Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

JJJJJJJJJJJJAAAAAAAAAAAAAAPPPPPPPPPPPPPIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEERRRRRRRRRRRRDDDDOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLEEEEEEEEEEEEE :wallbash: :wallbash: :wallbash::kwasny: :kwasny: :kwasny::disgust: :disgust: :disgust: ;( ;( ;( ;(

SZCZĘSNY :notworthy:

LEWANDOWSKI :notworthy:

BŁASZYKOWSKI :notworthy:

WASYL :notworthy:

KKKKKKKKKKKUUUUUUUUUUUUUUUURRRRRRRRRRRRRRRRWWWWWWWWWWWWWWAAAAAAAAAAAA

a tak blisko było tym j**anym gebelsom nosa utrzeć ;(

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a tak blisko było tym j**anym gebelsom nosa utrzeć ;(

Spokojnie, utrzemy im w półfinale na euro :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Spokojnie, utrzemy im w półfinale na euro :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Spokojnie, utrzemy im w półfinale na euro :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew:

Co tu dużo mówić zj**.... jak zawsze ostatnią minutę dać sobie strzelić tumany :wallbash:

Opublikowano

Swoją drogą to posrani chyba byli dobrze że pierwszy raz przegrają...

Mają nauczkę że z Nami gra się pierwszym składem :evil2:

Opublikowano

Powitał wieczorem :hi::decayed:

1 połowę oglądałem w robocie i dobrze wyglądało :naughty:

Opublikowano

Spokojnie, utrzemy im w półfinale na euro :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew:

Co tu dużo mówić zj**.... jak zawsze ostatnią minutę dać sobie strzelić tumany :wallbash:

A zauważyłeś może że od ponad trzydziestu lat w końcu strzeliliśmy im bramkę - i to dwie nawet :kox:

Wygrana była baaaardzo blisko, ale z przebiegu meczu zasłużony remis :wink4:

Opublikowano

Witka Pany:

Do sprzedania S4 B8 3.0T bialy sedan: 25 000km przebiegu, ORI lakier, ORI przebieg, jeszcze na gwarancji z 11.2009. Na fullu, łącznie z Advanced Key. Zarejestrowane. cena: 160 000 brutto - dla powaznie zainteresowanych do obejrzenia oczywiscie tez w Krakowie: tel: 602 760 360

Opublikowano

Witka Pany:

Do sprzedania S4 B8 3.0T bialy sedan: 25 000km przebiegu, ORI lakier, ORI przebieg, jeszcze na gwarancji z 11.2009. Na fullu, łącznie z Advanced Key. Zarejestrowane. cena: 160 000 brutto - dla powaznie zainteresowanych do obejrzenia oczywiscie tez w Krakowie: tel: 602 760 360

To jest tego kolegi co miał niebieską S3 a wcześniej Subaraka :naughty:

Opublikowano

Witka Pany:

Do sprzedania S4 B8 3.0T bialy sedan: 25 000km przebiegu, ORI lakier, ORI przebieg, jeszcze na gwarancji z 11.2009. Na fullu, łącznie z Advanced Key. Zarejestrowane. cena: 160 000 brutto - dla powaznie zainteresowanych do obejrzenia oczywiscie tez w Krakowie: tel: 602 760 360

To jest tego kolegi co miał niebieską S3 a wcześniej Subaraka :naughty:

Pablo...jak ja to slysze...po czym rozpoznales?? po numerze telefonu?? czy po miesiacu produkcji?? bo generalnie tak sie składa że auto dzisiaj zostalo zarejestrowane u nas w kraju :wallbash:

Opublikowano

Karol, przecież Pablo w temacie kolegów nie ma Sobie równych :naughty:

Nie rozumiem Twego zdziwienia :decayed:

Opublikowano

Witka Pany:

Do sprzedania S4 B8 3.0T bialy sedan: 25 000km przebiegu, ORI lakier, ORI przebieg, jeszcze na gwarancji z 11.2009. Na fullu, łącznie z Advanced Key. Zarejestrowane. cena: 160 000 brutto - dla powaznie zainteresowanych do obejrzenia oczywiscie tez w Krakowie: tel: 602 760 360

To jest tego kolegi co miał niebieską S3 a wcześniej Subaraka :naughty:

Pablo...jak ja to slysze...po czym rozpoznales?? po numerze telefonu?? czy po miesiacu produkcji?? bo generalnie tak sie składa że auto dzisiaj zostalo zarejestrowane u nas w kraju :wallbash:

Normalnie zapytałem bo myślałem że wiesz o kim mówię i że wspomniałeś o jego białym sedanie B8, co się tak spinasz :tongue4:

Był nie raz u nas na spocie jak miał niebieską S3 z 2008r to powinieneś go kojarzyć.

Opublikowano

Witka Pany:

Do sprzedania S4 B8 3.0T bialy sedan: 25 000km przebiegu, ORI lakier, ORI przebieg, jeszcze na gwarancji z 11.2009. Na fullu, łącznie z Advanced Key. Zarejestrowane. cena: 160 000 brutto - dla powaznie zainteresowanych do obejrzenia oczywiscie tez w Krakowie: tel: 602 760 360

USA??

Opublikowano

Karol, przecież Pablo w temacie kolegów nie ma Sobie równych :naughty:

Proste, za mały ten świat :polew::decayed:

Opublikowano

Ale Nowa Huta WRÓĆ! Czyżyny to nie cały świat :naughty:

Opublikowano

Ale Nowa Huta WRÓĆ! Czyżyny to nie cały świat :naughty:

jarko co tam pijesz dobrego :naughty:

Opublikowano

Tiger'a :rolleyes:

Opublikowano

Witka Pany:

Do sprzedania S4 B8 3.0T bialy sedan: 25 000km przebiegu, ORI lakier, ORI przebieg, jeszcze na gwarancji z 11.2009. Na fullu, łącznie z Advanced Key. Zarejestrowane. cena: 160 000 brutto - dla powaznie zainteresowanych do obejrzenia oczywiscie tez w Krakowie: tel: 602 760 360

USA??

EUROPA :)

Opublikowano
:przebiegly:
Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 03:09_________________________________________________miodzio mi zawieszenie wymieniał gość z wieliczki, 160zł/komplet polecam :good:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.