Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z tego co pamiętam to nawet etka to tak nazywa :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Więc nawet ETKA się czasem myli albo jakiś matoł to źle przetłumaczył :wink4:

2011_09_07_234105.jpg2011_09_07_234151.jpg

Opublikowano

Chcesz podyskutować to przecież jest temat i tam zapraszam. :hi:

Pawle po to że nie po jasnego uja tworzysz u wrzucasz nowy wątek w tamtym dziale jak całą dyskusję możemy tutaj obczaić :wink4:

Weź ten dysk w Niedziele bo mam wolny weekend to będę na spocie :naughty:

Opublikowano

:blink:Pablo napisz jeszcze raz z odpowiednią składnią bo cieżko pokumać..

A czemu mam tą dyskusję prowadzić tylko na spotach krakowskich a nie mogę o niej podyskutować ze wszystkimi ktorzy chca cos napisac a niekoniecznie mieszkaja w małopolsce?

Przecież z innych wojewodztw ludzie tu raczej nie czesto zagladaja.. :blink:

Opublikowano

Chcialbym mine Pabla tam widziec.

Jechałem tamtędy w tym roku jak pomogłem koledze kupić renówkę to jechaliśmy z bratem audicą 100 na 15" to po 40 kilometrach myślał że w jednym kole nie ma powietrza :polew:

Gdybym jechał swoim to raczej nie było by to szybkie tempo tylko jakieś 70-90km/h :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Smiało próbuj. :gwizdanie: Nie zapomnij zapasu.

OK chyba wystarczy juz tego tematu.

Opublikowano

Pablo napisz jeszcze raz z odpowiednią składnią bo cieżko pokumać..

Nie udawaj że jesteś cofnięty w rozumowaniu albo że tego nie rozumiesz, pomimo że to napisałem po 5 browcach (ulga po pracy :polew:) :wink4:

Pamiętaj :gwizdanie: zawsze wiem jak podnieść frekwencję na Krakowskich i to było założeniem jak by nie było ze 2 strony przybyło za ten czas :kox:

Opublikowano

Any questions??

[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 01:03_________________________________________________
!
Opublikowano

Any questions??

[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 01:03_________________________________________________
!

wyluzowana babeczka :naughty:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

wyluzowana babeczka :naughty:

bardziej to ujarana :polew:

:siema:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

Panowie , robimy jakis spot dzisiaj pod HT ? :decayed:

Opublikowano

możemy :naughty:

Opublikowano

wyluzowana babeczka :naughty:

bardziej to ujarana :polew:

j**nięta :decayed:

Panowie , robimy jakis spot dzisiaj pod HT ? :decayed:

Dzisiaj to ja się raczej nie wyrobię :confused4:

Opublikowano

:bry:

Ja będę najwcześniej o 22:30 po pracy to zapewne was już nie będzie :evil:

Opublikowano

to podjedzcie z kiełbasek na spot klasycznych pod plazą

Opublikowano

to podjedzcie z kiełbasek na spot klasycznych pod plazą

:good: oni na takie stare nie patrzą :naughty:

który chętny

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/krakow/maly-rynek-pod-mlotek-znamy-termin-aukcji,1,4842457,region-wiadomosc.html

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.