Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:shocked: :shocked: :shocked:

Ja pierd... jak może swój swojego tak oszukiwać :disgust:

Nie do wiary :blink: :blink: :blink: Jak on to zrobił :mysli: :mysli: :mysli:

http://video.interia.pl/obejrzyj,film,120125,sortuj,sm,st,121977,pozycja,3,Karciana_sztuczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękował za spota :hi:

Muskel dzięki za odwiedziny :good:

Na żywo teraz leci na TVN 24, masakra 3 dzieci i pilot zginęli ;(

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/krakow/krakow-samolot-rozbil-sie-obok-domu-troje-dzieci-i,1,4826499,region-wiadomosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez dziekujemy za udanego spota, fajnie bylo znowu razem pogadac i sie posmiac.

Te syreny ktore sychac bylo nie wrozyly niestety nic dobrego :(

BTW

Transitpower, zona dziekuje za piosenki :notworthy: , zadzwon do niej czasem, przynajmniej ja nie bede musial z nia gadac :> :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwon do niej czasem, przynajmniej ja nie bede musial z nia gadac :> :tongue4:

W tym roku zauważyłem że dużo więcej zna słynnych Polskich słów jak Karwa, nie pierdool itd bo 3 lata temu gorzej było :polew::decayed:

Dobra ta czekolada już 2 wpierdzieliłem :kox: Mam nadzieje że Cuber nie da mi kropka :polew::naughty::decayed:

Dobranoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczy sie bestia jeb..a zeby mnie zblechtac przy ludziach, juz nie daje rady jak sie zetniemy :polew:

nic sie nie stalo, mialem Ci powiedziec, zebzs sobie za fatyge jedna dla siebie zatrzymal ale jak szybko sie rozeszlismy tak sie zakrecilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczy sie bestia jeb..a zeby mnie zblechtac przy ludziach, juz nie daje rady jak sie zetniemy :polew:

nic sie nie stalo, mialem Ci powiedziec, zebzs sobie za fatyge jedna dla siebie zatrzymal ale jak szybko sie rozeszlismy tak sie zakrecilem.

Miło było poznać i pogadać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transitpower, zona dziekuje za piosenki :notworthy: , zadzwon do niej czasem, przynajmniej ja nie bede musial z nia gadac :> :tongue4:

Ale ja nie mam przecież numeru!! Nute wysyłałem przez BlueTooth :cool1: Poza tym moja żona chyba by mnie skopała po kostce za bajerowanie z obcą kobietą :decayed: Jeśli w tygodniu zrobimy jakieś kiełbaski pod Halą Targową to podjedź z żoną. Mam dużo więcej piosenek w telefonie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe... wiem, wiem, zartowalem tylko.... mialem nadzieje, ze mnie ktos uratuje tylko :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to odemnie może z 500m akurat się z córą bawiłem jak usłyszałem huk. Mała do mnie "tato burza" podszedłem do okna ale nic nie było widać. Po chwili było słychać serie wybuchów podszedłem jeszczee raz a tu za drzewami widzę że się jara jak jasny hu... Byłem przekonany że to się komuś dom pali ale nie myślałem że winny byl samolot :slina:

Straży pożarnej długo nie było chyba po 15 min zaczęło być słychać syreny ale widac już było że łuana jest słabsza więc pewnie jak przyjechali to pozostało im do przygaszenia pogorzelisko masakra jakaś człowiek sobie myśli że spokojnie w domu siedzi a tu łup :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to odemnie może z 500m akurat się z córą bawiłem jak usłyszałem huk. Mała do mnie "tato burza" podszedłem do okna ale nic nie było widać. Po chwili było słychać serie wybuchów podszedłem jeszczee raz a tu za drzewami widzę że się jara jak jasny hu... Byłem przekonany że to się komuś dom pali ale nie myślałem że winny byl samolot :slina:

Straży pożarnej długo nie było chyba po 15 min zaczęło być słychać syreny ale widac już było że łuana jest słabsza więc pewnie jak przyjechali to pozostało im do przygaszenia pogorzelisko masakra jakaś człowiek sobie myśli że spokojnie w domu siedzi a tu łup :confused4:

straszna tragedia.Ja od dawna zastanawiam się kiedy stanie podobna tragedia jak ścieżka lądowania jest przez miasto mówię o Balicach .[br]Dopisany: 22 Sierpień 2011, 09:38_________________________________________________uczeń Gruszki :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...