Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie ide na studniowke , ja sie wylamie , jak zawsze bylem inny :):(

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zaweszenie - najlepiej chyba juz gwinta wlozyc ;)

Max - :foch:

Opublikowano

Zaweszenie - najlepiej chyba juz gwinta wlozyc ;)

Max - :foch:

:dance: :dance: :dance: :dance:

Opublikowano

ASO dosc szybko działa z reklamacjami ( dostałem jedna listwe od S-lina a nie od S4 ) wczoraj reklamacja dzisiaj towar :thumbup

jak się ma znajomości, to nie dziwi :gwizdanie:

Opublikowano

ASO dosc szybko działa z reklamacjami ( dostałem jedna listwe od S-lina a nie od S4 ) wczoraj reklamacja dzisiaj towar :thumbup

jak się ma znajomości, to nie dziwi :gwizdanie:

Jakies duze te znajomosci hehehe :P

Opublikowano

ASO dosc szybko działa z reklamacjami ( dostałem jedna listwe od S-lina a nie od S4 ) wczoraj reklamacja dzisiaj towar :thumbup

jak się ma znajomości, to nie dziwi :gwizdanie:

Cuber powiedz jakiemu klubowi kibicują te znajomości :D

Panowie może ktoś jutro weżmie jakiś dobry aparat na spot? :mysli:

Opublikowano

Trzeniu a jaki to jest dobry? Ja bede mial zwykla cyfrówke

Opublikowano

ja musze sobie dopiero kupić dobry, także na jutro nie wezme go jeszcze :)

Opublikowano

Co do wersji Cuber-line:

1. Zderzaczki + grill - piękne, bajka po prostu.

2. Listwy - koxowe, ale ja pomimo wszystko bym chyba malował (ale wiem cuberos że jesteś "zboczony" na punkcie ori :) )

3. Wydech - faktycznie, zdecydowanie za bardzo wystawało. A szczerze, ja bym ich nie kierował w dół. Wątpię by Ci zderzak zakopciło.

Opublikowano

Ja mam dobra cyfrowke ale niestety jestem amatorem foto i nie za bardzo umiem ŁADNE zdjecia robic :P

Opublikowano

powiem Ci adi ze nawet tak fajnie :naughty: idylla, ptaszki cwierkaja, sloneczko swieci i grzeje, zadnych wojen :polew:

Opublikowano

Adi czy u Ciebie na zegarach wyświetla ci się tylko temp na zewnątrz , czy masz też spalanie itd..??? I pytanie , czy masz tempomat??

Opublikowano

Witam panów po cięzkim dniu w pracy :)

Jak cos to miłych ostatków w naszym pieknym miescie Krakowie.

:D

Opublikowano
  • Autor

Co do wersji Cuber-line:

3. Wydech - faktycznie, zdecydowanie za bardzo wystawało. A szczerze, ja bym ich nie kierował w dół. Wątpię by Ci zderzak zakopciło.

rexio a kto powiedział ze moje końcówki wydechowe będa skierowane ku dołowi ?? :mysli:

No ale on jst obniżony -20 :) a masz jakąś propozycje wyrezania bixenonów ? :mysli:

Mozesz jak alvaro wstawic na sztywno bez regulacji :cool:

A co do zawiechy - przydaloby sie do -30/35 do felg 18 i pakietu od S :cool:

no stary czasem woże kogoś i nie mam zamiaru świecić wtedyw kosmos :thumbdown:

Droga do Zakopca poprostu kosmiczna 4 godziny..... :gwizdanie: wracałem juz troszke lepiej bo 1,5 ....

Panowie moje spalanie jest teraz mega koxowe miasto 6-7 literków nie wiem czy jest to spowodowane wymianą EGR-u czy nie ale jest :thumbup:

Opublikowano

Przypominam , wezcie aparaty bo jutro będzie dzień prezentacji...

a tak wogóle to chyba jutro będzie mega frekwencja...

Opublikowano
  • Autor

no zapowiada sie 2-3 nowych ludków :thumbup:

Pablo jednak nie dojedzie swoim carem ;(

Opublikowano

mam nadzieję że nowi koledzy nie będą z tych co przyjezdzają sobie skasować błędy Vagiem i tyle ich widziano :thumbdown:

no i nie wiem czy poinformowaliście nowych kolegów o naszej tradycji w KFC :decayed: nowi stawiają :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Opublikowano
  • Autor

wiec lepiej by Was dużo przyjechało to Was taniej wyjdzie te 5 mega kubełków :polew:

Opublikowano

wiec lepiej by Was dużo przyjechało nowych to Was taniej wyjdzie te 5 mega kubełków :polew:

hahaha , i niech ktoś weźmie kubek dla Pabla :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.