Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w czym ten uklad??

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w czym ten uklad??

hmm potrzebuje/robie uklad oparty na MAX232 do routera Linksys jako port RS232 no i ten scalak mi sie uj***l okurwieniec jeden i musze czekac znowu do jutra z robieniem :(

Opublikowano
  • Autor

Trzeniu dzięki za spocika footbolowego..... co trawka to trawka :gwizdanie:

Więc kto jeszcze z kraka sie pisze na spota ?!

Kto jedzie to trzeba wziasc płytki cd z muzyką disco polo dla ROB-a On jest fanatykiem tego typu klimatów :polew:

Opublikowano

Kto jedzie to trzeba wziasc płytki cd z muzyką disco polo dla ROB-a

toś pojechał :doh1:

Opublikowano

Jakbys Cuber Ty nie lubil :polew: przypomne jakie miales hiciory na spocie w OP :polew:

Kazdy lubi DP

Opublikowano
  • Autor

Jakbys Cuber Ty nie lubil :polew: przypomne jakie miales hiciory na spocie w OP :polew:

Kazdy lubi DP

hahah i kto to mówi jak dencował ze mna przy takich kilmatach :polew:

Opublikowano

ja tam wolę fasolki :tongue4:

Opublikowano

Trzeniu dzięki za spocika footbolowego..... co trawka to trawka :gwizdanie:

To ja dziękuję za zaproszenie :th:

dobra idę w kimę , 3majcie się :hi:

Opublikowano

to tez napisalem ze kazdy lubi :dance:

Opublikowano
  • Autor

dobra Ja tez zmykam do spania bo mi net padł i jade na Orange a to zaciekawe nie jest...

:hi:

Opublikowano

hejaaaaaaaaa :)

Opublikowano

Pablo bedziesz w KCH na zlocie??

Opublikowano

Pablo bedziesz w KCH na zlocie??

Murzyn na tą chwile trudno mi powiedziec czy dam rade.

Opublikowano

to nie zmienia faktu ze i tak te 200 kucy sobie poupalam :kox:

dobra ide spac

3majcie sie

200 kucy da się we znaki jak na stację podjedziesz :polew: :polew:

zagazowane są sekwencją także lajcik :naughty::P[br]Dopisany: 07 Luty 2008, 07:17 _________________________________________________

Pablo bedziesz w KCH na zlocie??

Pablo musisz jechac, jakiś nowohucianin musi nas reprezentowac :naughty:

poza tym oni robią grilla, a na grillu kurczaki, a jak zjedzą kurczaki to co zostanie ? :gwizdanie:

także nawet sie nie wahaj :thumbup:

Opublikowano

Heloł ewrybady!

Diody zakupione...

Opublikowano

:hi: wszyscy, ja pierdo..... w 3 dni 40 stron :shocked:

Nie czytam :foch:

Jak było coś ważnego pisane to poproszę o streszczenie na gg :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

:hi: wszyscy, ja pierdo..... w 3 dni 40 stron :shocked:

Nie czytam :foch:

Jak było coś ważnego pisane to poproszę o streszczenie na gg :polew: :polew:

:hi: Oj na której tam stronie coś było pisane na Ciebie :naughty: tyle ze nie pamietam na której wiec niestety musisz przeczytac wszystko :kox:

Opublikowano

:hi: wszyscy, ja pierdo..... w 3 dni 40 stron :shocked:

Nie czytam :foch:

Jak było coś ważnego pisane to poproszę o streszczenie na gg :polew: :polew:

już bym wolał Harrego Pottera poczytać niż wasze wypociny na mój temat :polew: :polew: :polew:

:hi: Oj na której tam stronie coś było pisane na Ciebie :naughty: tyle ze nie pamietam na której wiec niestety musisz przeczytac wszystko :kox:

już bym wolał Harrego Pottera poczytać niż wasze wypociny na mój temat :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

e tam opowiadasz z tym harrym :polew: czy ta nasza pogoda sie wreszcie zdecyduje bo juz mnie szlak trafia raz ciepło raz zimno raz mgła raz mróz potem leje :wallbash:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.