Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

cze henie mam tu małą nie wyròbe z temperaturą , masakra jakaś już tęsknię za naszym klimatem tu są takie upały że prawie co dziennie latają samoloty i gaszą jakieś pożary lasòw itp. ogòlnie mam już lekko dość słońca a tu jeszcze tydzień w basenie zupa morze generalnie też schładza na chwile bo trzeba zmiatać bo się ma uczucie jakby na głowie ktoś czajnik postawił generalnie jak dla mnie za duży skwar

korzystaj korzystaj i nie myśl o naszym "pięknym kraju" :no4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

a ja Wam powiem ze na Teneryfie gdzie teren jest górzysty i żeby zrobić droge trzeba sie nawiercić w skałach drogi są jak masełko, żadnej dziurki nie spotkałem a jeździłem 2 tygodnie wypożyczonym samochodem , zjechałem całą wyspe i można..... można. Temperatury cały rok wysokie i nie ma mowy o odkształceniach asfaltu.żyć nie umierać. :good:

u nas trzeba wziac poprawke na amplitudy temperatur - w lecie temperatura powietrza do 30-35C, w zimie potrafi czasami przymrozic do -30C. dodatkowo spora czesc drog budowana za komuny wiec "po taniosci". a teraz tez bardzo czesto buduja i waly na materialach kreca - wiec sie zaraz koleiny robia. taki kraj po prostu. Bylem w Dubaju, tam temperatury wyzsze niz u nas i ciezarowki maja zakaz wjazdu do miasta od godziny rana do godziny 22, drogi jak lustro rowne. przejezdzalem kolo miejsca gdzie robili wielopoziomowa estakade, patrze a tu firma z Polszy robi :). czyli potrafia - tylko trzeba ich pilnowac zeby walow nie krecili na materialach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cze henie mam tu małą nie wyròbe z temperaturą , masakra jakaś już tęsknię za naszym klimatem tu są takie upały że prawie co dziennie latają samoloty i gaszą jakieś pożary lasòw itp. ogòlnie mam już lekko dość słońca a tu jeszcze tydzień w basenie zupa morze generalnie też schładza na chwile bo trzeba zmiatać bo się ma uczucie jakby na głowie ktoś czajnik postawił generalnie jak dla mnie za duży skwar

Polak jak zwykle marudzi :gwizdanie:

:good:

Na Chorwacji też Ci było gorąco :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla niego najlepsze by było Polskie morze i to we wrześniu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polak jak zwykle marudzi :gwizdanie:

tiaaaa zapraszam tu gdzie teraz siedze czyli w cieniu ;-) termometr pokazuje 39st w sloncu jest pewnie dobrze ponad 50. To nie wpad do kryspinowa tu autentycznie jest jak w piekarniku. Sami grecy mowia ze jest goraco jak wylatywalem tydzien temu to bylo 18st wiec lekki szok chyba jest pozatym ja nie naleze do osob ktore lubia jak fryta lezec na lezaku lubie cieplo ale w umiarze bo tu jest teraz patelnia straszna nie wyobrazam sobie funkcjonowac w takich temperaturach na dluzsza mete wczoraj nie posmarowalem nog 30min nai motorowce i wygladaja jak z grilla :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam prosbe, wspominaliscie wczesniej o stronie recyklingu samochodów/czesci - lecz nie moge jej znalezc. moze ktos podac jeszcze raz

pozdrawiam

Zapewne szukałeś tego:

Riedel Autorecycling GmbH

Talstrasse 132 08359 Breitenbrunn

Tel. 037756 78160 o. 78161 / Fax 037756 7187

email: [email protected] web: www.riedel-autorecycling.de

:bry: wszystkim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Chorwacji też Ci było gorąco :cool1:

na Chorwacji chociaz troche wiala bryza od morza a tu jest zero wiatru i z dnia na dzien wydaje sie ze jest coraz bardziej goraco mowie wam juz byly trzy duze pozary palilo sie np cale wzgorze obok nas lataja takie wodoloty nabieraja wode z morza i gasza tak jest tu sucho od maja nie bylo deszczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Teneryfie nie było deszczu od około roku ale polecam tamten klimat, w dzień temp dochodziła do 30 st.C w nocy spadało do 23 st. ale człowiek sie nie pocił inna wilgotność niż w Polsce i wiały wiatry od Oceanu i dawały świeżość a słońce świeci od 10 rano do 23 i przez cały dzień stoi pionowo nad głową, zero chmurki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przez tydzien w Turcji też chmurki nie widziałem :kox:

Było prze gorąco, a tubylcy w długich spodniach pomykali :blink:

Jak Teneryfa ma podobny klimat to kosmos, w Turcji przy takich upałach było bardzo znośnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem jak oni to robią i wytrzymują, ja bez koszulki nie mogłem wytrzymać a goście kosili trawniki i wylewali asfalt w mundurkach z długimi rekawami długich spodniach kaskach na głowach i na to kamizelki odblaskowe w rękawiczkach :shocked: masakra i zero kropelki potu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie u Nas w lecie by ich ostro mroziło :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, :hi:

czy może ktoś się orientuje gdzie można wypożyczyć trumne na dach do sedana B5 ? wybieram sie na dalszy wypad i brakuje mi miejsca w samochodzie, a może ktoś z kolegów ma taką pożyczyć/odsprzedać ? z uchwytami ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem jak oni to robią i wytrzymują, ja bez koszulki nie mogłem wytrzymać a goście kosili trawniki i wylewali asfalt w mundurkach z długimi rekawami długich spodniach kaskach na głowach i na to kamizelki odblaskowe w rękawiczkach :shocked: masakra i zero kropelki potu

Ja myślę, że w kamizelkach, kaskach, mundurkach i długich spodniach jednak się odrobinę pocili ;) Z drugiej strony im więcej ubrania, tym większa izolacja termiczna. Ubranie działa podobnie jak termos ;) Ale, jak napisałeś wcześniej, wszystko rozbija się o wilgotność powietrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, :hi:

czy może ktoś się orientuje gdzie można wypożyczyć trumne na dach do sedana B5 ? wybieram sie na dalszy wypad i brakuje mi miejsca w samochodzie, a może ktoś z kolegów ma taką pożyczyć/odsprzedać ? z uchwytami ..

http://www.google.pl/search?source=ig&hl=pl&rlz=&=&q=wypo%C5%BCyczalnia+box%C3%B3w+dachowych+krak%C3%B3w+&aq=f&aqi=&aql=&oq=

:wink4:[br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 15:48_________________________________________________http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,35798,9938965,Piracka_diagnostyka_aut_w_internecie.html kupował ktoś :mysli: [br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 15:49_________________________________________________

Na Chorwacji też Ci było gorąco :cool1:

na Chorwacji chociaz troche wiala bryza od morza a tu jest zero wiatru i z dnia na dzien wydaje sie ze jest coraz bardziej goraco mowie wam juz byly trzy duze pozary palilo sie np cale wzgorze obok nas lataja takie wodoloty nabieraja wode z morza i gasza tak jest tu sucho od maja nie bylo deszczu

wiem wiem ,nawet raz mieliśmy trąbę powietrzną :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt mnie nie podpuszcza, nie ma o czym wywodów pisać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Nikt mnie nie podpuszcza, nie ma o czym wywodów pisać :decayed:

"A ja Ci się nie dziwie się" jak to Pan Kononowicz powiedział :polew: :polew: :polew: :polew: :decayed:

Widzę że emigranci przemówili z wakacji :naughty:

[br]Dopisany: 14 Lipiec 2011, 00:28_________________________________________________Wstawać śpiochy :naughty::bry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...