dla Davida zróbmy spoty na Rybitwach :D heheheheheh

Szczerze? Moze byc :kox: powiem wam ze spodziewalem sie czegos w uj gorszego jesli chodzi o komfort ;)

No teraz inne auto :good::naughty::kox:

Ja tak samo myślałem że będzie duuużo gorszy komfort po przesiadce z 16" na 19" a jest znośnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jest ok tylko trzeba się ograniczyć z V i bardzo uważać na dziury teraz. Nie wiem co wam sie upierniczyło z wozem drabiniastym :kox:. Nie robie żadnych zawiasów nie mam zajawki jak wy dokładać do auta 100tys zł a później sprzedawać :naughty:. Poza tym prześwit wcale nie jest taki duży ~~. Jutro zrobię lepsze foty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jest ok tylko trzeba się ograniczyć z V i bardzo uważać na dziury teraz. Nie wiem co wam sie upierniczyło z wozem drabiniastym :kox:. Nie robie żadnych zawiasów nie mam zajawki jak wy dokładać do auta 100tys zł a później sprzedawać :naughty:. Poza tym prześwit wcale nie jest taki duży ~~. Jutro zrobię lepsze foty

Przyjedź na spota po świętach do obczaimy in live.

I jak pierwsze kilometry jechałeś po przesiadce bo ja jeździłem jak żółw z obawy że zaraz wjadę w dziurę dopiero później zacząłem w miarę normalnie jeździć ale dziś pod halą jednej dziury nie zauważyłem i przyp.. konkretnie to myślałem że plomba mi wyleciała z zęba :decayed:

Po oblookaniu koła wszystko ok :decayed:

Ty masz przynajmniej troszkę większy profil bo 40 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przyjadę bo pracuje w przyszłym tygodniu na popołudniu 13-21. Jak by były w niedziele to bym zawitał :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TrueOgre

Panowie małe OT,

- pochwalę się – dostałem awans i w tym momencie buduję swój zespół, a że stara zasada mówi, że konkretni polecają konkretnych, to gdyby ktoś z waszych znajomych szukał pracy dajcie znać, oczywiście chodzi o ludzi którzy mogliby się do tego nadawać. Tak naprawdę nie muszą to być osoby z jakimś doświadczeniem czy z wiedzą ekonomiczną (sami szkolimy, mamy nagrodzony przez „Parkiet” system szkoleń i certyfikatów), wystarczy żeby były entuzjastyczne i komunikatywne :)

Będę Wam wdzięczny za pomoc i jakieś namiary :cool1:

end of OT :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie małe OT,

- pochwalę się – dostałem awans i w tym momencie buduję swój zespół, a że stara zasada mówi, że konkretni polecają konkretnych, to gdyby ktoś z waszych znajomych szukał pracy dajcie znać, oczywiście chodzi o ludzi którzy mogliby się do tego nadawać. Tak naprawdę nie muszą to być osoby z jakimś doświadczeniem czy z wiedzą ekonomiczną (sami szkolimy, mamy nagrodzony przez „Parkiet” system szkoleń i certyfikatów), wystarczy żeby były entuzjastyczne i komunikatywne :)

Będę Wam wdzięczny za pomoc i jakieś namiary :cool1:

end of OT :evil:

Graty :):good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak pierwsze kilometry jechałeś po przesiadce bo ja jeździłem jak żółw z obawy że zaraz wjadę w dziurę dopiero później zacząłem w miarę normalnie jeździć

Ja kupiłem 18 tylko dlatego że teraz mało jeżdżę bo wcześniej robiłem do pracy do 100km dziennie, a teraz mam stałą prace niecały 1km od domu tak że mogę sobie na takie pozwolić bo zamiast 30-40k / rok, będę robił może 7 :). W innym wypadku bym kupił 16 tzn nie zmieniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO Ty piszesz ciągle do mnie na gg?? Jak masz nowy numer gg to mi nie dochodzą wiadomości bo mam stare. Widzę tylko że ktoś próbuje się skontaktować z numeru wyższego niz 1700000 którego nie obsługuje moje gg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie małe OT,

- pochwalę się – dostałem awans i w tym momencie buduję swój zespół, a że stara zasada mówi, że konkretni polecają konkretnych, to gdyby ktoś z waszych znajomych szukał pracy dajcie znać, oczywiście chodzi o ludzi którzy mogliby się do tego nadawać. Tak naprawdę nie muszą to być osoby z jakimś doświadczeniem czy z wiedzą ekonomiczną (sami szkolimy, mamy nagrodzony przez „Parkiet” system szkoleń i certyfikatów), wystarczy żeby były entuzjastyczne i komunikatywne :)

Będę Wam wdzięczny za pomoc i jakieś namiary :cool1:

end of OT :evil:

Graty :):good:

:wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...