Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pablo , znowu z nią jesteś? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

A o której ty Agnieszce mówisz :mysli::decayed:

no ta czarna co ją Nex lubi :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja nie mam problemow :decayed:

każdy je ma

stolec był ?

zainteresowania masz 1 klasa :naughty:

Słyszałem że to pierwsze pytanie u psychologa

Opublikowano

Pablo , znowu z nią jesteś? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

A o której ty Agnieszce mówisz :mysli::decayed:

no ta czarna co ją Nex lubi :decayed:

Lubić może :decayed:

Opublikowano

Pablo , znowu z nią jesteś? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

A o której ty Agnieszce mówisz :mysli::decayed:

no ta czarna co ją Nex lubi :decayed:

Lubić może :decayed:

ale jak to ta to...... masz problem :decayed::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

znajdzie inną

Pablo jest trochę tych chętnych, nie ? :)

Opublikowano

Pablo , znowu z nią jesteś? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

A o której ty Agnieszce mówisz :mysli::decayed:

no ta czarna co ją Nex lubi :decayed:

Lubić może :decayed:

ale jak to ta to...... masz problem :decayed::polew: :polew: :polew: :polew:

Nie mam problemu bo jest u mnie łajdaku :tongue4:

Opublikowano

Pablo , znowu z nią jesteś? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

A o której ty Agnieszce mówisz :mysli::decayed:

no ta czarna co ją Nex lubi :decayed:

Lubić może :decayed:

ale jak to ta to...... masz problem :decayed::polew: :polew: :polew: :polew:

Nie mam problemu bo jest u mnie łajdaku :tongue4:

no dobra , przyjdzie Nex to ci wytłumaczy co i jak :kox: :kox: :kox::naughty::decayed:

Opublikowano

Nie mam problemu bo jest u mnie łajdaku :tongue4:

O której jedziecie auto umyć :naughty:

Bo w sumie zaraz się zbieram.

Opublikowano

Pablo , znowu z nią jesteś? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

A o której ty Agnieszce mówisz :mysli::decayed:

no ta czarna co ją Nex lubi :decayed:

Lubić może :decayed:

ale jak to ta to...... masz problem :decayed::polew: :polew: :polew: :polew:

Nie mam problemu bo jest u mnie łajdaku :tongue4:

no dobra , przyjdzie Nex to ci wytłumaczy co i jak :kox: :kox: :kox::naughty::decayed:

Nie musi tłumaczyć, zajmij się sobą lepiej :naughty:

Opublikowano

Nie mam problemu bo jest u mnie łajdaku :tongue4:

O której jedziecie auto umyć :naughty:

Bo w sumie zaraz się zbieram.

dużo biorą? :decayed:

Opublikowano

Najlepiej zrobic glosowanie imienne, zeby nie byl,o ze np ludzie z Gdanska decyduja o tym gdzie Krakow ma sie spotykac :)

Opublikowano

Najlepiej zrobic glosowanie imienne, zeby nie byl,o ze np ludzie z Gdanska decyduja o tym gdzie Krakow ma sie spotykac :)

najlepiej , to Ty się nie udzielaj nie proszony o zdanie :decayed:

Opublikowano

Nie mam problemu bo jest u mnie łajdaku :tongue4:

O której jedziecie auto umyć :naughty:

Bo w sumie zaraz się zbieram.

Dzisiaj już myłem auto a pewnie za jakieś 2-3h pojedziemy :wink4:

Opublikowano

Nie mam problemu bo jest u mnie łajdaku :tongue4:

O której jedziecie auto umyć :naughty:

Bo w sumie zaraz się zbieram.

dużo biorą? :decayed:

Na PW poszło info :decayed:

Opublikowano

Najlepiej zrobic glosowanie imienne, zeby nie byl,o ze np ludzie z Gdanska decyduja o tym gdzie Krakow ma sie spotykac :)

najlepiej , to Ty się nie udzielaj nie proszony o zdanie :decayed:

dokładnie :polew: :polew:
Opublikowano

Nie mam problemu bo jest u mnie łajdaku :tongue4:

O której jedziecie auto umyć :naughty:

Bo w sumie zaraz się zbieram.

dużo biorą? :decayed:

Na PW poszło info :decayed:

:decayed: , cena nawet ok , co jest w pakiecie? :naughty:

Opublikowano

Nie mam problemu bo jest u mnie łajdaku :tongue4:

O której jedziecie auto umyć :naughty:

Bo w sumie zaraz się zbieram.

dużo biorą? :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Trzeniu ty powinieneś w kabarecie pracować :kox: :kox: :kox::polew:

Idę stąd już, później zgaszę :decayed:

Opublikowano

Trzeniu chyba Ci zaraz pomacham :decayed:

Opublikowano

Trzeniu chyba Ci zaraz pomacham :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ja nie wiem w co się bawisz z Fablem ale ja w to nie wchodzę :decayed:

zresztą nie odpowiedziałeś czy był stolec ? zresztą Fablo też może się wypowiedzieć :naughty::decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

co do myjni bezdotykowej, to polecam w Pobiedniku na stacji obok lotniska

nie ma takich kolejek, wrzucasz 5 zł i myjesz bez kitu z 10 min

mycie -> spłukanie -> suszenie -> nabłyszczenie -> woda destylowane

spokojnie się wszystko zrobi i jeszcze czasu zostanie

wodę mają zajebistą, żadnych zacieków nie ma

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.