Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Parowy przyjezdzac na spoty!!!!!

do mnie to :mysli:

TEZ :))) :wink4:

już nie długo :naughty:

obiecujesz czy straszysz??? :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Parowy przyjezdzac na spoty!!!!!

do mnie to :mysli:

TEZ :))) :wink4:

już nie długo :naughty:

obiecujesz czy straszysz??? :)

obiecuje :) ja nie umiem straszyć a Ty nie taki bojaźliwy jesteś :naughty:
Opublikowano
  • Autor

:siema::hi:

ps. No panowie może będzie jakas mobilizacja na następnego spota :mysli:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siemka Pancie :hi:

Opublikowano

:siema::hi:

ps. No panowie może będzie jakas mobilizacja na następnego spota :mysli:

jak znowu nie zapije to bede w tym tygodniu, tylko nie wiem bo jest walka :wink4:

Opublikowano
:hi: Gdzie w krk zmienią mi zawias na s-line nie drogo i bez fuszery?? :gwizdanie: jeździ już chyba miesiąc w bagażniku :embarrassed:
Opublikowano

:hi:

ja w tygodniu tj. w czwartek będę na spocie youngtimerów pod plazą,

może ktoś się skusi :decayed:

pozdro

Opublikowano

:hi: Gdzie w krk zmienią mi zawias na s-line nie drogo i bez fuszery?? :gwizdanie: jeździ już chyba miesiąc w bagażniku :embarrassed:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=62594.0 polecam [br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 13:19_________________________________________________

:hi:

ja w tygodniu tj. w czwartek będę na spocie youngtimerów pod plazą,

może ktoś się skusi :decayed:

pozdro

pojawię się [br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 13:20_________________________________________________ KTÓRY to

http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,35798,10231524,Rekordowa_wygrana_w_Krakowie__ponad_12_8_mln_zl.html

Opublikowano

wszystkim musisz rozgadywac...?? :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 14:14_________________________________________________zaraz bede miał duzo "kolegów" :wink4::polew:

Opublikowano

:hi:

Cholera i znów nie mogę sobie kupić R8 V10 bo będę gadać że wygrałem :polew:

Opublikowano

Robert, dostałeś PW :?:

Wiesz coś może :?:

Opublikowano

Robert, dostałeś PW :?:

Wiesz coś może :?:

Tak poszło pv
Opublikowano

Jak taka osoba chce od razu pieniądze w całości to zabiorą jej 40% wygranej tak było wcześniej ciekawe jak dzisiaj z tym robią :mysli:

Tak samo mówili że pomimo że masz wygrane te pieniądze to dopiero za pół roku je zobaczysz :polew:

Opublikowano

no i co że za pół roku, nie czekał byś? :kox:

Opublikowano

no i co że za pół roku, nie czekał byś? :kox:

Jak cholera :kox:

Kiedy ty straciłeś kolorek :mysli:

Opublikowano

Robert, dostałeś PW :?:

Wiesz coś może :?:

Tak poszło pv

Dzięki za info :hi:

Jak taka osoba chce od razu pieniądze w całości to zabiorą jej 40% wygranej tak było wcześniej ciekawe jak dzisiaj z tym robią :mysli:

Tak samo mówili że pomimo że masz wygrane te pieniądze to dopiero za pół roku je zobaczysz :polew:

Polak powie że mu 4mln. zabierają, a gdzie indziej na świecie by uznali że chłop 8mln. dostał...

To tak jak z tą szklanką z wodą, jeden ma do połowy pełną a drugi w połowie pustą :wink4:

Opublikowano

dawno, nie opłacałem ostatniej składki

Opublikowano

Parowy przyjezdzac na spoty!!!!!

sam jestes Parowy[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 18:08_________________________________________________Jak sie cos nie zmieni to napewno nie bede przyjezdzał, Pablo to przynajmniej dzwoni, " drogi Bartku było by Nam niezwykle miło gościćcię na dzisiejszym spocie itd..." wtedy przyjeżdżam a tak to co....

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.