Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I miałbym 10mbps w miejscowości poniżej 10k ludzi:>?

Kartki z pracy na internet mam :wink4:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

I miałbym 10mbps w miejscowości poniżej 10k ludzi:>?

Kartki z pracy na internet mam :wink4:

To dobrze wykminiłeś :naughty:

Opublikowano

:hi:

16508060.jpg

jak za darmo to może być ; p

pod coś się podpiał ktoś sobie wi/fi nie zabezpieczył kluczem ?

jak źle zabezpieczone to też się idzie łatwo włamać ;-)

Opublikowano

Pany kto melduje się na spocie :kox:

Opublikowano

ja postaram sie tym razem pokazac :) o 18 sie zaczyna ?

Opublikowano

Moze dojade :hi:

Opublikowano

ja postaram sie tym razem pokazac :) o 18 sie zaczyna ?

Jak zawsze :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Pamietajcie o spocie dzisiaj :kox:

Ja będe po 18-stej :wink4:

Opublikowano

Za dużo nagrał się w nowego NFS :decayed:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 16:45_________________________________________________

Pamietajcie o spocie dzisiaj :kox:

Ja będe po 18-stej :wink4:

No to mamy już 4 osoby, meldować się :naughty:

Opublikowano

Elo :hi: ja też się dzisiaj pojawie :>

Opublikowano

Jak wczoraj rano zobaczyłem zdjęcia na forum to pierwsze co pomyślałem o koledze protetyku. On ma w identycznym kolorze carrere S i mieszka kawałek dalej za wiaduktami .Dzwonie do niego nie odbiera ;( no to pięknie sobie myślę dzwonię do jego kobity a ta mi mówi spoko cały jest na kiblu siedzi i dlatego nie odbiera :decayed: dała mi go do słuchawki a on mówi tiaaa słyszałem ale ten gość miał słabsze od mojego :disgust: czyli jego by się rozpadło na 4 części :mysli:

Opublikowano

Jak wczoraj rano zobaczyłem zdjęcia na forum to pierwsze co pomyślałem o koledze protetyku. On ma w identycznym kolorze carrere S i mieszka kawałek dalej za wiaduktami .Dzwonie do niego nie odbiera ;( no to pięknie sobie myślę dzwonię do jego kobity a ta mi mówi spoko cały jest na kiblu siedzi i dlatego nie odbiera :decayed: dała mi go do słuchawki a on mówi tiaaa słyszałem ale ten gość miał słabsze od mojego :disgust: czyli jego by się rozpadło na 4 części :mysli:

zalezy ile razy slabsze :chytry:

Opublikowano

ja mam kupę roboty więc mnie nie będzie.

Opublikowano

zalezy ile razy slabsze :chytry:

to jego ma 480PS

interesi to gdzieś koło ciebie po sprężarce widać że to autentycznie miało mało nalatane a chyba jest takie samo jak w A4

http://allegro.pl/kmpl-sprzeglo-audi-a3-2-0-tdi-140-km-nowy-model-i1405279344.html

Opublikowano

ok to do zobaczenia na spocie :gwizdanie:

Opublikowano

ja sie moze pojawie ale o 19 tej bo na 18 sie nie wyrobie niestety

Opublikowano

Podziękował za spocika :>

Opublikowano
  • Autor

Równiez dzieki :cool1:

Opublikowano

Pablo jak ja slysze te wszystkie pomysly kolegi...skoro go stac na auto za 40k to nie kupi odrazu i nie ubezpieczy?? tylko kupuje jakies za 12k na pol roku??

a co przez pol roku stanie sie KUBICA? i to jeszcze przez lato bo zanim sie zdecyduje to bedzie juz lato - i akurat kupi na zime?

Albo nie pisz co wymysla, albo go nie sluchaj bo wg mnie to wali w preta, przynajmniej powiedzialby ze stac go na takie auto i ze takie kupuje a nie wymyslal historie swiata. Juz widze jak na pol roku konieczny jest gaz, ile zrobi? przy dobrych wiatrach 10kkm??

Ja tez na 5 lat kupilem a4 zeby sie podszkolic bo potem kupie a6 :polew: :polew: :polew:

P.S. gaz z belgii i holandii to z ktorej strony jest montowany nie ma zadnego znaczenia, minus jest taki ze bedzie musial kupic redukcje bo inne zlacze jest i bedzie musial za kazdym razem podac do uzupelnienia zbiornika.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.