Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja pier***e ale odgrzałeś kotleta... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Może nie wszyscy widzieli :decayed:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 16:20_________________________________________________

Wszystko możliwe w Ameryce :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ciekawe co to za pożywki[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 17:52_________________________________________________

ja pier***e ale odgrzałeś kotleta... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Może nie wszyscy widzieli :decayed:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 16:20_________________________________________________

Wszystko możliwe w Ameryce :polew:

i myślęże to nie w Ameryce

Opublikowano

Jak bym zmienial audi na cos nie sportowego to kupil bym to http://otomoto.pl/bmw-330-xd-C16568052.html za***iście mi sie podoba E46 :)

Opublikowano

i słusznie :good:

Opublikowano
:hi: wszystkich :>
Opublikowano

witam :):hi:

moze nie ten dzial ale mam pytanie : co w tym aucie jest nie halo? stoi dosc dlugo na allegro a nie widze w nim uchybien

http://allegro.pl/audi-a4-1-9tdi-quattro-2004-skora-6-biegow-130km-i1387157962.html

jakies spostrzezenia ? :rolleyes:

Opublikowano

Jak bym zmienial audi na cos nie sportowego to kupil bym to http://otomoto.pl/bmw-330-xd-C16568052.html za***iście mi sie podoba E46 :)

:hi: Bardzo dobrze się tymi 3.0d jeździ jeździłem sedanem 184KM i coupe 204KM i naprawdę daję radę przynajmniej mi by wystarczyło a spalanie w granicach 6,5l można spokojnie zejść :kox:

Onośnie tego audi to te lampy z przodu i tyłu to :sick3: ,może coś jej dolega i dlatego długo się sprzedaję

Opublikowano

Onośnie tego audi to te lampy z przodu i tyłu to :sick3: ,może coś jej dolega i dlatego długo się sprzedaję

lapmy to nie problem zmienic :P poza tym gdyby bylo wszystko OK to lampami by sie nikt nie przejmowal ;)

Opublikowano

Onośnie tego audi to te lampy z przodu i tyłu to :sick3: ,może coś jej dolega i dlatego długo się sprzedaję

lapmy to nie problem zmienic :P poza tym gdyby bylo wszystko OK to lampami by sie nikt nie przejmowal ;)

Wypadało by przeglądnąć auto sprawdzić po vinie i może by wyszło lampy tak nie problem zmienić.Cena też mi się wydaję wysoka

Opublikowano

ok dzieki za info ;)

Opublikowano

Jak bym zmienial audi na cos nie sportowego to kupil bym to http://otomoto.pl/bmw-330-xd-C16568052.html za***iście mi sie podoba E46 :)

:hi: Bardzo dobrze się tymi 3.0d jeździ jeździłem sedanem 184KM i coupe 204KM i naprawdę daję radę przynajmniej mi by wystarczyło a spalanie w granicach 6,5l można spokojnie zejść :kox:

Onośnie tego audi to te lampy z przodu i tyłu to :sick3: ,może coś jej dolega i dlatego długo się sprzedaję

nie wiem jak Wy jeździcie autami 200 konnymi że Wam palą 6,5 litra :mysli:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 21:43_________________________________________________i jeszcze pędzonymi w 4 kołach

Opublikowano

jak stoi pod domem to za wiele nie pali ;-)

Opublikowano

6.5 to trasa do 120 :naughty:

Opublikowano

6.5 to trasa do 120 :naughty:

gasząc na prostych, prawda jest taka że taka beta nie jest dużo tańsza w utrzymaniu od eski

Opublikowano

Jadac taka 3.0 do 120 na trasie zejdzie do 6.5-7l :wink4:

Opublikowano

6.5 to trasa do 120 :naughty:

gasząc na prostych, prawda jest taka że taka beta nie jest dużo tańsza w utrzymaniu od eski

na prostej nie gasiłem a spalanie takie wychodzi na trasie przy normalnej jeździe do 120-140 tak jak Tukan pisał przy Ostrej nodze na trasie do 7,5l ile utrzymanie eski kosztuje to sie nie wypowiadam.Gdybym nie jeździł 3.0d to bym się nie wypowiadał ale jak na diesla daję radę .

Tukan zejdziesz nawet poniżej 6l ale to już jazda dla emeryta , wszystkich wariantów próbowałem.Na mieście przy normalnej dynamicznej jeździe zamykało się w 8,5l

Opublikowano

No jak na mocny dupowóz fajne ma spalanie :)Ale ja za taka kase kolo 35 tys wolal bym lancera japonca +przekladka :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.