Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No, 18kg sałatki z ogórków :kox:

to przywiex na spota :kox:

Jeszcze muszę zapasteryzować jutro, ale słoiczek jak coś jeden będzie dla Ciebie :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

dawaj całą bekę na spota :kox: :kox:

Opublikowano
:bry::decayed:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

dawaj całą bekę na spota :kox: :kox:

:naughty: :naughty: :naughty:

BTW Jakby ktoś był chętny na polarek klubowy to do końca przyszłego tygodnia ma jeszcze okazję już pewnie ostatnią w tym roku :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
:siema:
Opublikowano

No, 18kg sałatki z ogórków :kox:

różnie różni spędzają czas wolny :cool1:

siemka, leci powoli heheheh :wink4:

prostamol :good:

Opublikowano

siemka, leci powoli heheheh :wink4:

prostamol :good:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

prostamol :good:

potrzebujesz czy uzywasz już i chcesz wydac opinie ? :decayed:

:tongue4:

Opublikowano

prostamol :good:

potrzebujesz czy uzywasz już i chcesz wydac opinie ? :decayed:

:tongue4:

Korzystaj z cennych rad starszego kolegi :naughty:

Opublikowano

prostamol :good:

potrzebujesz czy uzywasz już i chcesz wydac opinie ? :decayed:

:tongue4:

Korzystaj z cennych rad starszego kolegi :naughty:

tak czyszczę nim wtryskiwacze :tongue4:

a ogóra kiszę w czym innym :>

Opublikowano

a ogóra kiszę w czym innym :>

Ja tam wolę mało solne... :decayed:

Miałem napisać że kiszę gdzie indziej, ale z oczywistych względów sie powstrzymam - to nie to o czym myślicie :evil:

Opublikowano

a ogóra kiszę w czym innym :>

Ja tam wolę mało solne... :decayed:

Miałem napisać że kiszę gdzie indziej, ale z oczywistych względów sie powstrzymam - to nie to o czym myślicie :evil:

:naughty: :naughty:
Opublikowano

Samochodzik został sprawdzony i odradzany PW poziek poszło decyzja jednoznaczna i na pierwszym miejscu coś kombinowane przy lewej podłużnicy oczywiście parę innych defektów też miał miedzy innymi z odpaleniem

Opublikowano

a ogóra kiszę w czym innym :>

Ja tam wolę mało solne... :decayed:

Miałem napisać że kiszę gdzie indziej, ale z oczywistych względów sie powstrzymam - to nie to o czym myślicie :evil:

u sąsiadki :naughty:

Opublikowano

:bry: elita :naughty:

Wrzucę tutaj bo nie chce mi się od nowa tego pisać :)

Dziś na szkoleniu bawiłem się fajnymi zabawkami ACER'a

Notebook dual screen, zrobił na mnie wrażenie wielkie wrażenie, nie mówię o cenie 5tys. ale tymi dwoma dotykowymi ekranami, looknijcie niżej tylko dajcie od 3:00 minuty bo wcześniej za dużo pierdzieli :decayed:

Natomiast inny wynalazek który myślę sobie kupić za jakiś czas (zamiast np. lapka) to tablet Acer Iconia Tab A500 lub Tab 500.

Wersja A ma dodatkowo 3G i wejście na kartę sim także możemy dzwonić w każdym miejscu ale jest droższy o ten 500-600zł.

Najbardziej mi się spodobał ten gadget. "Powiem tak, myślałem że po uj ludziom takie rzeczy tym bardziej mi, na takie bajery tylko pieniądze wydają na marne, po tygodniu testowania już go nie oddałem" Cytat przedstawiciela i podobnie mówiły mi dzisiaj osoby (do których dzwoniłem aby sprawdzić czy ten gość nie ściemnia) które już sobie kupiły taki sprzęt.

Praktycznie to jest to samo co komputer ale jest w nim wbudowany gps i dodatkowo zostają nam wydane pieniądze na nawi.

System Android na którym można mnóstwo zainstalować aplikacji :kox:

Spodobało mi się też że ma USB 3.0 i wejście HDMI.

Również miałem dziś szkolenie Microsoftu i m.in przetestowałem przed premierową FORZE4 przy użyciu KINECT'a na Xklocka 360, takie granie jest za***iste na początku ale na dłuższą metę popierdoolene, tak to mogę ująć :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

a ogóra kiszę w czym innym :>

Ja tam wolę mało solne... :decayed:

Miałem napisać że kiszę gdzie indziej, ale z oczywistych względów sie powstrzymam - to nie to o czym myślicie :evil:

u sąsiadki :naughty:

prawie :naughty:

Opublikowano

witojcie :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.