Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Czesc Królewicz :hi:

:polew: ale jestescie szydercy zostawcie biednego maxa.....

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czesc Królewicz :hi:

:polew: ale jestescie szydercy zostawcie biednego maxa.....

Maxa :mysli: A kto to Max :polew: Ja znam Królewicza
Opublikowano

:confused4:

Co jest? Nie chcesz juz byc Królewiczem :mysli:
Opublikowano

w morde jeża nietoperza, wie ktos gdzie w krakowie utylizuja samochody ?

Opublikowano

w morde jeża nietoperza, wie ktos gdzie w krakowie utylizuja samochody ?

A co swoja chcesz zutylizowac ?? :polew:

Opublikowano
  • Autor

w morde jeża nietoperza, wie ktos gdzie w krakowie utylizuja samochody ?

z tego co pamietam to jak jedziesz nowohucką to tam po prawej stronie gdzie miała być giełda samochodowa........

Opublikowano

w morde jeża nietoperza, wie ktos gdzie w krakowie utylizuja samochody ?

Dobra decyzja :polew:
Opublikowano

w morde jeża nietoperza, wie ktos gdzie w krakowie utylizuja samochody ?

A co swoja chcesz zutylizowac ?? :polew:

tak :th:

i chce sobie kupić a6. 2.4 :naughty:

Opublikowano

w morde jeża nietoperza, wie ktos gdzie w krakowie utylizuja samochody ?

A co swoja chcesz zutylizowac ?? :polew:

tak :th:

i chce sobie kupić a6. 2.4 :naughty:

Eee nie do dostania :)

Opublikowano

dzieki cuber :th:

w morde jeża nietoperza, wie ktos gdzie w krakowie utylizuja samochody ?

A co swoja chcesz zutylizowac ?? :polew:

tak :th:

i chce sobie kupić a6. 2.4 :naughty:

Eee nie do dostania :)

ostatnio dodawali w KFC do happy meal'a :tongue4:

Opublikowano

dzieki cuber :th:

w morde jeża nietoperza, wie ktos gdzie w krakowie utylizuja samochody ?

A co swoja chcesz zutylizowac ?? :polew:

tak :th:

i chce sobie kupić a6. 2.4 :naughty:

Eee nie do dostania :)

ostatnio dodawali w KFC do happy meal'a :tongue4:

do czteropaka tic taców też dodają :polew:
Opublikowano

dzieki cuber :th:

w morde jeża nietoperza, wie ktos gdzie w krakowie utylizuja samochody ?

A co swoja chcesz zutylizowac ?? :polew:

tak :th:

i chce sobie kupić a6. 2.4 :naughty:

Eee nie do dostania :)

ostatnio dodawali w KFC do happy meal'a :tongue4:

Hmm a nie do Mega kubka ??

Opublikowano

dzieki cuber :th:

w morde jeża nietoperza, wie ktos gdzie w krakowie utylizuja samochody ?

A co swoja chcesz zutylizowac ?? :polew:

tak :th:

i chce sobie kupić a6. 2.4 :naughty:

Eee nie do dostania :)

ostatnio dodawali w KFC do happy meal'a :tongue4:

Hmm a nie do Mega kubka ??

Mega Kubek jest w srodku :decayed:

Opublikowano

Ma ktos mega kubek z przegubem Lobro do AJM'a w cenie czteropaka tictacow zorganizowac na juz ??

Opublikowano

dzieki cuber :th:

w morde jeża nietoperza, wie ktos gdzie w krakowie utylizuja samochody ?

A co swoja chcesz zutylizowac ?? :polew:

tak :th:

i chce sobie kupić a6. 2.4 :naughty:

Eee nie do dostania :)

ostatnio dodawali w KFC do happy meal'a :tongue4:

Hmm a nie do Mega kubka ??

Mega Kubek jest w srodku :decayed:

pełen kości :polew: :polew: :polew: dla kolegów żeby im przykro nie było :tongue4:
Opublikowano

Ma ktos mega kubek z przegubem Lobro do AJM'a w cenie czteropaka tictacow zorganizowac na juz ??

Po pierwsze to promocji sie nie laczy :polew: :polew: :polew:

Po drugie to juz stara promocja , dawno wycofana :polew:

Opublikowano

SOKOL CO Z PIŁKĄ

?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Opublikowano

powiem Ci jak policzysz ile znaków zapytania napisałes :tongue4:

organizuje sie :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.