Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przecież wszedłeś z kolegami wtedy na ten termin, czyż nie?

Wejść, wszedł.

Ale wyszedł na pełnej kur... :decayed:

tzn.?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sokol możesz się zorientować co z tymi Zielonkami?

nie, ja już podziekowałem panom za współprace, bo jak was nie było na piłce to mielismy małego zgrzyta, takze jak chcecie to musicie sobie sami załatwiac

ale o co Ci chodzi?

przecież wszedłeś z kolegami wtedy na ten termin, czyż nie?

tak, ale na początku nie chciał nas wpuscic bo podobno ktos inny zarezerwował sale na tą godzine, kazałem zadzwonić do prezesa, zadzwonił, wpuscił nas, zagraliśmy ale już podziekowałem za dalszą współprace :hi:

Opublikowano

daj mi numer tam do Zielonek , ja zadzwonię

Opublikowano

ala Sportowa w Zielonkach

ul. ks. Jana Michalika 2A, 32 - 087 Zielonki

tel./fax. (012) 665 10 47, tel. (012) 665 10 87

Kierownik hali: Marek Płachta, tel. kom. 0606 686 323

Opublikowano

w zielonkach wszystko pozajmowane przez cały tydzień ...

Opublikowano

to robimy zrzute i budujemy własnego balona :naughty:

Opublikowano

a może by tak jakaś zwykła sala gimnastyczna w jakiejś szkole

[br]Dopisany: 12 Luty 2008, 18:11 _________________________________________________

to robimy zrzute i budujemy własnego balona :naughty:

chociaż ta opcja brzmi ciekawiej :)

Opublikowano

No to ja zostaje prezesem,najpiew musicie mi kupic S5,potem zaczniemy budowe :polew: Sokol wybierasz sie do Zatoru???

Opublikowano
  • Autor

to robimy zrzute i budujemy własnego balona :naughty

no tak tylko jaka sala i gdzie ?

Opublikowano

No to ja zostaje prezesem,najpiew musicie mi kupic S5,potem zaczniemy budowe :polew: Sokol wybierasz sie do Zatoru???

nie, przeciez egzaminy mamy :bicz2:

Opublikowano

Sokol wybierasz sie do Zatoru???

Ty się o innych nie martw, dlaczego jeszcze Ciebie nie ma na liście :bicz2:

Opublikowano

No to ja zostaje prezesem,najpiew musicie mi kupic S5,potem zaczniemy budowe :polew: Sokol wybierasz sie do Zatoru???

nie, przeciez egzaminy mamy :bicz2:

Ale mozna by w sobote po egz podskoczyc,i rano w niedziele wrocic?? :decayed:[br]Dopisany: Luty 12, 2008, 06:28:16 _________________________________________________

Sokol wybierasz sie do Zatoru???

Ty się o innych nie martw, dlaczego jeszcze Ciebie nie ma na liście :bicz2:

Bo mam egz,Tak jak Kamil
Opublikowano

Ale mozna by w sobote po egz podskoczyc,i rano w niedziele wrocic??

w sobote popłudniu sie trzeba uczyć a nie pić :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Bo mam egz,Tak jak Kamil

Ale mozna by w sobote po egz podskoczyc,i rano w niedziele wrocic?? :decayed

:naughty:

Opublikowano

Ale mozna by w sobote po egz podskoczyc,i rano w niedziele wrocic??

w sobote popłudniu sie trzeba uczyć a nie pić :kox: :kox: :kox:

Ja koncze zajecia o 20,50 wiec moge pomazyc o nauce :polew:[br]Dopisany: Luty 12, 2008, 06:38:47 _________________________________________________

Bo mam egz,Tak jak Kamil

Ale mozna by w sobote po egz podskoczyc,i rano w niedziele wrocic?? :decayed

:naughty:

Spoko,spoko Rob ja ciagle mysle o przyjezdzie :naughty:
Opublikowano

Spoko,spoko Rob ja ciagle mysle o przyjezdzie :naughty

i za to Cię lubię :th:

Opublikowano

Spoko,spoko Rob ja ciagle mysle o przyjezdzie :naughty

i za to Cię lubię :th:

:hi:
Opublikowano

Qrdwanów ?? to chyba w Indonezji, nie ? :mysli:

Opublikowano

eee to nawet nie pytaj o rezerwacje :tongue4::decayed:

Opublikowano

a może by tak jakaś zwykła sala gimnastyczna w jakiejś szkole

[br]Dopisany: 12 Luty 2008, 18:11 _________________________________________________

to robimy zrzute i budujemy własnego balona :naughty:

chociaż ta opcja brzmi ciekawiej :)

Jesli chodzi o hale w szkole to mogę sie zapytać była by na Dywizjonu 303 lub u mnie na 2 Pułku Lotniczego.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.