Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

I miałbym 10mbps w miejscowości poniżej 10k ludzi:>?

Kartki z pracy na internet mam :wink4:

To dobrze wykminiłeś :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

16508060.jpg

jak za darmo to może być ; p

pod coś się podpiał ktoś sobie wi/fi nie zabezpieczył kluczem ?

jak źle zabezpieczone to też się idzie łatwo włamać ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja postaram sie tym razem pokazac :) o 18 sie zaczyna ?

Jak zawsze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietajcie o spocie dzisiaj :kox:

Ja będe po 18-stej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo nagrał się w nowego NFS :decayed:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 16:45_________________________________________________

Pamietajcie o spocie dzisiaj :kox:

Ja będe po 18-stej :wink4:

No to mamy już 4 osoby, meldować się :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wczoraj rano zobaczyłem zdjęcia na forum to pierwsze co pomyślałem o koledze protetyku. On ma w identycznym kolorze carrere S i mieszka kawałek dalej za wiaduktami .Dzwonie do niego nie odbiera ;( no to pięknie sobie myślę dzwonię do jego kobity a ta mi mówi spoko cały jest na kiblu siedzi i dlatego nie odbiera :decayed: dała mi go do słuchawki a on mówi tiaaa słyszałem ale ten gość miał słabsze od mojego :disgust: czyli jego by się rozpadło na 4 części :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wczoraj rano zobaczyłem zdjęcia na forum to pierwsze co pomyślałem o koledze protetyku. On ma w identycznym kolorze carrere S i mieszka kawałek dalej za wiaduktami .Dzwonie do niego nie odbiera ;( no to pięknie sobie myślę dzwonię do jego kobity a ta mi mówi spoko cały jest na kiblu siedzi i dlatego nie odbiera :decayed: dała mi go do słuchawki a on mówi tiaaa słyszałem ale ten gość miał słabsze od mojego :disgust: czyli jego by się rozpadło na 4 części :mysli:

zalezy ile razy slabsze :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam kupę roboty więc mnie nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy ile razy slabsze :chytry:

to jego ma 480PS

interesi to gdzieś koło ciebie po sprężarce widać że to autentycznie miało mało nalatane a chyba jest takie samo jak w A4

http://allegro.pl/kmpl-sprzeglo-audi-a3-2-0-tdi-140-km-nowy-model-i1405279344.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo jak ja slysze te wszystkie pomysly kolegi...skoro go stac na auto za 40k to nie kupi odrazu i nie ubezpieczy?? tylko kupuje jakies za 12k na pol roku??

a co przez pol roku stanie sie KUBICA? i to jeszcze przez lato bo zanim sie zdecyduje to bedzie juz lato - i akurat kupi na zime?

Albo nie pisz co wymysla, albo go nie sluchaj bo wg mnie to wali w preta, przynajmniej powiedzialby ze stac go na takie auto i ze takie kupuje a nie wymyslal historie swiata. Juz widze jak na pol roku konieczny jest gaz, ile zrobi? przy dobrych wiatrach 10kkm??

Ja tez na 5 lat kupilem a4 zeby sie podszkolic bo potem kupie a6 :polew: :polew: :polew:

P.S. gaz z belgii i holandii to z ktorej strony jest montowany nie ma zadnego znaczenia, minus jest taki ze bedzie musial kupic redukcje bo inne zlacze jest i bedzie musial za kazdym razem podac do uzupelnienia zbiornika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...