Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To jest prawdziwy survival Wisły :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Są tam kiełbaski które wg mnie są o wiele smaczniejsze niż pod HT i otwarte 7 dni w tygodniu do 1:00 w nocy.

Pablo oddasz mi za felgi i ogumienie? :decayed::naughty: w razie czego :tongue4:

Opublikowano

Są tam kiełbaski które wg mnie są o wiele smaczniejsze niż pod HT i otwarte 7 dni w tygodniu do 1:00 w nocy.

Pablo oddasz mi za felgi i ogumienie? :decayed::naughty:

Nie przesadzaj ja tam spokojnie dojeżdżam to ty tym bardziej dasz radę :wink4::decayed:

Opublikowano

Nie szanujesz auta :bicz3: :decayed:

Nie ja tam się nie zapuszczam.Pomijajac fakt że wolę jak Cuber pod halą. :>

Opublikowano

Fajny nick tutaj zagląda :decayed:

Opublikowano

Są tam kiełbaski które wg mnie są o wiele smaczniejsze niż pod HT i otwarte 7 dni w tygodniu do 1:00 w nocy.

Pablo oddasz mi za felgi i ogumienie? :decayed::naughty: w razie czego :tongue4:

Przejedźmy się K. Jadwigi, tam znacznie lepsza droga jak te w NH :rolleyes:

edycja Dopisany: 23 Sierpień 2011, 22:08

Fajny nick tutaj zagląda :decayed:

Zadzwoń :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2011, 22:09_________________________________________________

Przejedźmy się K. Jadwigi, tam znacznie lepsza droga jak te w NH :rolleyes

Potwierdzam, tam z 50km/h na godzinę mogłem jechać nie więcej bo droga masakra :wallbash:

Nie rozumiem jednego, najbogatsza dzielnica w Krk a główna ulica woła o pomstę do nieba :facepalm:

Dobranoc :hi:

Opublikowano

Są tam kiełbaski które wg mnie są o wiele smaczniejsze niż pod HT i otwarte 7 dni w tygodniu do 1:00 w nocy.

dla mnie też :wink4:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2011, 08:40_________________________________________________

Są tam kiełbaski które wg mnie są o wiele smaczniejsze niż pod HT i otwarte 7 dni w tygodniu do 1:00 w nocy.

Pablo oddasz mi za felgi i ogumienie? :decayed::naughty: w razie czego :tongue4:

nie przesadzaj z tą drogą tam :naughty:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2011, 08:40_________________________________________________Ja zagłosowałem za środą ale nie pomyślałem o meczach :> więc zapewne zostanie tak czy tak niedziela :naughty:
Opublikowano

Przejedźmy się K. Jadwigi, tam znacznie lepsza droga jak te w NH :rolleyes:

Ale Królowej Jadwigi moge ominac ksiecia Jozefa :) i tak robie

Opublikowano
:hi::rolleyes:
Opublikowano

Witam :facepalm:

Ale główka boli po wczorajszym meczu :facepalm:

Szkoda tylko wyniku, bo brakło kilka minut do pełni szczęścia ;(

Opublikowano
:hi: Pancie
Opublikowano
:hi: :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

Wyniki ankiety 9 osób za Niedzielą jak na razie a na spotach bywa czasem mniej osób heheheh

Opublikowano

Przejedźmy się K. Jadwigi, tam znacznie lepsza droga jak te w NH :rolleyes:

Ale Królowej Jadwigi moge ominac ksiecia Jozefa :) i tak robie

I co, przez Kryspinów na Wolę Justowską :?: :mysli:

Takie objazdy to i ja Ci mogę wymyśleć jak chcesz do NH przyjechać :naughty:

W końcu... Ten garb na moście jest strasznie irytujący :disgust:

Opublikowano

Przejedźmy się K. Jadwigi, tam znacznie lepsza droga jak te w NH :rolleyes:

Ale Królowej Jadwigi moge ominac ksiecia Jozefa :) i tak robie

I co, przez Kryspinów na Wolę Justowską :?: :mysli:

Takie objazdy to i ja Ci mogę wymyśleć jak chcesz do NH przyjechać :naughty:

W końcu... Ten garb na moście jest strasznie irytujący :disgust:

:hi: Dokładnie bo tragedia się przejeźdża przez ten most tylko przez miesiąc czasu albo dłużej będę musiał dymać na około

PABLO organizatorze co z tymi kiełbaskami dzisiaj??

Opublikowano
Opublikowano

z tym parkowaniem to istny farmazon...

Opublikowano

czemu, chłop już troszkę jeździ

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.