Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Wszyscy imprezują :mysli:

nie wszyscy , ale przynajmniej oglądne walki :kox:

Dokładnie, ja sobie robię przerwę od imprez :decayed:[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2010, 00:44_________________________________________________Boseron to o której jest ta walka, nad ranem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gala od 3 a Adamek o 5 walczyć ma, teraz jest na polsacie gala z Polski z Gdyni Kostecki walczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gala od 3 a Adamek o 5 walczyć ma, teraz jest na polsacie gala z Polski z Gdyni Kostecki walczy

O cholera to nie wiem czy dotrwam tej godziny a nie chce mi się nagrywać walki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udalo mise wejsc do domu :kox: :kox:

Ile wypiłeś :decayed:[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2010, 01:40_________________________________________________A ty pingwin i jak tam na mieście dorwałeś jakieś lachony :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CUBER NAJLEPSZEGO STARUSZKU :decayed: :decayed: :decayed:

audi.jpg

[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2010, 01:43_________________________________________________Panowie przed chwilą na Dietla stałem na światłach obok nowej E-klasy z Off Plus Camera.

Na przednim siedzeniu pasażera siedział przysypiający (raczej w stanie wskazującym :decayed:) Miszczak (dyr. programowy TVN) a z tyłu siedziało 5 osób, w tym 2 jakieś młode kobitki. Z tyłu rozpoznałem tylko Durczoka bo siedział przy oknie i patrzył na mnie tępym wzrokiem (też widać że musiał być dobrze "zrobiony") :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee siemian z rana mieliśmy pisać z życzeniami to ześ zj***ł teraz atmosfere :decayed: :decayed: :decayed:

Cuber oraz Themon WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN, ABYŚCIE DĄŻYLI DO CELU W SWOIM ŻYCIU I JEŹDZILI UPRAGNIONYMI FURAMI :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Themon też.... Kurcze czy oni zawsze wszystko muszą razem robić... :polew: :polew: :polew:

Themon Tobie też oczywicie wszyyyystkiego najlepszego... Masz dzisiaj też imieniny??

A właśnie wcale się nie obraże jeśli ktoś mi złozy zyczenia imieninowe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Themon też.... Kurcze czy oni zawsze wszystko muszą razem robić... :polew: :polew: :polew:

Themon Tobie też oczywicie wszyyyystkiego najlepszego... Masz dzisiaj też imieniny??

A właśnie wcale się nie obraże jeśli ktoś mi złozy zyczenia imieninowe :decayed:

A jak masz na imię bo zapomniałem :mysli::polew::decayed:

Żartuję :wink4:[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2010, 01:59_________________________________________________Przeczytajcie komentarze na dole :polew: :polew: :polew:

http://moto.wp.pl/opinie.html?wid=12178285&kat=121&title=Podwojnie-nowy-Passat&oid=16340091

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CUBER oraz THEMON

Zdrowia oraz spelnienia upragnionych marzen

happy_birthday_06.jpg

i Siemian rowniez dla Ciebie zyczenia imieninowe, jako ze masz manie zeby wszystko bylo najwieksze (m.in. hamulce) to rowniez wszyskiego najwiekszego ykhm znaczy najlepszego :)

tort-z-czarnym-penisem.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THEMON, CUBER - wszystkiego dobrego :)

Ehhhh to juz 1/3 życia za Wami :D

dlaczegozyczysz Im tak malo???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THEMON, CUBER - wszystkiego dobrego :)

Ehhhh to juz 1/3 życia za Wami :D

dlaczegozyczysz Im tak malo???

Mało ?? :) Dałem górne granice :P A tak na poważnie to niech B15 kupują co by córka miała poczciwego TYPA :) Teściów przeżyje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THEMON, CUBER - wszystkiego dobrego :)

Ehhhh to juz 1/3 życia za Wami :D

dlaczegozyczysz Im tak malo???

Mało ?? :) Dałem górne granice :P A tak na poważnie to niech B15 kupują co by córka miała poczciwego TYPA :) Teściów przeżyje :D

Teściów to chyba przepijesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...