Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Powoli zdiagnozowałem moją usterkę w mojej srebrnej strzale :naughty: jednak chyba nie będzie trzeba turba wyciągać

No to co jest nie teges?? Pochwal się ile zaoszczędzisz :evil:

BTW :hi: :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli zdiagnozowałem moją usterkę w mojej srebrnej strzale :naughty: jednak chyba nie będzie trzeba turba wyciągać

No to co jest nie teges?? Pochwal się ile zaoszczędzisz :evil:

BTW :hi: :hi: :hi:

Wiesz co mam nadzieje że zmiana tego pomoże jutro będę dzwonił do intercarsu i zamawiał .Winowajcą prawdopodobnie jest czujnik doładowania ciśnienia,kolega to samo miał ,wymienił i mu śmiga,jeszcze do końca się nie cieszę dopiero okażę się jak wymienię ,a tak wygląda ten czujnik

http://moto.allegro.pl/czujnik-cisnienia-doladowania-038906051-audi-a4-i1387839323.html .A dobrze wiemy ile kosztuje regeneracja turbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli zdiagnozowałem moją usterkę w mojej srebrnej strzale :naughty: jednak chyba nie będzie trzeba turba wyciągać

No to co jest nie teges?? Pochwal się ile zaoszczędzisz :evil:

BTW :hi: :hi: :hi:

Wiesz co mam nadzieje że zmiana tego pomoże jutro będę dzwonił do intercarsu i zamawiał .Winowajcą prawdopodobnie jest czujnik doładowania ciśnienia,kolega to samo miał ,wymienił i mu śmiga,jeszcze do końca się nie cieszę dopiero okażę się jak wymienię ,a tak wygląda ten czujnik

http://moto.allegro.pl/czujnik-cisnienia-doladowania-038906051-audi-a4-i1387839323.html .A dobrze wiemy ile kosztuje regeneracja turbo

A logi Ty robił? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli zdiagnozowałem moją usterkę w mojej srebrnej strzale :naughty: jednak chyba nie będzie trzeba turba wyciągać

No to co jest nie teges?? Pochwal się ile zaoszczędzisz :evil:

BTW :hi: :hi: :hi:

Wiesz co mam nadzieje że zmiana tego pomoże jutro będę dzwonił do intercarsu i zamawiał .Winowajcą prawdopodobnie jest czujnik doładowania ciśnienia,kolega to samo miał ,wymienił i mu śmiga,jeszcze do końca się nie cieszę dopiero okażę się jak wymienię ,a tak wygląda ten czujnik

http://moto.allegro.pl/czujnik-cisnienia-doladowania-038906051-audi-a4-i1387839323.html .A dobrze wiemy ile kosztuje regeneracja turbo

A logi Ty robił? :gwizdanie:

Nie jeszcze nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli zdiagnozowałem moją usterkę w mojej srebrnej strzale :naughty: jednak chyba nie będzie trzeba turba wyciągać

No to co jest nie teges?? Pochwal się ile zaoszczędzisz :evil:

BTW :hi: :hi: :hi:

Wiesz co mam nadzieje że zmiana tego pomoże jutro będę dzwonił do intercarsu i zamawiał .Winowajcą prawdopodobnie jest czujnik doładowania ciśnienia,kolega to samo miał ,wymienił i mu śmiga,jeszcze do końca się nie cieszę dopiero okażę się jak wymienię ,a tak wygląda ten czujnik

http://moto.allegro.pl/czujnik-cisnienia-doladowania-038906051-audi-a4-i1387839323.html .A dobrze wiemy ile kosztuje regeneracja turbo

A logi Ty robił? :gwizdanie:

Nie jeszcze nie

To lepiej kupić VAG'a(np viaken.pl), zrobić pełne logi, wrzucić na forum i dopiero dumać co robić dalej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co mam nadzieje że zmiana tego pomoże jutro będę dzwonił do intercarsu i zamawiał .Winowajcą prawdopodobnie jest czujnik doładowania ciśnienia,kolega to samo miał ,wymienił i mu śmiga,jeszcze do końca się nie cieszę dopiero okażę się jak wymienię ,a tak wygląda ten czujnik

http://moto.allegro.pl/czujnik-cisnienia-doladowania-038906051-audi-a4-i1387839323.html .A dobrze wiemy ile kosztuje regeneracja turbo

Ehhh.... od dupci strony się do tego zabierasz. Tak jak Ci tu radzą zainwestuj w VAG-a bo ten Ci się na pewno przyda a jak nie kumasz o co w tym kaman to podjedź w niedziele i Ci dixi sprawdzi czy nie masz przeładowania a tak wogóle to co się dzieje że chcesz robić to turbo ?

Kerczi nie czaj się widzę Cię opowiadaj jak tam czarna mamba zapier...la[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 00:04_________________________________________________

Czy ta S4-a to jak dobre wino bo im starsza to chyba droższa bo z tego co pamiętam Jarek wziąło dużo mniej :mysli:

chłopaki na benzynę nie dają radę czy chcą sobie górkę wziąć :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co mam nadzieje że zmiana tego pomoże jutro będę dzwonił do intercarsu i zamawiał .Winowajcą prawdopodobnie jest czujnik doładowania ciśnienia,kolega to samo miał ,wymienił i mu śmiga,jeszcze do końca się nie cieszę dopiero okażę się jak wymienię ,a tak wygląda ten czujnik

http://moto.allegro.pl/czujnik-cisnienia-doladowania-038906051-audi-a4-i1387839323.html .A dobrze wiemy ile kosztuje regeneracja turbo

Ehhh.... od dupci strony się do tego zabierasz. Tak jak Ci tu radzą zainwestuj w VAG-a bo ten Ci się na pewno przyda a jak nie kumasz o co w tym kaman to podjedź w niedziele i Ci dixi sprawdzi czy nie masz przeładowania a tak wogóle to co się dzieje że chcesz robić to turbo ?

Kerczi nie czaj się widzę Cię opowiadaj jak tam czarna mamba zapier...la[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 00:04_________________________________________________

Czy ta S4-a to jak dobre wino bo im starsza to chyba droższa bo z tego co pamiętam Jarek wziąło dużo mniej :mysli:

chłopaki na benzynę nie dają radę czy chcą sobie górkę wziąć :mysli:

ale heble zdjęte tylko nie wiem czy przez nich czy jeszcze przez Jarka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: witam

Panowie mój Ojciec chce kupić samochód, nie jest zdecydowany jaki ale ma pewne warunki :

-koniecznie diesel

-koniecznie suv

-koniecznie nowy

-do 120 tys zł.

bierze pod uwage chevrolet captivia, kia sportage, honda crv.... a moze cos innego ktoś poleci :mysli: nie chce wpędzić go w mine a wiem ze kupi to co mu doradze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne fotki :good:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 08:51_________________________________________________Captiva teraz ma przejść lift :) ja bym kupił Kia :good: fajny wygląd dobra cena i śliniki OK no i Hundaja też ta sama podłoga :good:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 08:54_________________________________________________http://otomoto.pl/audi-s4-po-powodzi-na-czesci-4x4-C16747423.html[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 08:58_________________________________________________http://postimage.org/image/2k2yfcqmc/[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 09:14_________________________________________________jamnik :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 12:53_________________________________________________

http://postimage.org/image/2k2yfcqmc/[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 09:14_________________________________________________jamnik :naughty:

Co się śmiejesz ze samochodu prezesa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

:hi: witam

Panowie mój Ojciec chce kupić samochód, nie jest zdecydowany jaki ale ma pewne warunki :

-koniecznie diesel

-koniecznie suv

-koniecznie nowy

-do 120 tys zł.

bierze pod uwage chevrolet captivia, kia sportage, honda crv.... a moze cos innego ktoś poleci :mysli: nie chce wpędzić go w mine a wiem ze kupi to co mu doradze

Chce SUV-a bo chce siedzieć wyżej czy chce czasem zjechać z drogi :mysli: sorry ale Panowie Chevrolet :sick3: KIA :sick3: Hyundai :sick3: SUV bulwarowy

Moja propozycja

http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?lang=pl&id=140327299&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=48&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuels=DIESEL&ambitCountry=DE&siteId=POLAND&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&maxMileage=20000&customerIdsAsString=&crossBorderSearchEnabled=true&minConstructionYear=2010&tabNumber=1

w 120 się powinno zamknąć z cłem i naprawą. Używane ale przepaść wypasu i jakości

CR-V dobry diesel 2,2 miałem takiego accorda z tym motorem mało pali i bardzo cichy dostał nagrodę w 2004 Engine of the Year

No chyba że musi mieć funkiel nówkę i musi pierwszy nim z salonu wyjechać to wolałbym z tego co wymieniłeś Hondę. Za tą bejcę powiedzmy za 2-3 lata dalej weźmie dobrą kasę a za Koreańczyka raczej poważne plecy chyba że to ma być auto na lata ale to tym bardziej wolałbym bejce sprawdzona konstrukcja tanie części dobry silnik no i prawdziwe 4x4 bo w tych koreańczykach to pewnie ośka albo haldex

:mysli: nie wiedzialem że S4 szla w dieslu

A to jest to co wam pisałem że myślałem że kolega się tą porszawką rozłupał

http://otomoto.pl/porsche-911-turbo-C16625274.html

już prawie rok i brak sensownego kupca wstawił go do polinaru bo mamy tam znajomego i trzymają go w środku w salonie więc nie moknie pod chmurką a koledze się miejsce w garażu na M6 zwolniło tyle że opis jest pochrzaniony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz nie zgadzam się z Twoim wyborem ale co człowiek to inny pogląd :) myślę ze tata chciałby nowe auto.

X3 zapewne straci na wartości bo pojawił się nowy model :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

:hi: witam

Panowie mój Ojciec chce kupić samochód, nie jest zdecydowany jaki ale ma pewne warunki :

-koniecznie diesel

-koniecznie suv

-koniecznie nowy

-do 120 tys zł.

bierze pod uwage chevrolet captivia, kia sportage, honda crv.... a moze cos innego ktoś poleci :mysli: nie chce wpędzić go w mine a wiem ze kupi to co mu doradze

Chce SUV-a bo chce siedzieć wyżej czy chce czasem zjechać z drogi :mysli: sorry ale Panowie Chevrolet :sick3: KIA :sick3: Hyundai :sick3: SUV bulwarowy

Moja propozycja

http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?lang=pl&id=140327299&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=48&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuels=DIESEL&ambitCountry=DE&siteId=POLAND&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&maxMileage=20000&customerIdsAsString=&crossBorderSearchEnabled=true&minConstructionYear=2010&tabNumber=1

w 120 się powinno zamknąć z cłem i naprawą. Używane ale przepaść wypasu i jakości

CR-V dobry diesel 2,2 miałem takiego accorda z tym motorem mało pali i bardzo cichy dostał nagrodę w 2004 Engine of the Year

No chyba że musi mieć funkiel nówkę i musi pierwszy nim z salonu wyjechać to wolałbym z tego co wymieniłeś Hondę. Za tą bejcę powiedzmy za 2-3 lata dalej weźmie dobrą kasę a za Koreańczyka raczej poważne plecy chyba że to ma być auto na lata ale to tym bardziej wolałbym bejce sprawdzona konstrukcja tanie części dobry silnik no i prawdziwe 4x4 bo w tych koreańczykach to pewnie ośka albo haldex

:mysli: nie wiedzialem że S4 szla w dieslu

A to jest to co wam pisałem że myślałem że kolega się tą porszawką rozłupał

http://otomoto.pl/porsche-911-turbo-C16625274.html

już prawie rok i brak sensownego kupca wstawił go do polinaru bo mamy tam znajomego i trzymają go w środku w salonie więc nie moknie pod chmurką a koledze się miejsce w garażu na M6 zwolniło tyle że opis jest pochrzaniony

i będzie ciężko sprzedaćbo to niestety 996, a on nie cieszy się powodzeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz nie zgadzam się z Twoim wyborem ale co człowiek to inny pogląd :) myślę ze tata chciałby nowe auto.

Robert oczywiście że tak jeśli ktoś chce jak napisałem wyjechać funkiel nowym SUV-em i mieć tą przyjemność że się jako pierwszy puści bąka w stołek to w kwocie do 120tyś szału nie ma niestety. Ale niestety z tego co się już naoglądałem to w koreańczykach jest ogólnie goło i wesoło no i plastik fantastik który słabo znosi upływ czasu. Dorwali włoskich stylistów i budy im robią ciekawe ale wszystko to są wzory które za pół roku się opatrzą a za 2 lata wyjdą z mody.

Ja z nowych jeszcze bym sugerował VW Tiguana golas ale z 2,0TDI chyba koło tego wyjdzie a to jest na chwilę obecną najlepiej sprzedający się SUV w zach. europie.

X3 zapewne straci na wartości bo pojawił się nowy model :)

Nowy model to raczej tylko lifting zmienili lampy grill maskę i parę bzdetów na karoserii no i deska jest z osobowej trójki. Nie sądzę żeby przez to poleciał poprzedni model na cenie. Np. jak weszło nowe A6 to nie widziałem żeby się poprzednia wersja skasztaniła z ceną. Akurat ta poprzednia X3-ja jak dla mnie to auto ponad czasowe i trzyma wrtość zobacz sobie np na roczniki 08 trzeba za nie dać ok. 120tyś. Ile taka Kia czy Hyundai będzie wart za 3 lata nie liczyłbym na 50% wartości a nie wspomnę jakie wyposażenie jest w tym który podałem dla przykładu no i trakcja na pewno jest bez porównania bo często się zdarza że ludzie którzy I raz wsiadają w SUV-a to lądują na zakręcie w rowie bo wydaje im się że jak osobówką wchodzili to SUV też da rady a te tańsze SUV-y właśnie słyną z tego ze przy większych predkościach trakcja neutralna jest im zupełnie obca a najczęściej dobija je jeszcze włączający się w najmniej odpowiednim momencie haldex i jak nie ma dachu to jest zwyrtka o 180st. na przeciwnym pasie szwagier miał tak dwa razy we Freelanderze w zimie na szczęście nic nie jechało z przeciwnego pasa i mówi że SUV-a z haldexem nie chce znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...