Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Wie ktoś gdzie w Krakowie lub okolicach jest jakiś warsztat gdzie naprawiają Mercedesy. Dokładnie chodzi o A-Klasa i zakodowanie immo. Skubaniec postał 2 tygodnie i rozkodowało wszystko i nie da rady odpalić dziada :wallbash: Trzeba go chyba na Audi wymienić.

Nie znam namiarów,ale podobny dobry i znany w Krakowie fachowiec od mesiów jest w Michałowicach.

Jeżeli trzeba to załatwie dane kontaktowe :)

Przy okazji dowiedziałem się wczoraj że mam kierownice z limitowanej serii 1000szt S6 plus C4 326KM :decayed:

Jak kiera daje tyle kucy to strach pomyśleć ile alu-dywany dodawały :decayed:

:hi: Miodzio poniżej masz stronę tego kolesia od Mercedesów kolega tam jeździ serwisuje swojego i bardzo sobie go chwali

http://www.serwis-mercedes.com/serwis-mercedes-krakow.html

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dokladnie, o tego gościa mi chodziło :good:

Opublikowano

Najlepsze są komentarze ludzi jak się kłócą w teście RS5 vs M3 :lol1:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi: witka Pany :wink4:

Zieluch, Kerczi miło było spotkać :naughty::decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:siema: Michał :wink4:4 miesiące Cię nie było w PL, to mówisz że będzie B6 nie długo :naughty: [br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 18:39_________________________________________________http://www.upc.pl/lp/adamek/

Jeszcze 11 dni :kox:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi: witka Pany :wink4:

Zieluch, Kerczi miło było spotkać :naughty::decayed:

Miło było pojeździć z szaleńcem :naughty:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi: witka Pany :wink4:

Zieluch, Kerczi miło było spotkać :naughty::decayed:

Miło było pojeździć z szaleńcem :naughty:

Nie milo bylo na odcinku 11km otrzec sie 43razy o smierc... :polew::kox:

Opublikowano

spokojnie było :wink4:

Opublikowano

:hi:

http://www.gnioty.pl/11108 hahahah dla fanów polskiej komedii.....ja umarłem :polew:

Opublikowano

Poszedł Murzyn do szkoły wieczorowej i wpisali mu nieobecność

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

http://www.gnioty.pl/11108 hahahah dla fanów polskiej komedii.....ja umarłem :polew:

:polew::good:

:polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

Panowie jakiś spocik wieczorowa porą ? :mysli:

Opublikowano

siema , mam pytanie ,nie zna ktos osob ktore sprowadzaja samochody? bo chce zmienic moja b5 na cos mlodszego [br]Dopisany: 31 Sierpień 2011, 14:03_________________________________________________

Panowie jakiś spocik wieczorowa porą ? :mysli:

jestem za
Opublikowano

siema , mam pytanie ,nie zna ktos osob ktore sprowadzaja samochody? bo chce zmienic moja b5 na cos mlodszego [br]Dopisany: 31 Sierpień 2011, 14:03_________________________________________________

Panowie jakiś spocik wieczorowa porą ? :mysli:

jestem za

Znam takie osoby numer puszcze na pw

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

chuje%20muje.jpg

Opublikowano

siema , mam pytanie ,nie zna ktos osob ktore sprowadzaja samochody? bo chce zmienic moja b5 na cos mlodszego [br]Dopisany: 31 Sierpień 2011, 14:03_________________________________________________

Panowie jakiś spocik wieczorowa porą ? :mysli:

jestem za

:hi:

Zobacz na tą... Jest piękna. Kolega był nią zainteresowany, ale nie wyrobi z kasą. Więc jeśli chcesz, to kontaktuj się z gościem i bierz :good:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=212566.0

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.