Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Panowie koło mnie na skośnej jest komis i stoi tam a6 allroad z 03r. 2,5 tdi wycenione na 35 koła , oglądałem dziś to autko i Gość stwierdził ze jak chce to moge mu swoje zostawić w rozliczeniu :mysli:

bo wie czego się lepiej pozbyć :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Panowie koło mnie na skośnej jest komis i stoi tam a6 allroad z 03r. 2,5 tdi wycenione na 35 koła , oglądałem dziś to autko i Gość stwierdził ze jak chce to moge mu swoje zostawić w rozliczeniu :mysli:

bo wie czego się lepiej pozbyć :>

Ale gdyby pod maską był silnik BAU lub BCZ to można śmiało takie autko brać :good: Ale tylko i wyłącznie z wymienionymi silnikami :cool1: Poza tym w A6 Allroad występował jeszcze tylko jeden silnik - AKE. Jego trzeba się wystrzegać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie to AKE :disgust: ale czy to gorsze od BLB :mysli:

wiem ze łątwiej sprzedać a4 2.0 niz a6 2,5 choć nie do końca bo jak wiemy BLB tez bezawaryjnością nie grzeszy , spodobało mi sie to pneumatyczne podnoszone zawieszenie i wyposażenie :kox: mój koń sie umywa , wiadomo spalanie będzie dużo wyższe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zamienił bym B7 za A6 C5 nawet w allroad, z wyglądu zupełnie nie udana buda.

Co innego jak by była opcja np. na C6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo wiem wiem tylko ze wygląd nie jeździ, patrze na komfort jazdy a A6 w Q to zupełnie inna bajka niz ośka, nie powiedziałbym ze stylistyką a4 B7 jest wyżej od A6 C5 jezeli chodzi o wnętrze, zewnętrznie faktycznie różnica jest spora,

ale a6 to taki jezdzący mały czołg i to mi sie podoba najbardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swój gust oczywiście, sedan w C5 to już w ogóle nie porozumienie, zwłaszcza ten tył jajkowaty :sick3:

Wiadomo że lepszy komfort bo większe auto, to lepiej to sprzedaj i dołóż do B8, też większa buda niż B7 i lepszy komfort :naughty:

Tylko avant i w takiej wersji :naughty:

97053962.jpg96911454.jpg17517678.jpg

A jak już chcesz czołg to tylko A8 D3 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.......spodobało mi sie to pneumatyczne podnoszone zawieszenie......

poczytaj sobie o tym pneumatycznym zawieszeniu jak bardzo jest awaryjne i rzadko dojeżdża do 150kkm a remont to kilka grubych tysiaków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie musze sie pochwalic: dzisiaj oddałem pierwszy skok ze spadochronem z wysokości 4km.

Przezycia - MASAKRA !!!!

img2267e.jpg

img2219q.jpg

img2221b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszą być niezłe przeżycia :decayed:. Ja ostatnio byłem na długi weekend w Bielsku i kuzyn przewiózł mnie 270km/h motorem po autostradzie na Cieszyn to jak zjechaliśmy to wiedziałem że nie zejdę z motoru bo nie czuje nóg kompletnie - jak z waty, a jak dojechaliśmy do domu to jak zszedłem z motoru to nie wiedziałem czy między nogami tak się spociłem czy posikałem ze strachu. Prowadzić maszyne to co innego jak być pasażerem i nie mieć nad niczym panowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skakalem z 8 razy ze spadochronem :tongue4: , co prawda nie z takiej wysokosci tylko 1100 i 1300m ale samemu (na line +2 razy odpalalem czasze samemu) .

Przezycie za***iste ale 1szy skok byl najbardziej spoko , potem sie za duzo mysli ... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękował za spota :hi:

Panowie musze sie pochwalic: dzisiaj oddałem pierwszy skok ze spadochronem z wysokości 4km.

Przezycia - MASAKRA !!!!

img2267e.jpg

img2219q.jpg

img2221b.jpg

Nieźle :kox:

Na drugiej fotce wyglądasz jak byś ducha zobaczył :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękował za spota.

No kerczi powiem ci że zazdroszczę :naughty: Musi być za***iste uczucie :naughty:

A to dla ludzi z cochones wielkości arbuza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...