Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

PANOWIE ALE ODWALACIE DZIŚ JAJCARSKĄ KARUZELE :polew:

Kurewa jasna po nocce 8 stron czytałem a teraz po paru godzinach kimanka kolejne 10 stron odwalone.

Dajcie już bieg jałowy :D[br]Dopisany: 31 Styczeń 2008, 18:24 _________________________________________________

Witam Panowie,

tym razem w gronie Krakowskim :)

Jak juz Cuber wspomnial zjawie sie na spociku niedzielnym,

wiec bedzie kolejny (dopiero co kupiony) avant do prezentacji :)

Pozdrawiam wszystkich

Rafał

Cosik mi sie wydaje ze nie długo będzie na spocie więcej avancików niz sedanów...

Ja nic nie mówie :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak zaczniecie te prezentacje opijać, to wam tygodnia braknie :decayed:

Opublikowano

łojezu chyba macie biometr niekorzystny :wink4:. a propo kfc wiedzieliście że płacąc groszówkami lub dwu groszówkami można kupić zestaw za 4 zeta a np. zingera za 2 zetki :naughty: kumpel ostatnio poszedł do banku zaminił trochę kasy na 2 groszówki i kupili 3 zestawy mini twister każdy warty 20 zeta za 12 zeta :drool: . dotyczy to chyba tylko kfc koło makro . No a teraz do banku :dance:

dobry patnent tylko nie za bardzo mi sie chce worek z monetami taskac do KFC

Zapomnieliście ze macie skarbnika :naughty:

:D

Opublikowano

jak zaczniecie te prezentacje opijać, to wam tygodnia braknie :decayed:

hehe, u mnie to tak za bardzo nie ma co podziwiac, czysta seria ;)

no chyba tylko poza chromami w około szyb i relingami.

A tak poza tym to autko z polskiego salonu :cool:

pewnie niewiele tu takich ;)

Opublikowano

jak zaczniecie te prezentacje opijać, to wam tygodnia braknie :decayed:

hehe, u mnie to tak za bardzo nie ma co podziwiac, czysta seria ;)

no chyba tylko poza chromami w około szyb i relingami.

A tak poza tym to autko z polskiego salonu :cool:

pewnie niewiele tu takich ;)

Oj chyba nie wielu, przynajmniej ja nie znam:)

mtytus pamietaj, wazne ze to A4 :th:

Opublikowano

hehe, u mnie to tak za bardzo nie ma co podziwiac, czysta seria ;)

no chyba tylko poza chromami w około szyb i relingami.

już nie bądź taki skromny ;)

Opublikowano

hehe, u mnie to tak za bardzo nie ma co podziwiac, czysta seria ;)

no chyba tylko poza chromami w około szyb i relingami.

już nie bądź taki skromny ;)

Wszyscy posiadacze A4ek są skromni :gwizdanie:

Opublikowano

pewnie niewiele tu takich

znajdą się ;)

Panowie, powaga off-top dojebany konkretnie.

Trzeba w niedzielę wszamać kurczaka pokoju :afro:

Opublikowano

szkoda że do niedzieli jeszcze 3 dni

Opublikowano

A tak poza tym to autko z polskiego salonu :cool:

pewnie niewiele tu takich

jak niewielu jak ja jestem :naughty: też może wpadnę po gorączce porodowej w chacie :wink4:. tak wracając do tematu a4 czy a6 to kupiłem świadomie a4 ,wiedząc że jest ciasne bo bardziej mi się podobało , teraz chyba jednak kupiłbym a6 :mysli: k**ew znacznie to większe jest i kasa ta sama . a najpewniej doinwestowałbym w allroada . ale i tak zadowolony jezdem . A jeszcze apropo kfc to propozycja moja jest taka kupić 100 zestawów za grosze i na kleparz :D
Opublikowano

szkoda że do niedzieli jeszcze 3 dni

No szkoda :wallbash:

Opublikowano

szkoda że do niedzieli jeszcze 3 dni

znowu Ci nie gotuje ? :chytry::decayed:

Opublikowano

Cześć wszystkim z Krakowa i okolic. Zakupiłem A4 z 2001 roku i chciałbym dołączyć do waszych spotkań. Kiedy planujecie w najbliższym czasie? Potrzebowałbym parę info i pomocy, bo chce zmienić manetkę od spryskiwaczy na pełnego Fisa żeby móc sterować kompem, bo niestety zapomnieli dołożyć u mnie w oryginale i wiem, że trzeba tam przeprogramować vagiem a nie bardzo jestem w to wtajemniczony.

Opublikowano

Cześć wszystkim z Krakowa i okolic. Zakupiłem A4 z 2001 roku i chciałbym dołączyć do waszych spotkań. Kiedy planujecie w najbliższym czasie? Potrzebowałbym parę info i pomocy, bo chce zmienić manetkę od spryskiwaczy na pełnego Fisa żeby móc sterować kompem, bo niestety zapomnieli dołożyć u mnie w oryginale i wiem, że trzeba tam przeprogramować vagiem a nie bardzo jestem w to wtajemniczony.

witam :hi:

info na temat spotów masz w pierwszym poście i temacie

pozdro

Opublikowano

szkoda że do niedzieli jeszcze 3 dni

znowu Ci nie gotuje ? :chytry::decayed:

gotuje ale sama zżera :D

Opublikowano

szkoda że do niedzieli jeszcze 3 dni

znowu Ci nie gotuje ? :chytry::decayed:

gotuje ale sama zżera :D

a chociaz kości zostawia ? :P

Opublikowano

Dzięki serdeczne za odpowiedz czyli niedziela na galerii

Opublikowano

Dzięki serdeczne za odpowiedz czyli niedziela na galerii

tak, zapraszamy :thumbup:

Opublikowano

Cześć wszystkim z Krakowa i okolic. Zakupiłem A4 z 2001 roku i chciałbym dołączyć do waszych spotkań. Kiedy planujecie w najbliższym czasie? Potrzebowałbym parę info i pomocy, bo chce zmienić manetkę od spryskiwaczy na pełnego Fisa żeby móc sterować kompem, bo niestety zapomnieli dołożyć u mnie w oryginale i wiem, że trzeba tam przeprogramować vagiem a nie bardzo jestem w to wtajemniczony.

Witamy :>

Spoty mamy co Niedziele w galerii kazimierz o 17:00 na parkingu wielopoziomowym (niebieska część) wpadaj bo chłopaki będą mieć vaga to Ci przeprogramują :th:

Opublikowano

A tak poza tym to autko z polskiego salonu :cool:

pewnie niewiele tu takich ;)

zapewniam Cię że są tacy ;)

Oj chyba nie wielu, przynajmniej ja nie znam:)

bo ty Pablo mało znasz ludzi, ale tak to jest jak się tylko kościami zarzera zamiast pogadac z kolegami :polew:

A co do reszty, to nie było mnie raptem jeden dzień i jeden wieczór a wy naspamowaliście ponad 10 stron, czy wy myslicie że to fajnie na raz tyle czytać, i to jakich rzeczy, trzeba założyć dodatkowy temat pod tytułem :mysli: np. "one on one" tam byście sobie wchodzili i załatwiali swoje prywatne "ale", jak dzieci dosłownie jak dzieci...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.