Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chyba coś jednak jest na rzeczy jak na kiełbaskach więcej osób w tygodniu się pojawia jak w niedziele na spocie...

Fajne też kiedyś były przejazdy do np KFC... Może być i knajpka na Kosynierów.

Chciałem zrobić we wrześniu większego spota, takiego z grillem i wczesniejszymi zaproszeniami na PW...

Ale PW nie do każdego, dobrze byłoby wyłapać z forum ludzi udzielających się a nie bywajacych na spotach - takich jest mnóstwo, ja już listę powoli robię :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Jarko, rozmawialem z Gruszką i byc moze uda sie klepnac ten Borek na koniec Września :cool1:[br]Dopisany: 22 Sierpień 2011, 21:27_________________________________________________Panowie dodałem ankiete :gwizdanie:

Opublikowano

I super z Borkiem, mnie to jak najbardziej pasuje :good:

Co do ankiety to Pablo wysyłaj PW :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Co do ankiety to Pablo wysyłaj PW :naughty:

dokładnie :gwizdanie:

Opublikowano

Siemka Paniska :hi:

jakiś czas mnie tu nie było :( mam teraz więcej czasu to może i ja sie zjawie na następnym spocie o ile będę mile widziany(fakt faktem audi juz nie mam :confused4:ale ............ zaglądnąć chyba mogę :chytry: )

Opublikowano
  • Autor

heheh cóż za pytanie, jasne ze możesz a nawet powinieneś :kox:

Opublikowano

Co do ankiety to Pablo wysyłaj PW :naughty:

Spox, teraz idę w kimę bo znów po o 4:30 wstaję ale jak przyjadę z pracy to się tym zajmę :wink4:

:hi:

Opublikowano

Nims, za czym teraz mam się rozglądać na osiedlu :?: :naughty:

Opublikowano

Dobra Panowie, widzę wiecie lepiej i więcej...

Tak, była lipa jak ch.uj... Cieszcie się że nie pojechaliście bo kompletna strata czasu i tym bardziej pieniędzy...

Tyle z mojej strony...

no nie można było tak szczerze od razu :naughty:

wiadomo nas nie było to jak mogło być fajnie :decayed:

[br]Dopisany: 23 Sierpień 2011, 00:24_________________________________________________Byłem u Karola reza LED-y tył z Zieluchem tak są zajawieni że srają w garażu bo im szkoda czasu i kit wciskają że to pies :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:siema:
Opublikowano

:kox: :kox: :kox:

:hi:

Opublikowano

:siema:

Wiecie co, zagłosowałem na środę bo po spocie będzie można podjechać na kiełbaski :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:siema:

Wiecie co, zagłosowałem na środę bo po spocie będzie można podjechać na kiełbaski :decayed:

Sroda jest piłkarska wiec moze byc ciezko z frekwencją

Opublikowano

U mnie środa również odpada...

Opublikowano

U mnie środa również odpada...

A tak serio to byłbym chętny zmienić dni spotów bo jak zobaczyłem 3 weekendy pracujące na po południe we Wrześniu to się wkurwiłem i tylko raz na spota podjadę :kwasny:

Ale to tylko moje zdanie, sądzę że nic się nie zmieni i dalej będą spoty w Niedziele :)

Opublikowano

Ankieta jest lipna... Większość będzie za niedzielą a i tak frekwencja w tygodniu na kiełbaskach będzie większa...

Opublikowano

Ankieta jest lipna... Większość będzie za niedzielą a i tak frekwencja w tygodniu na kiełbaskach będzie większa...

No to jaki wniosek jarko :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.