Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

BUhahahahah te felgi sprzedaje FANTOMAS - Rumuny :)[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 09:41_________________________________________________

Trzeba muc wystawić na forum :rolleyes:

jarko :gwizdanie:

No me.how nie może wystawić bo nie ma 30 wiadomości (postów) napisanych ale jak poprosi to klubowicz może wystawić :wink4:

nie może bo jest to niezgodne z regulaminem i już raz byłeś o tym informowany jak wystawiłeś kwadratowe koła kolegi....

siemian jeśli osoba jest zaufana (którą znam osobiście) i produkt zgodny z opisem to mogę ewentualnie wystawić taki przedmiot po koleżeńsku tak samo tyczy się sprzedaży auta, znam dobrze regulamin bo sam pilnuje porządek w takich działach i zwracam "górze" pewnie niezgodności które czasem się pojawiają.

gucio myślę że jutro rozwiążemy ten denerwujący cię problem od dłuższego czasu :)

PABLO NA ADMINA !!! PABLO NA ADMINA !!!

ch*ja z adminem.... NA PREZESA!!! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry::hi:
Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

:hi:

BUhahahahah te felgi sprzedaje FANTOMAS - Rumuny :)[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 09:41_________________________________________________

Trzeba muc wystawić na forum :rolleyes:

jarko :gwizdanie:

No me.how nie może wystawić bo nie ma 30 wiadomości (postów) napisanych ale jak poprosi to klubowicz może wystawić :wink4:

nie może bo jest to niezgodne z regulaminem i już raz byłeś o tym informowany jak wystawiłeś kwadratowe koła kolegi....

siemian jeśli osoba jest zaufana (którą znam osobiście) i produkt zgodny z opisem to mogę ewentualnie wystawić taki przedmiot po koleżeńsku tak samo tyczy się sprzedaży auta, znam dobrze regulamin bo sam pilnuje porządek w takich działach i zwracam "górze" pewnie niezgodności które czasem się pojawiają.

gucio myślę że jutro rozwiążemy ten denerwujący cię problem od dłuższego czasu :)

PABLO NA ADMINA !!! PABLO NA ADMINA !!!

A Tobie co Jezus się objawił :mysli::decayed:

Prze gość z niego :evil:

Opublikowano

:hi:

BUhahahahah te felgi sprzedaje FANTOMAS - Rumuny :)[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 09:41_________________________________________________

Trzeba muc wystawić na forum :rolleyes:

jarko :gwizdanie:

No me.how nie może wystawić bo nie ma 30 wiadomości (postów) napisanych ale jak poprosi to klubowicz może wystawić :wink4:

nie może bo jest to niezgodne z regulaminem i już raz byłeś o tym informowany jak wystawiłeś kwadratowe koła kolegi....

siemian jeśli osoba jest zaufana (którą znam osobiście) i produkt zgodny z opisem to mogę ewentualnie wystawić taki przedmiot po koleżeńsku tak samo tyczy się sprzedaży auta, znam dobrze regulamin bo sam pilnuje porządek w takich działach i zwracam "górze" pewnie niezgodności które czasem się pojawiają.

gucio myślę że jutro rozwiążemy ten denerwujący cię problem od dłuższego czasu :)

PABLO NA ADMINA !!! PABLO NA ADMINA !!!

A Tobie co Jezus się objawił :mysli::decayed:

Prze gość z niego :evil:

:hi: Dobra lektura z tym kolesiem co przerabia CRX warto oglądnąć

Opublikowano

:siema:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 17:32_________________________________________________

nieżle mu idzie, gość pozytywnie zakręcony :)

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

:polew:

pytałeś??

Opublikowano

sport quattro za tanie, replika :wink4:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

:hi: nie potrzebuje ktoś jakieś auto na budowę albo do przewozu np materiałów rolnych :decayed:

kolega ma na zbyciu BMW e34 94r 525i za 2800zl z dwoma kompletami opon i z ważnym OC i przeglądem :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.