Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziekowac obecnym.

Mamy nowy hymn :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Saudis in Audis

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

danke :hi:

Opublikowano
  • Autor

Dziekowac obecnym.

Mamy nowy hymn :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Saudis in Audis

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dzięki za kiełbaski :hi:

Dziekowac obecnym.

Mamy nowy hymn :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Saudis in Audis

j**ani :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dziękował za rajdzik dziękował :notworthy:

na nastęny spot w GK wszyscy w tych kominiarkach mają być i na plecach napis CBŚ :naughty:

Opublikowano

Nie wiem czy nie sprzedam mojego felunku bo zachorowałem na te, wg mnie najlepsza fela do B5 :slina::kox:

rs6r.jpg

Opublikowano

KERCZI Hahahahahhahahaahahahaha :polew: :polew: :polew:

Doyebałeś :decayed: :decayed: :decayed:

:notworthy: :notworthy: :notworthy:[br]Dopisany: 26 Październik 2010, 07:51_________________________________________________

Dzieki za Spocika Panowie :notworthy:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=28986.0 zapomniałem o tym hehehe stare dobre czasy , cześć zdjęc nie bangla

Sorry, że odgrzewam kotleta ale.... tam nawet moją "byłą" widzę :)

Kręci się łezka :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

a to tak do potanczenia :)

Opublikowano

Kiełbaski pod NCK-iem dają radę :naughty:

Szkoda że nia ma tam jakiegoś fajnego darmego dużego parkingu obok bo w sumie fajna miejscówa na spoty by była :kox:

Opublikowano
  • Autor

Szkoda ze w Niedziele kiełbaski pod Halą zamknięte ;(

Jarko a jak pod NCK-iemw Niedziele? Bo jak coś to po spocie mozna było by tam skoczyc :naughty:

ps. :siema:

Opublikowano

Tam jest fajna opcja bo można w środku usiąść i jest ciepło, a nie tak jak pod halą :cool1:

Nie wiem jak w niedzielę, będę tam przejazdem to wbiję i zapytam.

Opublikowano
  • Autor
:good:
Opublikowano

tam też jest zimno, tylko na łeb nie pada :)

Opublikowano

pod NCK-iem jest gdzie auta postawić, co prawda na parking nie wpuszczają a;e przy drodze kilka furmanek sie zmieści ewentualnie zawsze mozna wjechać na tą drogę jak sie wjeżdza do statoil i w lewo taka zamknięta uliczka przy parku

Opublikowano

:hi:

Kiełbaski pod NCK-iem dają radę :naughty:

Szkoda że nia ma tam jakiegoś fajnego darmego dużego parkingu obok bo w sumie fajna miejscówa na spoty by była :kox:

Jest darmowy tylko trzeba zaparkować bliżej tej budy bo nie można na miejscach abonamentów, wczoraj nam gość mówił.

A co do miejsca to o wiele lepsze niż pod halą bo smaczniejsza kiełbaska, większa bułka dodatkowo smażona na grillu :decayed: a co najważniejsze że nie leje nad głową.

Pod halą często na pośpiech smażą te kiełbaski bo jest wielka kolejka i nie raz miałem wrażenie że nie są dosmażone a te :kox:

Tylko ciekawe czy mają otwarte w niedziele bo wtedy byłby obowiązkowy punkt po spocie :naughty:

Opublikowano

no pod nck na zime hala super

mozna sie dogadac chlopami moze zrobia upust na a4-klub tym bardziej ze to chyba jacys znajomi Jarka?! Jarko jak to?

[br]Dopisany: 26 Październik 2010, 13:40_________________________________________________Pablo, mowisz, masz: http://allegro.pl/felgi-18-rs6-czarny-mat-opony-audi-volkswagen-i1290127891.html

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.