Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powitał :hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Powitał :hi:

O tej porze "powitał" :?: Chyba pożegnał :decayed:

Ja tu "Powitał" :hi::decayed:

Opublikowano

Panowie moze mi ktos sprawdzic numer katalogowy lampy biksenonowej do A5 lewej nie skretnej...?

chyba to ten jak nie skrętny :cool1: 8T0 941 029 AK lewa

:good: dzieki

Opublikowano

:hi: fajna kasa

http://www.tvn24.pl/-1,1711119,0,1,25-mln-euro-pod-podloga-wielki-gang-rozbity,wiadomosc.html [br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 09:49_________________________________________________

Wąski kiedy nas odwiedzisz na spocie wieki Cię nie było :naughty:

e tam [br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 09:50_________________________________________________

No badanie dokładnie bo na razie nic nie wiadomo..

Będzie OK :wink4:
Opublikowano
  • Autor
:hi::siema:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Oferta obejmuje odgrzybianie klimatyzacji metodą ozonowania wnętrza i układu klimatyzacji, napełnienie 100 g czynnika chłodzącego, oleju i barwnika UV, wymianę oleju w sprężarce

Każde kolejne 100 g czynnika – 18 zł

pusta klimatyzacja ma ok 570 g

więc uzupełniona do pełna ~ 160 zł

Opublikowano

Wydaje się że tak, ale nie wiem czy zwróciłeś uwagę "za kolejne 100g dopłacasz 18zł"

Tak się zastanawiam ile u mnie jest 300-400g :mysli:

O Sokoł mnie poprzedził widzę :kox:, sprawa jasna :good:

Opublikowano

A będzie działać jeśli doładuje tylko 100 g czynnika czyli to co jest w cenie kuponu?? Mam zamiar sprzedać samochód i juz nie chce do niego za dużo dokładać... a jeśli klima będzie działać to przynajmniej nikt mi nie zarzuci, że układ jest nieszczelny

Oferta obejmuje odgrzybianie klimatyzacji metodą ozonowania wnętrza i układu klimatyzacji, napełnienie 100 g czynnika chłodzącego, oleju i barwnika UV, wymianę oleju w sprężarce

Każde kolejne 100 g czynnika – 18 zł

pusta klimatyzacja ma ok 570 g

więc uzupełniona do pełna ~ 160 zł

Opublikowano

emelvis odwrotnie cytujesz :wink4::decayed:

No właśnie ciekawe czy można tylko wykorzystać to co jest w cenie kuponu albo czy muszą do końca dopełniać :mysli:

Daj znać jak coś :wink4:

Opublikowano

emelvis odwrotnie cytujesz :wink4::decayed:

No właśnie ciekawe czy można tylko wykorzystać to co jest w cenie kuponu albo czy muszą do końca dopełniać :mysli:

Daj znać jak coś :wink4:

Pablo źle piszesz mój nick :):P

Opublikowano

Pablo źle piszesz mój nick :):P

A wiesz co że nie zauważyłem, co taka moda ostatnio weszła że wszyscy zmieniają literówki w nickach :mysli::decayed: :decayed: :decayed:

Wcześniej byłeś emelvis :naughty:

Opublikowano

Pablo źle piszesz mój nick :):P

A wiesz co że nie zauważyłem, co taka moda ostatnio weszła że wszyscy zmieniają literówki w nickach :mysli::decayed: :decayed: :decayed:

Wcześniej byłeś emelvis :naughty:

Nigdy nie miałem tutaj nicku emelvis:) coś Ci się pomyliło:)

Opublikowano

Teraz lookałem to już wykupiło 219 osób tą ofertę za 9h koniec możliwości kupna, wykupiłeś to :?:, chyba ich pojeebało że się człowiek tam dostanie :evil:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 14:35_________________________________________________

Nigdy nie miałem tutaj nicku emelvis:) coś Ci się pomyliło:)

:mysli: Może mi się wydawało, na gg też Cię tak mam przecież podpisanego od początku :D:decayed:

Opublikowano

Teraz lookałem to już wykupiło 219 osób tą ofertę za 9h koniec możliwości kupna, wykupiłeś to :?:, chyba ich pojeebało że się człowiek tam dostanie :evil:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 14:35_________________________________________________

Nigdy nie miałem tutaj nicku emelvis:) coś Ci się pomyliło:)

:mysli: Może mi się wydawało, na gg też Cię tak mam przecież podpisanego od początku :D:decayed:

Jeszcze nie wykupiłem, zastanawiam się. Więc od samego początku byłeś w błędzie jeśli chodzi o mój nick :gwizdanie:. Groupon ważny przez 3 miesiące od 25.07.2011, myślę, że w tym czasie uda suę ztam pojechać i nie będzie kolejek, tym bardziej, że wymagają rezerwacji telefonicznej więc nie sądzę, żeby kogoś ustawili tak żeby musiał czekać 3 godziny w kolejce

Opublikowano

No tak jeśli 3 miesiące ważne to nie powinno być problemu.

Opublikowano

No tak jeśli 3 miesiące ważne to nie powinno być problemu.

Chyba, że komuś klima nie działa to raczej nie będzie chciał czekać i się grzać w samochodzie w letnie upały

Opublikowano
  • Autor

A nie lepiej jechac gdzies normalnie i na spokojnie sobie nabić i wyczyścić Klime ? :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.