Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wczoraj przejechałem się na spocie S6 4.2 V8 344KM, przyjechali chłopaki z Rzeszowa, ogólnie fajnie to odpycha jak na auto które waży 1750-1800KG + 4 pasażerów na pokładzie + jazda na sekwencji stage 300+ :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie był silnik 4.2 V8 Biturbo :mysli:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 14:05_________________________________________________RS6 C5 Done.

Opublikowano

Panowie był silnik 4.2 V8 Biturbo :mysli:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 14:05_________________________________________________RS6 C5 Done.

Raczej nie bylo - przynajmniej nie slyszalem.

To jest wolnossaca jednosta 4,2 V8 z bezposrednim wtryskiem

RS6 PLUS 4.2 V8 biturbo 480 KM - jakas edycja dziwna :)

Opublikowano

Panowie był silnik 4.2 V8 Biturbo :mysli:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 14:05_________________________________________________RS6 C5 Done.

Raczej nie bylo - przynajmniej nie slyszalem.

To jest wolnossaca jednosta 4,2 V8 z bezposrednim wtryskiem

RS6 PLUS 4.2 V8 biturbo 450 KM - jakas edycja dziwna :)

to slabo slyszales :cool1: . Przeciez RS6 mial 4.2 V8 wlasnie BITURBO o mocy 450 KONI ,

wersja PLUS zgadza sie miala o 30 koni wiecej.

4.2 V8 wolnossak byl montowany w S4 i RS4 B7 a potem w RS5 , i to rzeczywiscie byl bez uturbienia motor - taka odpowiedz na m3 .

Opublikowano

I tu się mylisz :wink4: (Do Gabriela)

Z początku też mi się wydawało że to wolnossący silnik ale jednak nie bo skąd mieliby tyle mocy zebrać :gwizdanie:

Niżej C5 napędowe..

http://translate.google.pl/translate?hl=pl&langpair=en|pl&u=http://en.wikipedia.org/wiki/Audi_RS6

http://pl.wikipedia.org/wiki/Audi_RS6

Opublikowano

to juz slyszalem :)

Opublikowano
Opublikowano

Przy okazji dowiedziałem się wczoraj że mam kierownice z limitowanej serii 1000szt S6 plus C4 326KM :decayed:

Opublikowano

a co to za spot wczoraj byl?

Opublikowano

Przy okazji dowiedziałem się wczoraj że mam kierownice z limitowanej serii 1000szt S6 plus C4 326KM :decayed:

moze warta wiecej niz B5 :naughty: :naughty:

Opublikowano

a co to za spot wczoraj byl?

to koledzy Pabla :)
Opublikowano

a co to za spot wczoraj byl?

A6 klub, robią w poniedziałki na Bora to mam rzut beretem do nich i czasem wpadam, zwłaszcza jak są jakieś S6 czy RS6.

[br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 14:35_________________________________________________

to koledzy Pabla :)

Tak i niektórym osobom dużo zawdzięczam, m.in 3 lata pracy w Media.

Opublikowano

:hi:

Wie ktoś gdzie w Krakowie lub okolicach jest jakiś warsztat gdzie naprawiają Mercedesy. Dokładnie chodzi o A-Klasa i zakodowanie immo. Skubaniec postał 2 tygodnie i rozkodowało wszystko i nie da rady odpalić dziada :wallbash: Trzeba go chyba na Audi wymienić.

Nie znam namiarów,ale podobny dobry i znany w Krakowie fachowiec od mesiów jest w Michałowicach.

Jeżeli trzeba to załatwie dane kontaktowe :)

Przy okazji dowiedziałem się wczoraj że mam kierownice z limitowanej serii 1000szt S6 plus C4 326KM :decayed:

Jak kiera daje tyle kucy to strach pomyśleć ile alu-dywany dodawały :decayed:

Opublikowano

Jak kiera daje tyle kucy to strach pomyśleć ile alu-dywany dodawały :decayed:

Jak będzie mi brakowało mocy to rozważę nad ich ponownym założeniem :kox:

:decayed:

Opublikowano

Ważne żebyśmy do BT dojechali :naughty:

Jednym linkiem zaspamowałeś pół forum - jak zwykle :gwizdanie:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Ignore :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.