Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gladysek dobrze robi, robilem u Niego Sprintera, fachowiec dobry, ale jak dobry tak drogi...

rzeczywiscie za parkiem wodnym w osiedlu domkow jest gosc ktory rowniez jest dobry i tanszy, zajmuje sie tylko wtryskami i pompami...

Na ul.Brzechwy :naughty:

Karol

http://www.tvn24.pl/-1,1698392,0,1,m_klasse--do-warsztatu,wiadomosc.html

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Gladysek dobrze robi, robilem u Niego Sprintera, fachowiec dobry, ale jak dobry tak drogi...

rzeczywiscie za parkiem wodnym w osiedlu domkow jest gosc ktory rowniez jest dobry i tanszy, zajmuje sie tylko wtryskami i pompami...

Na ul.Brzechwy :naughty:

gosc w tym domku ma sprzet potrzebny do czyszczenia wtryskow?

Opublikowano

Panowie jakos ogarniamy sie z tematem ?

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=189734.0

Oczywiście :)

W tym roku wypadało by się zjawić całą ekipą zwłaszcza że dosłownie pod domem jest zlot.

Jak reszta :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Trzeba załatwić grilla i bedzie gites :kox:

Opublikowano

Trzeba załatwić grilla i bedzie gites :kox:

jestem za

Opublikowano

Mamy półtora tygodnia na zaplanowanie wszystkiego :kox:

Opublikowano
  • Autor

Mamy półtora tygodnia na zaplanowanie wszystkiego :kox:

a co tu planowac ? :mysli:

idziesz kupuje grila klubowego i po sprawie zjeźdzamy sie na lotnisko na 14-stą i juz :hi:

Opublikowano

jeszcze kiełbache trzeba jakąś dobrą kupić

stół i krzesła ? :decayed::kox:

Opublikowano

Gladysek dobrze robi, robilem u Niego Sprintera, fachowiec dobry, ale jak dobry tak drogi...

rzeczywiscie za parkiem wodnym w osiedlu domkow jest gosc ktory rowniez jest dobry i tanszy, zajmuje sie tylko wtryskami i pompami...

Na ul.Brzechwy :naughty:

Dokładnie tam...

Niestety odkąd syn przejął interes to trochę spadła jakość usług :gwizdanie:

Opublikowano

jeszcze kiełbache trzeba jakąś dobrą kupić

stół i krzesła ? :decayed::kox:

Lepiej nic nie proponuj bo zaraz vipy i zieloni będą chcieli loże :decayed:

:naughty:

Opublikowano

vipy będą miały na stole cukier :naughty:

Opublikowano

Gladysek dobrze robi, robilem u Niego Sprintera, fachowiec dobry, ale jak dobry tak drogi...

rzeczywiscie za parkiem wodnym w osiedlu domkow jest gosc ktory rowniez jest dobry i tanszy, zajmuje sie tylko wtryskami i pompami...

Na ul.Brzechwy :naughty:

Dokładnie tam...

Niestety odkąd syn przejął interes to trochę spadła jakość usług :gwizdanie:

to co? lepiej do Gladyska?

Opublikowano
:hi: bardzo dobry ten pomysł z tym zlotem :good: Też jestem za
Opublikowano

Gladysek dobrze robi, robilem u Niego Sprintera, fachowiec dobry, ale jak dobry tak drogi...

rzeczywiscie za parkiem wodnym w osiedlu domkow jest gosc ktory rowniez jest dobry i tanszy, zajmuje sie tylko wtryskami i pompami...

Na ul.Brzechwy :naughty:

Dokładnie tam...

Niestety odkąd syn przejął interes to trochę spadła jakość usług :gwizdanie:

to co? lepiej do Gladyska?

Drożej :rolleyes:

Opublikowano

Gladysek dobrze robi, robilem u Niego Sprintera, fachowiec dobry, ale jak dobry tak drogi...

rzeczywiscie za parkiem wodnym w osiedlu domkow jest gosc ktory rowniez jest dobry i tanszy, zajmuje sie tylko wtryskami i pompami...

Na ul.Brzechwy :naughty:

Dokładnie tam...

Niestety odkąd syn przejął interes to trochę spadła jakość usług :gwizdanie:

to co? lepiej do Gladyska?

Drożej :rolleyes:

.

no tak, pytanie tylko czy wraz z cena wzrasta rowniez jakosc uslugi?

Opublikowano

sokolnh kupiłeś tego BB?

Opublikowano

sokolnh kupiłeś tego BB?

czekam na telefon z plusa jak będę miał do odebrania

okazuje się że na stronie masz dostęp tylko do 8520

ale jak pogadasz z osobą obsługującą firmy to są Ci w stanie ściągnąć albo 9300 Curve albo 9780 Bold

ten drugi lepszy ale ponad 1 tys zł w moim abonamencie to go sobie odpuściłem

9300 wybrałem

Opublikowano

No to zaraz Barca będzie śmigać, ciekawe co tym razem pokażą :cool1:

Opublikowano

sokolnh kupiłeś tego BB?

czekam na telefon z plusa jak będę miał do odebrania

okazuje się że na stronie masz dostęp tylko do 8520

ale jak pogadasz z osobą obsługującą firmy to są Ci w stanie ściągnąć albo 9300 Curve albo 9780 Bold

ten drugi lepszy ale ponad 1 tys zł w moim abonamencie to go sobie odpuściłem

9300 wybrałem

9780 to już mocny wypas, to 9300 też interesująco wygląda :wink4:

Opublikowano

Powrót legend rapu :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.