Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A może trza przetestować :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: Panie i Panowie...
Opublikowano

:hi: Tomek :notworthy:

do zobaczenia za dwa tygodnie :) w końcu urlop

:wink4: oby już się pech odczepił :wink4:

:wink4: oby [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 19:31_________________________________________________

:hi: Panie i Panowie...

:hi:
Opublikowano

:hi: Tomek :notworthy:

do zobaczenia za dwa tygodnie :) w końcu urlop

:wink4: oby już się pech odczepił :wink4:

:wink4: oby [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 19:31_________________________________________________

:hi: Panie i Panowie...

:hi:

zalozyles?? pokaz foto :)

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

Tylko u ruskich jest możliwe coś takiego http://moto.onet.pl/1646121,1,audi-80-w-nowym-wcieleniu,artykul.html?node=24

:polew: :polew: :polew: :polew:

jest nad czym płakać :polew:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 20:30_________________________________________________

:hi: Tomek :notworthy:

do zobaczenia za dwa tygodnie :) w końcu urlop

:wink4: oby już się pech odczepił :wink4:

:wink4: oby [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 19:31_________________________________________________

:hi: Panie i Panowie...

:hi:

zalozyles?? pokaz foto :)

wysłałem [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 20:30_________________________________________________

:hi: Tomek :notworthy:

do zobaczenia za dwa tygodnie :) w końcu urlop

:wink4: oby już się pech odczepił :wink4:

jednak NIE teraz po załadunku przód i tył ociera :evil: jadę na zimówkach :evil: dramat 24 piątek :(

Opublikowano
  • Autor

:siema::hi:

ps. przychodzi week i ku... pogoda :wallbash: :wallbash: a no tak dzisiaj wianki :evil:

Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano
:bry: i :siema:
Opublikowano

ps. przychodzi week i ku... pogoda :wallbash: :wallbash: a no tak dzisiaj wianki :evil:

Hehe mialem właśnie o tym pisać :kox:

Znowu wianki i pada deszcz juz któryś rok z kolei - ciekawe czemu tak :gwizdanie:

Opublikowano

Witam wszystkich :hi:

Wybiera się ktoś na Wianki?? Bo pogoda zaczyna się poprawiać więc może nie będzie Woodstocka po raz kolejny :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Znowu wianki i pada deszcz juz któryś rok z kolei -

nie prawda , dwa i trzy lata temu nie padalo a nie pamietam jak było w zeszłym roku :mysli::tongue4: :tongue4: :tongue4:

Ja się dzis wybieram a później na małe co nie co :kox:

Opublikowano

Wybiera się ktoś na Wianki??

Ja się wybieram... Służbowo :decayed:

nie prawda , dwa i trzy lata temu nie padalo a nie pamietam jak było w zeszłym roku :mysli::tongue4: :tongue4: :tongue4:

Pewnie dlatego że mnie nie było :decayed:

Kiedyś juvenalia i wianki były obowiązkowe, te drugie zawsze w deszczu :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

kurde chyba w zeszłym roku nie było Wianek a tylko jakiś Jarmark :mysli: chyba ze wzgledu na Tupolewa :kox:

Opublikowano

kurde chyba w zeszłym roku nie było Wianek a tylko jakiś Jarmark :mysli: chyba ze wzgledu na Tupolewa :kox:

Raczej ze względu na powódź i osłabione wały.

Dobrej zabawy wszystkim życzę i solidnego "co nieco" :decayed:

Opublikowano

solidnego "co nieco" :decayed:

Nie pijcie za dużo żebym się nie musiał później po drodze zatrzymywać :decayed:

Opublikowano
:hi: Transitpower usterka naprawiona już mi poduchy nie świecą po tygodniu poszukiwań sterownika kupiłem od chłopa z Krakowa trzeba było tylko przekodować go i magiczna kontrolka zniknęła ,jeśli masz ten sam symbol sterownika to mam kontakt do kolesia to ma parę sztuk jeszcze ponoć
Opublikowano

Ja chcem taki kontakt :decayed:

I jeszcze kogoś kto kontrolkę ABS usunie :gwizdanie:

BTW Jaki koszt takiej przyjemności :?:

Opublikowano

nie spac, zwiedzac :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.