Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

ja pier***e ale odgrzałeś kotleta... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Może nie wszyscy widzieli :decayed:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 16:20_________________________________________________

Wszystko możliwe w Ameryce :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe co to za pożywki[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 17:52_________________________________________________

ja pier***e ale odgrzałeś kotleta... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Może nie wszyscy widzieli :decayed:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 16:20_________________________________________________

Wszystko możliwe w Ameryce :polew:

i myślęże to nie w Ameryce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :):hi:

moze nie ten dzial ale mam pytanie : co w tym aucie jest nie halo? stoi dosc dlugo na allegro a nie widze w nim uchybien

http://allegro.pl/audi-a4-1-9tdi-quattro-2004-skora-6-biegow-130km-i1387157962.html

jakies spostrzezenia ? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym zmienial audi na cos nie sportowego to kupil bym to http://otomoto.pl/bmw-330-xd-C16568052.html za***iście mi sie podoba E46 :)

:hi: Bardzo dobrze się tymi 3.0d jeździ jeździłem sedanem 184KM i coupe 204KM i naprawdę daję radę przynajmniej mi by wystarczyło a spalanie w granicach 6,5l można spokojnie zejść :kox:

Onośnie tego audi to te lampy z przodu i tyłu to :sick3: ,może coś jej dolega i dlatego długo się sprzedaję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Onośnie tego audi to te lampy z przodu i tyłu to :sick3: ,może coś jej dolega i dlatego długo się sprzedaję

lapmy to nie problem zmienic :P poza tym gdyby bylo wszystko OK to lampami by sie nikt nie przejmowal ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Onośnie tego audi to te lampy z przodu i tyłu to :sick3: ,może coś jej dolega i dlatego długo się sprzedaję

lapmy to nie problem zmienic :P poza tym gdyby bylo wszystko OK to lampami by sie nikt nie przejmowal ;)

Wypadało by przeglądnąć auto sprawdzić po vinie i może by wyszło lampy tak nie problem zmienić.Cena też mi się wydaję wysoka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym zmienial audi na cos nie sportowego to kupil bym to http://otomoto.pl/bmw-330-xd-C16568052.html za***iście mi sie podoba E46 :)

:hi: Bardzo dobrze się tymi 3.0d jeździ jeździłem sedanem 184KM i coupe 204KM i naprawdę daję radę przynajmniej mi by wystarczyło a spalanie w granicach 6,5l można spokojnie zejść :kox:

Onośnie tego audi to te lampy z przodu i tyłu to :sick3: ,może coś jej dolega i dlatego długo się sprzedaję

nie wiem jak Wy jeździcie autami 200 konnymi że Wam palą 6,5 litra :mysli:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 21:43_________________________________________________i jeszcze pędzonymi w 4 kołach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6.5 to trasa do 120 :naughty:

gasząc na prostych, prawda jest taka że taka beta nie jest dużo tańsza w utrzymaniu od eski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6.5 to trasa do 120 :naughty:

gasząc na prostych, prawda jest taka że taka beta nie jest dużo tańsza w utrzymaniu od eski

na prostej nie gasiłem a spalanie takie wychodzi na trasie przy normalnej jeździe do 120-140 tak jak Tukan pisał przy Ostrej nodze na trasie do 7,5l ile utrzymanie eski kosztuje to sie nie wypowiadam.Gdybym nie jeździł 3.0d to bym się nie wypowiadał ale jak na diesla daję radę .

Tukan zejdziesz nawet poniżej 6l ale to już jazda dla emeryta , wszystkich wariantów próbowałem.Na mieście przy normalnej dynamicznej jeździe zamykało się w 8,5l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak na mocny dupowóz fajne ma spalanie :)Ale ja za taka kase kolo 35 tys wolal bym lancera japonca +przekladka :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...