Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Muskel na 3,0 mnie nie stać ;(

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Muskel na 3,0 mnie nie stać ;(

No wiesz, nie badz skromny :decayed:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2010, 22:29_________________________________________________A mialem byc teraz na spocie to by widziol, niestety nie wyrobilem sie jak ostatnio.

A tak w ogole to gratuluje zakupu, kilka zalet juz ma , B8,Avant,czarny,LED. Co by nie bylo juz mi sie podoba :>

Opublikowano
  • Autor

Next Time Muskel :cool1:

Jak bedziesz do PL jechał to daj znac , coś bys mi przywiózł z DE :cool1:

Opublikowano

Next Time Muskel :cool1:

Jak bedziesz do PL jechał to daj znac , coś bys mi przywiózł z DE :cool1:

Ale dziwki lepsze w PL laza :polew:

Nie ma sprawy.

Jestem jeszcze do wtorku w PL, chyba, ze cud sie stanie to wyjade w srode a w takim przypadku postaram sie wpasc na spota.

Opublikowano
  • Autor

spoko, zapraszamy :decayed:

Opublikowano

2.0 143KM czy 170KM :?:

A może 2.7 190KM :naughty:

Opublikowano
  • Autor

w 2,7 nie było Quattro w B8 Pawle :gwizdanie:

Opublikowano

w 2,7 nie było Quattro w B8 Pawle :gwizdanie:

Faktycznie sprawdziłem właśnie, ciekawe czemu :mysli:

Opublikowano
  • Autor

w 2,7 nie było Quattro w B8 Pawle :gwizdanie:

Faktycznie sprawdziłem właśnie, ciekawe czemu :mysli:

w B7 tez nie występowało Quattro w silnikach 2,7 TDI

Opublikowano

Cuber trzeba zrobić mini spota bo oblookam Twoją nową audiole bo na spocie mnie nie będzie bo od wtorku akurat wracam do pracy.[br]Dopisany: 25 Sierpień 2010, 22:48_________________________________________________themon i jak z tym fisem, kiedy robisz :?:

Opublikowano

Cuber trzeba zrobić mini spota bo oblookam Twoją nową audiole bo na spocie mnie nie będzie bo od wtorku akurat wracam do pracy.[br]Dopisany: 25 Sierpień 2010, 22:48_________________________________________________themon i jak z tym fisem, kiedy robisz :?:

Pablo - spokojnie, na razie musze go lekko poprawic ;)

Cuber - co tu duzo mowic, fura robi robotę :)

Opublikowano

Pablo - spokojnie, na razie musze go lekko poprawic ;)

:wink4:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2010, 23:02_________________________________________________Jak by ktoś chciał kupić fotele do B6 to Bart-S ma do sprzedania bo właśnie założył Recaro w zajebistej konfiguracji :kox:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=33889.msg1784743#new

Opublikowano
  • Autor

Cuber - co tu duzo mowic, fura robi robotę :)

dzięki :wink4:

Opublikowano

Cubrowy wreszcie! :good: :good: :good:

ja mam maly dylemat, mam opcje w dobrych pieniazkach B8 2.0tdi na xenonie ale dosc gola wersja - pewniak bo od znajomego, ktory kupil salonowa

czy szukac b7 3.0 tdi w dobrej opcji - ciezko znalesc cokolwiek

czy moze s4 b5 od Jarka :naughty:

Opublikowano
  • Autor

czy szukac b7 3.0 tdi w dobrej opcji - ciezko znalesc cokolwiek

za fajne 3,0 TDI od połowy 2006 trzeba sporo zapłacić :cool1: niestety

Opublikowano

Kup B4 1Z :decayed:

Opublikowano

czy szukac b7 3.0 tdi w dobrej opcji - ciezko znalesc cokolwiek

za fajne 3,0 TDI od połowy 2006 trzeba sporo zapłacić :cool1: niestety

za B8 tez :wink4:

Opublikowano

Kup B4 1Z :decayed:

:polew:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2010, 23:29_________________________________________________

czy moze s4 b5 od Jarka :naughty:

Jak chcesz zapitalacza to czemu nie :naughty::kox:

Opublikowano

:hi: Cuber gratulacje furmanki :good: wiedziałem ze to tylko kwestia czasu i zagości b8.... jak wyjdzie b9 to pewnie też zmienisz tak to juz jest z tymi audi.... czyli co 2.0 tdi Q. bardzo fajny silniczek oblookamy na spocie, bo tylko kilka razy jeździłem b8 sedanem 2.0 tdi 170km i musze przyznać ze całkiem przyjemnie sie zbiera

kurfa ale tu wieje masakra stołki z krzesełkami latają po ośrodku :kwasny:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2010, 23:39_________________________________________________Dawid Tobie to dobrze, ja w Twoim wieku to sie martwiłem czy dostane od Mamy malucha :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: Cuber gratulacje furmanki :good: wiedziałem ze to tylko kwestia czasu i zagości b8.... jak wyjdzie b9 to pewnie też zmienisz tak to juz jest z tymi audi.... czyli co 2.0 tdi Q. bardzo fajny silniczek oblookamy na spocie, bo tylko kilka razy jeździłem b8 sedanem 2.0 tdi 170km i musze przyznać ze całkiem przyjemnie sie zbiera

kurfa ale tu wieje masakra stołki z krzesełkami latają po ośrodku :kwasny:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2010, 23:39_________________________________________________Dawid Tobie to dobrze, ja w Twoim wieku to sie martwiłem czy dostane od Mamy malucha :gwizdanie:

A ty myślisz, że to jego b7 to co? Oglądałeś kiedyś reklamę peugepota? No to dawid zrobił to samo z malucha :decayed:

A tak na poważnie to b7 dawida za***iście mi się podoba...

Cuber gratuluje zakupu :good: ale wrzuć nam kilka fotek :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.