Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Bartek :notworthy: za śniadanie :good:

cała przyjemność po mojej stronie :)

nie wiedziałem że jesteście tak blisko :decayed: :decayed: a kolacja jaka była :decayed: :decayed: :decayed:

oj blisko :wink4: [br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 10:58_________________________________________________

:hi:

:hi:

Bartek :notworthy: za śniadanie :good: mega i za wczorajsze spotkano :good:

cała przyjemność po mojej stronie :)

Wąski czyżby żona pogoniła :baseball: zupa była za słona :mysli:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 22:20_________________________________________________Pany czy instalował ktoś etke pod windą 7 64bity bo już mi ręce opadają zgodności itp. nic nie pomaga

żonę :naughty: a co to żona :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 10:59_________________________________________________http://www.sadistic.pl/wyjeny-w-kosmos-vt48868.htm[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 11:00_________________________________________________ :good:
Opublikowano

:hi:

:hi:

To co dzisaj na spota przyjedziesz ścigaczem chyba w piance do nurkowania

Opublikowano

jutro :wink4:

to widzimy się zgodnie z planem jutro pod łodzią. Może uda mi się wyjechać koło 20

Opublikowano

:hi:

załapałem się na foto :)

http://mstolarek.com/?p=715

Opublikowano

:hi:

załapałem się na foto :)

http://mstolarek.com/?p=715

BRAWO :wink4:

daj cynk jak będziesz jechał następnym razem

Opublikowano
  • Autor

dzieki Robert :wink4:

Opublikowano

Spocimy dzisiaj :?: Bo bym się może wybrał :)

Opublikowano

dzieki Robert :wink4:

:wink4:

ładna sztuka :good:

kilka ładnych samochodzików

http://www.tc-concepts.de/categories/showroom.php?bid=1&cid=139 :good:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 15:01_________________________________________________Pablo :notworthy:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 15:14_________________________________________________

:good:
Opublikowano

Ojczyzna - Honor i Duma :good:

Opublikowano

Ktoś wybiera się do Jarosławca ?? Można się gdzieś umówić i śmigać razem :) jak co to pw jedna osobie wyznaczcie :) My śmigamy przez Koronowo Biały Bor

Opublikowano

Pablo :notworthy:

Mogą już lecieć do Azji :decayed: [br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 17:55_________________________________________________Zmieniłem fele na 20" a tamte 19" są do sprzedania :gwizdanie:

f16d5e22163f085cmed.jpg

Opublikowano

to coś Ci chyba ręczny nie działa jak musisz dawać deski pod koła :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

to coś Ci chyba ręczny nie działa jak musisz dawać deski pod koła :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:good:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 20:53_________________________________________________Wczoraj jak byłem na spocie A6 klubu to tak z ciekawości przyłożyłem te 20" :naughty:

fb218831d786b0eamed.jpg

Tu wydają się większe ze 2" dlatego że były bliżej aparatu :decayed:

Opublikowano

Dzięki za spocika :)

:hi:

Opublikowano

jak zwykle frekwencja powala :thumbdown:

może w niedz będzie lepiej :gwizdanie:

dobrej nocki all :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za Spota :cool1:

Opublikowano

Ja również :notworthy: dla tych którzy byli

Cuber możesz mi przypomnieć jeszcze raz nazwę tego ośrodka mają jakąś stronkę ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.