Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszyscy imprezują :mysli:

nie wszyscy , ale przynajmniej oglądne walki :kox:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wszyscy imprezują :mysli:

nie wszyscy , ale przynajmniej oglądne walki :kox:

Dokładnie, ja sobie robię przerwę od imprez :decayed:[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2010, 00:44_________________________________________________Boseron to o której jest ta walka, nad ranem???

Opublikowano

gala od 3 a Adamek o 5 walczyć ma, teraz jest na polsacie gala z Polski z Gdyni Kostecki walczy

Opublikowano

gala od 3 a Adamek o 5 walczyć ma, teraz jest na polsacie gala z Polski z Gdyni Kostecki walczy

O cholera to nie wiem czy dotrwam tej godziny a nie chce mi się nagrywać walki :decayed:

Opublikowano

klucz sam wpadl w zamek hahahah :kox: j**any.

Opublikowano

klucz sam wpadl w zamek hahahah :kox: j**any.

Co się stało się :kox:

Opublikowano

udalo mise wejsc do domu :kox: :kox:

Opublikowano

udalo mise wejsc do domu :kox: :kox:

Ile wypiłeś :decayed:[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2010, 01:40_________________________________________________A ty pingwin i jak tam na mieście dorwałeś jakieś lachony :decayed:

Opublikowano

CUBER NAJLEPSZEGO STARUSZKU :decayed: :decayed: :decayed:

audi.jpg

[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2010, 01:43_________________________________________________Panowie przed chwilą na Dietla stałem na światłach obok nowej E-klasy z Off Plus Camera.

Na przednim siedzeniu pasażera siedział przysypiający (raczej w stanie wskazującym :decayed:) Miszczak (dyr. programowy TVN) a z tyłu siedziało 5 osób, w tym 2 jakieś młode kobitki. Z tyłu rozpoznałem tylko Durczoka bo siedział przy oknie i patrzył na mnie tępym wzrokiem (też widać że musiał być dobrze "zrobiony") :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

trza isc spac, joł :hi:

Opublikowano

Eee siemian z rana mieliśmy pisać z życzeniami to ześ zj***ł teraz atmosfere :decayed: :decayed: :decayed:

Cuber oraz Themon WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN, ABYŚCIE DĄŻYLI DO CELU W SWOIM ŻYCIU I JEŹDZILI UPRAGNIONYMI FURAMI :>

Opublikowano

Themon też.... Kurcze czy oni zawsze wszystko muszą razem robić... :polew: :polew: :polew:

Themon Tobie też oczywicie wszyyyystkiego najlepszego... Masz dzisiaj też imieniny??

A właśnie wcale się nie obraże jeśli ktoś mi złozy zyczenia imieninowe :decayed:

Opublikowano

Themon też.... Kurcze czy oni zawsze wszystko muszą razem robić... :polew: :polew: :polew:

Themon Tobie też oczywicie wszyyyystkiego najlepszego... Masz dzisiaj też imieniny??

A właśnie wcale się nie obraże jeśli ktoś mi złozy zyczenia imieninowe :decayed:

A jak masz na imię bo zapomniałem :mysli::polew::decayed:

Żartuję :wink4:[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2010, 01:59_________________________________________________Przeczytajcie komentarze na dole :polew: :polew: :polew:

http://moto.wp.pl/opinie.html?wid=12178285&kat=121&title=Podwojnie-nowy-Passat&oid=16340091

Opublikowano
:hi: Cuber oraz Themon wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. spełnienia marzeń i dużo, dużo zdrowia :notworthy:
Opublikowano

CUBER oraz THEMON

Zdrowia oraz spelnienia upragnionych marzen

happy_birthday_06.jpg

i Siemian rowniez dla Ciebie zyczenia imieninowe, jako ze masz manie zeby wszystko bylo najwieksze (m.in. hamulce) to rowniez wszyskiego najwiekszego ykhm znaczy najlepszego :)

tort-z-czarnym-penisem.jpg

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

THEMON, CUBER - wszystkiego dobrego :)

Ehhhh to juz 1/3 życia za Wami :D

Opublikowano

THEMON, CUBER - wszystkiego dobrego :)

Ehhhh to juz 1/3 życia za Wami :D

dlaczegozyczysz Im tak malo???

Opublikowano

THEMON, CUBER - wszystkiego dobrego :)

Ehhhh to juz 1/3 życia za Wami :D

dlaczegozyczysz Im tak malo???

Mało ?? :) Dałem górne granice :P A tak na poważnie to niech B15 kupują co by córka miała poczciwego TYPA :) Teściów przeżyje :D

Opublikowano

THEMON, CUBER - wszystkiego dobrego :)

Ehhhh to juz 1/3 życia za Wami :D

dlaczegozyczysz Im tak malo???

Mało ?? :) Dałem górne granice :P A tak na poważnie to niech B15 kupują co by córka miała poczciwego TYPA :) Teściów przeżyje :D

Teściów to chyba przepijesz :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.