Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja bym stawiał na kogoś innego od nas :naughty::decayed:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2011, 12:38_________________________________________________http://www.cenapaliw.pl/index.php?o=&m=d&l=6&k=270

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie wiem, czy też robicie zakupy w marketach, ale te informacje mogą się

przydać.

Chcę was ostrzec przed tym, co mi się przydarzyło.

Padłem ofiarą przebiegłych oszustek. Zdarzyło mi się to w TESCO, ale

mogło i gdzie indziej, komuś innemu.

Oszustki działają następująco:

Dwie ładne dziewczyny około 20-stki przychodzą do waszego samochodu,

kiedy ładujecie zakupy do bagażnika.

Zaczynają myć szyby, a piersi im dosłownie wyskakują z bluzek.

Kto by nie popatrzył?

Jak im podziękujecie i zaproponujecie pieniądze za wykonaną pracę,

odmówią i poproszą, by lepiej podrzucić je do następnego TESCO.

Jeżeli się zgodzicie, obie usiądą na tylnym siedzeniu i w trakcie jazdy

zaczną się nawzajem pieścić.

Następnie jedna z nich przechodzi na przednie siedzenie i zabierze się

do robienia laski.

Zmuszają Cię jeszcze do zjechania na pobocze i gwałcą po kolei.

Gdy obrabia Cię ta pierwsza, w tym czasie druga kradnie wasz portfel.

Mój portfel został właśnie tak skradziony w zeszły piątek, sobotę, dwa

razy w poniedziałek i wczoraj też!

Dzisiaj znowu jadę! :-),

[br]Dopisany: 26 Sierpień 2011, 14:27_________________________________________________ :polew:

Opublikowano

Ozi wyciąłeś to z jakiejś gazety czy co :polew:

Zapewne dużo by się znalazło chętnych, dziewczyny miały pracę 24h :naughty::polew:

Opublikowano

przytrafiło mi sie na fakcie, teraz nie nadązam kupowac nowych portfeli :polew: :polew:

Opublikowano

Jak fajne to daj namiar :polew: :polew: :polew:

Uj lepiej mieć takie na telefon :naughty::polew:

Opublikowano

Nie wiem, czy też robicie zakupy w marketach, ale te informacje mogą się

przydać.

Chcę was ostrzec przed tym, co mi się przydarzyło.

Padłem ofiarą przebiegłych oszustek. Zdarzyło mi się to w TESCO, ale

mogło i gdzie indziej, komuś innemu.

Oszustki działają następująco:

Dwie ładne dziewczyny około 20-stki przychodzą do waszego samochodu,

kiedy ładujecie zakupy do bagażnika.

Zaczynają myć szyby, a piersi im dosłownie wyskakują z bluzek.

Kto by nie popatrzył?

Jak im podziękujecie i zaproponujecie pieniądze za wykonaną pracę,

odmówią i poproszą, by lepiej podrzucić je do następnego TESCO.

Jeżeli się zgodzicie, obie usiądą na tylnym siedzeniu i w trakcie jazdy

zaczną się nawzajem pieścić.

Następnie jedna z nich przechodzi na przednie siedzenie i zabierze się

do robienia laski.

Zmuszają Cię jeszcze do zjechania na pobocze i gwałcą po kolei.

Gdy obrabia Cię ta pierwsza, w tym czasie druga kradnie wasz portfel.

Mój portfel został właśnie tak skradziony w zeszły piątek, sobotę, dwa

razy w poniedziałek i wczoraj też!

Dzisiaj znowu jadę! :-),

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

btw :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

http://moto.allegro.pl/maserati-gran-turismo-s-mc-aerodynamik-carbon-f-v-i1766433968.html

:slina:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2011, 14:43_________________________________________________Panowie organizujemy w Niedziele jakiegoś grilla na pasie np. :?:, nie będzie już upału to i nawet lepiej :)

Opublikowano

Do 17.00 jestem w pracy, później meczyk. Po 19.00 mogę podjechać :)

Opublikowano

Najpierw musimy zebrać squad na Niedziele, każdy coś przywiezie i będzie git :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

przytrafiło mi sie na fakcie, teraz nie nadązam kupowac nowych portfeli :polew: :polew:

Chciałbyś :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

przytrafiło mi sie na fakcie, teraz nie nadązam kupowac nowych portfeli :polew: :polew:

Chciałbyś :naughty: :naughty: :naughty:

no baaa :polew:

Opublikowano

:hi:

29 o C w pokoju idzie umrzeć :JC_fan::heat:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2011, 15:27_________________________________________________

Ja tam tankuje bezpośrednio za***iste paliwko na stacji rafinerii w Trzebini. 3 tyg temu płaciłem 4.89/L ON.

Opublikowano

:shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

tak to wyglada jak by oni specjalnie wykurwiali jak mają okazje ;( ale najlepiej zrobił kolo co biegł przez jezdnie.... wyje...o w niego auto ten wstał i zapier....a dalej :wallbash::polew:

Opublikowano

2 dni temu pojawiła się na fejsie darmowa aplikacja, można za darmo dzwonić na stacjonarne i wysyłać smsy do każdej sieci, podpiąłem mikrofon i wszystko działa jak trzeba :kox:

https://apps.facebook.com/palphone/?app&call.html&code=AQAJt2xEb3ysNOrsqiFnaKl_SuDRlOf9BVQbR-Qnh4cyTjcd93mvLnMnmnS9z94OSZYf-qYdmp2jeT00ZsG-RgvkI6Ty0VlKR9i9Vl_j-cGpRF4jfHmHh66vDZw1Lo0XuXFWa_AJOpYm1Bqbe3xsOMK2xGPrQgY4FWRzIeCCeL9NJ1na-We5Xe6XEUenCMZk2hIkdgaqxvTCc_tkf6UUCQMR#_

Opublikowano

A kto ma jeszcze dzisiaj stacjonarny i komu to potrzebne :rolleyes:

Ale oczywiście, fajnie że jest :good:

Opublikowano
:bry: wieczorową porą :)
Opublikowano
  • Autor

:bry: wieczorową porą :)

o kur..... któż to sie pojawił :shocked:

Opublikowano

:bry: wieczorową porą :)

o kur..... któż to sie pojawił :shocked:

no q.urewa akurat jest chwila luzu :)

Opublikowano
  • Autor

Themon gg :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.