Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzień dobry. Wąski aresztował dziś pana policjanta

:cool1::polew:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2011, 07:55_________________________________________________

Straszysz?Bo sie posrałem...własnie..

FIGHT! :naughty:

Przyjmuje zakłady, ani jednego ani drugiego nie znam więc podpowiedzcie jaki mnożnik na którego :decayed:

sie skonczy tak że klepne jednemu i drugiemu. Może nie chodzą w mojej wadze ale ja to nie Adamek

[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2011, 08:00_________________________________________________no i Tomkowi przy okazji

ja bym się już bał :naughty:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2011, 07:56_________________________________________________Miłego dnia panowie :hi:

no jak Grucha jeb....ie z półobrotu z mawaszi ze skórzanego klapka to urwie łeb przy samym dupsku :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzień dobry. Wąski aresztował dziś pana policjanta

:cool1::polew:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2011, 07:55_________________________________________________

Straszysz?Bo sie posrałem...własnie..

FIGHT! :naughty:

Przyjmuje zakłady, ani jednego ani drugiego nie znam więc podpowiedzcie jaki mnożnik na którego :decayed:

sie skonczy tak że klepne jednemu i drugiemu. Może nie chodzą w mojej wadze ale ja to nie Adamek

[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2011, 08:00_________________________________________________no i Tomkowi przy okazji

ja bym się już bał :naughty:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2011, 07:56_________________________________________________Miłego dnia panowie :hi:

no jak Grucha jeb....ie z półobrotu z mawaszi ze skórzanego klapka to urwie łeb przy samym dupsku :decayed:

Sięwie

Opublikowano
  • Autor

Siema obiboki :tongue4::kox:

Opublikowano

Siema obiboki :tongue4::kox:

powiedział zapracowany :naughty:
Opublikowano

:hi:

Wpadłbym kiedyś na spota.. wpisowe to dalej kubłek KFC? :decayed:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2011, 10:27_________________________________________________Aha i nie potrzebuję podłączyć VAGa ani nic takiego(sam sobie ogarniam :decayed:) :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Wpadłbym kiedyś na spota.. wpisowe to dalej kubłek KFC? :decayed:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2011, 10:27_________________________________________________Aha i nie potrzebuję podłączyć VAGa ani nic takiego(sam sobie ogarniam :decayed:) :gwizdanie:

zapraszamy :) tak dalej :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

same kapelusze :decayed:

Opublikowano

same kapelusze :decayed:

:cool1::naughty:

Opublikowano

i znalazłem Gruszka za młodu

Best ballroom dance ever!!

Opublikowano

Siema kolejne obiboki :hi::decayed:

Opublikowano

:hi:

Wpadłbym kiedyś na spota.. wpisowe to dalej kubłek KFC? :decayed:

NIE, kubełek to nowi kupują... Ty do nich już dawno nie należysz...

W Twoim przypadku kubełek to zdecydowanie za mało :naughty:

Opublikowano
:siema::)
Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

:hi:

Wpadłbym kiedyś na spota.. wpisowe to dalej kubłek KFC? :decayed:

NIE, kubełek to nowi kupują... Ty do nich już dawno nie należysz...

W Twoim przypadku kubełek to zdecydowanie za mało :naughty:

Dorzucę litra wyborowej i ogórki :decayed:

Opublikowano

:hi:

Wpadłbym kiedyś na spota.. wpisowe to dalej kubłek KFC? :decayed:

NIE, kubełek to nowi kupują... Ty do nich już dawno nie należysz...

W Twoim przypadku kubełek to zdecydowanie za mało :naughty:

Dorzucę litra wyborowej i ogórki :decayed:

Przyjedź za 2 tygodnie jak ja będę :decayed:

Obczaję tego sedanika :naughty: [br]Dopisany: 12 Wrzesień 2011, 17:27_________________________________________________http://moto.allegro.pl/bialy-mat-a8-i1812203550.html

Opublikowano

Opublikowano

:facepalm:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.