Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:shocked: :shocked: :shocked:

Ja pierd... jak może swój swojego tak oszukiwać :disgust:

Nie do wiary :blink: :blink: :blink: Jak on to zrobił :mysli: :mysli: :mysli:

http://video.interia.pl/obejrzyj,film,120125,sortuj,sm,st,121977,pozycja,3,Karciana_sztuczka.

Opublikowano

A kolega Cuber zamiast na spocie balował dzisiaj w Libiążu?

Musze się kiedyś do Was w końcu wybrać pooglądać to jego auto. :hi:

Opublikowano
:hi: podziękował za spota miło było tylko wciąż tak mało nas
Opublikowano

Rónież dziękuję za spota :hi: A co do obecności - nie liczy się ilość tylko jakość :cool1:

Opublikowano

Podziękował za spota :hi:

Muskel dzięki za odwiedziny :good:

Na żywo teraz leci na TVN 24, masakra 3 dzieci i pilot zginęli ;(

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/krakow/krakow-samolot-rozbil-sie-obok-domu-troje-dzieci-i,1,4826499,region-wiadomosc.html

Opublikowano

R.I.P. ;(

Opublikowano

R.I.P. ;(

Tragedia ;( ;(

Opublikowano

Tez dziekujemy za udanego spota, fajnie bylo znowu razem pogadac i sie posmiac.

Te syreny ktore sychac bylo nie wrozyly niestety nic dobrego :(

BTW

Transitpower, zona dziekuje za piosenki :notworthy: , zadzwon do niej czasem, przynajmniej ja nie bede musial z nia gadac :> :tongue4:

Opublikowano

zadzwon do niej czasem, przynajmniej ja nie bede musial z nia gadac :> :tongue4:

W tym roku zauważyłem że dużo więcej zna słynnych Polskich słów jak Karwa, nie pierdool itd bo 3 lata temu gorzej było :polew::decayed:

Dobra ta czekolada już 2 wpierdzieliłem :kox: Mam nadzieje że Cuber nie da mi kropka :polew::naughty::decayed:

Dobranoc :hi:

Opublikowano

Uczy sie bestia jeb..a zeby mnie zblechtac przy ludziach, juz nie daje rady jak sie zetniemy :polew:

nic sie nie stalo, mialem Ci powiedziec, zebzs sobie za fatyge jedna dla siebie zatrzymal ale jak szybko sie rozeszlismy tak sie zakrecilem.

Opublikowano

Uczy sie bestia jeb..a zeby mnie zblechtac przy ludziach, juz nie daje rady jak sie zetniemy :polew:

nic sie nie stalo, mialem Ci powiedziec, zebzs sobie za fatyge jedna dla siebie zatrzymal ale jak szybko sie rozeszlismy tak sie zakrecilem.

Miło było poznać i pogadać :decayed:

Opublikowano

Transitpower, zona dziekuje za piosenki :notworthy: , zadzwon do niej czasem, przynajmniej ja nie bede musial z nia gadac :> :tongue4:

Ale ja nie mam przecież numeru!! Nute wysyłałem przez BlueTooth :cool1: Poza tym moja żona chyba by mnie skopała po kostce za bajerowanie z obcą kobietą :decayed: Jeśli w tygodniu zrobimy jakieś kiełbaski pod Halą Targową to podjedź z żoną. Mam dużo więcej piosenek w telefonie :good:

Opublikowano

hehe... wiem, wiem, zartowalem tylko.... mialem nadzieje, ze mnie ktos uratuje tylko :polew:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

to odemnie może z 500m akurat się z córą bawiłem jak usłyszałem huk. Mała do mnie "tato burza" podszedłem do okna ale nic nie było widać. Po chwili było słychać serie wybuchów podszedłem jeszczee raz a tu za drzewami widzę że się jara jak jasny hu... Byłem przekonany że to się komuś dom pali ale nie myślałem że winny byl samolot :slina:

Straży pożarnej długo nie było chyba po 15 min zaczęło być słychać syreny ale widac już było że łuana jest słabsza więc pewnie jak przyjechali to pozostało im do przygaszenia pogorzelisko masakra jakaś człowiek sobie myśli że spokojnie w domu siedzi a tu łup :confused4:

Opublikowano

to odemnie może z 500m akurat się z córą bawiłem jak usłyszałem huk. Mała do mnie "tato burza" podszedłem do okna ale nic nie było widać. Po chwili było słychać serie wybuchów podszedłem jeszczee raz a tu za drzewami widzę że się jara jak jasny hu... Byłem przekonany że to się komuś dom pali ale nie myślałem że winny byl samolot :slina:

Straży pożarnej długo nie było chyba po 15 min zaczęło być słychać syreny ale widac już było że łuana jest słabsza więc pewnie jak przyjechali to pozostało im do przygaszenia pogorzelisko masakra jakaś człowiek sobie myśli że spokojnie w domu siedzi a tu łup :confused4:

straszna tragedia.Ja od dawna zastanawiam się kiedy stanie podobna tragedia jak ścieżka lądowania jest przez miasto mówię o Balicach .[br]Dopisany: 22 Sierpień 2011, 09:38_________________________________________________uczeń Gruszki :polew:

Opublikowano
  • Autor

:siema:

jak tam po zlocie :gwizdanie:

:cool1:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

siema :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.