Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powiem po swojemu tak robiłem gdy auto dostało muła to był gaz w podłogę i auto nie idzie .Co prawda nie podpinałem pod Vaga tylko bodajże to KTS był ,kolega miał też taki problem w B5 przejechał się i chciał się o flaszkę założyć , że mam do wymiany czujnik ciśnienia doładowania i na pewno mi to pomoże on tam jest ten czujnik zaraz na dole przy turbinie.Jutro będę podmieniał ten czujnik i się okaże co i jak .

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

N75

Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

Panowie Ci którzy nie piją dzisiaj, zapraszam na mini spontana na kiełbaski pod NCK albo halę tagrową, godzina do ugadania :naughty:

Opublikowano

Panowie Ci którzy nie piją dzisiaj, zapraszam na mini spontana na kiełbaski pod NCK albo halę tagrową, godzina do ugadania :naughty:

Ja jestem chętny :good:

Opublikowano

david_n też jest chętny :)

Tylko o której godzinie pasuje, 21:00?? 21:30???

Opublikowano

HT wchodzi w grę bo do huty nie chce mi się jechać :gwizdanie: Jest w ogóle ktoś z forum z okolic kliny podgórze :cool1:

Opublikowano

JA :naughty:

Opublikowano

HT wchodzi w grę bo do huty nie chce mi się jechać :gwizdanie: Jest w ogóle ktoś z forum z okolic kliny podgórze :cool1:

Pod halę też można ale tam nie ma gdzie się schować przed deszczem, ot są przecież daszki :naughty:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 19:34_________________________________________________Dobra KERCZI też się wybiera, także już nas jest kilku i ustalamy godzinę to pod halą targową tym razem możemy się spotkać.

Jaka godzina??

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Ok godzina 21:15 w takim razie pod halą targową :)

Opublikowano

OKI jak też będę mogę się trochę spóźnić bo jeszcze mi trochę zostało do ogarnięcia

N75 lub niedomagająca przepływka ale raczej stawiam N75

Opublikowano

Przeplywka nie wywala w awaryjny :wink4:

Opublikowano

OKI jak też będę mogę się trochę spóźnić bo jeszcze mi trochę zostało do ogarnięcia

N75 lub niedomagająca przepływka ale raczej stawiam N75

Przepływka sprawdzona więc N75 jutro podmieniam więc koniec tematu,jak się uda to dam znać

Opublikowano

OKI jak też będę mogę się trochę spóźnić bo jeszcze mi trochę zostało do ogarnięcia

N75 lub niedomagająca przepływka ale raczej stawiam N75

Ok zaczekamy na wszystkich do 21:30 :good:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 19:56_________________________________________________emelvis może też wpadnie oraz Me.how :naughty:

Ok lista:

PABLO

gucio

davin_n

KERCZI

FANTOMAS

Emelvis?

Me.how?

Opublikowano

Przeplywka nie wywala w awaryjny :wink4:

Jak przeplywka jest nie halo to turbina też jest o co kaman i auto też nie idzie bo skąd komp ma wiedzieć jak wysterować N75 jak nie ma info jaka masa powietrza weszła :rolleyes:

ale takie chwilowe notlaufy to raczej świadczy o N75

Opublikowano

Tak ale nie wywala awaryjnego z tego co pamietam

Opublikowano

Ok panowie do to spontana ja już wychodzę z domu.

Opublikowano

Tak ale nie wywala awaryjnego z tego co pamietam

no przecież napisałem że chwilowe notlaufy to raczej nie przepływka

Opublikowano

Powiem po swojemu tak robiłem gdy auto dostało muła to był gaz w podłogę i auto nie idzie .Co prawda nie podpinałem pod Vaga tylko bodajże to KTS był ,kolega miał też taki problem w B5 przejechał się i chciał się o flaszkę założyć , że mam do wymiany czujnik ciśnienia doładowania i na pewno mi to pomoże on tam jest ten czujnik zaraz na dole przy turbinie.Jutro będę podmieniał ten czujnik i się okaże co i jak .

a nie syczy przy okazji? nie ma dziury w dolocie?[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 22:37_________________________________________________mój teżmulił, wychodziły błędy przeładowania itd itp, wymieniłem n75 przepływke i miałem wymieniaćjużdach ale sie okazało że dolot byłnieszczelny

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.