Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema:

jak tam po zlocie :gwizdanie:

:cool1:

Ciężko... Jeszcze pewnie ze dwa dni zanim się ogarnę :kox:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

jak tam po zlocie :gwizdanie:

Jak przeczytałem wypowiedź wrclaguny to :shocked:[br]Dopisany: 22 Sierpień 2011, 15:34_________________________________________________

:polew:

Opublikowano

Bry...

PABLO mozesz mi podeslac na pw nr. tego goscia co ogarnia temat z ta elektryka w Audi? moze cos poradzi...

Opublikowano

jak tam po zlocie :gwizdanie:

Jak przeczytałem wypowiedź wrclaguny to :shocked:

Nie byłeś, a widzę że wiesz jak było... W tajemnicy Ci napiszę że lagun również dobrze się bawił, jak większość obecnych :wink4:

Opublikowano

jak tam po zlocie :gwizdanie:

Jak przeczytałem wypowiedź wrclaguny to :shocked:

Nie byłeś, a widzę że wiesz jak było... W tajemnicy Ci napiszę że lagun również dobrze się bawił, jak większość obecnych :wink4:

Nie musiałem być (na szczęście) żebym wiedział jak było :wink4:

Wystarczy poczytać trochę i dowiedzieć się od osób które były i jest obraz imprezy.

Jedne zloty są gorsze a drugie lepsze, zawsze tak będzie, nic na to nie poradzimy.

Opublikowano

Nie musiałem być (na szczęście) żebym wiedział jak było :wink4:

Wystarczy poczytać trochę i dowiedzieć się od osób które były i jest obraz imprezy.

Brawo :oklaski:

Czytanie ze zrozumieniem widzę to ciężki kawałek chleba... To że warunki dla kilku osób były fatalne ( nie dla WSZYSTKICH ) nijak sie ma do tego jaka była impreza... Poczytaj jeszcze raz wątek, wpisy osób jak dobrze sie bawiły... Jest tego większość bo taka jest prawda...

Najważniejsi są ludzie, a ekipa była za***ista :gwizdanie:

I możesz być szczęśliwy że w porę się wycofałeś, ale tych kiepskich warunków na zlocie pewnie byś nawet nie odczuł - musiałby Cię ktoś uświadomić :gwizdanie:

Opublikowano

Brawo :oklaski:

Czytanie ze zrozumieniem widzę to ciężki kawałek chleba... To że warunki dla kilku osób były fatalne ( nie dla WSZYSTKICH ) nijak sie ma do tego jaka była impreza... Poczytaj jeszcze raz wątek, wpisy osób jak dobrze sie bawiły... Jest tego większość bo taka jest prawda...

Najważniejsi są ludzie, a ekipa była za***ista :gwizdanie:

I możesz być szczęśliwy że w porę się wycofałeś, ale tych kiepskich warunków na zlocie pewnie byś nawet nie odczuł - musiałby Cię ktoś uświadomić :gwizdanie:

Jarko nie wymądrzaj się bo nie pojechałem bo miałem inny powód itd.

A Ci się dobrze bawili co pierwszy raz byli na zlocie bo to jakaś nowość dla nich jak by nie było a osoby które już nie raz były na zlotach to nie milczały i wyraziły swoją opinię o miejscu, zakwaterowaniu i warunkach pobytu.

Dobra atmosfera zabawy zawsze będzie ale powinno to iść w parze z czymś za co się zapłaciło.

Zresztą nie będę z Tobą znów ciągnął bezsensowną dyskusję..

Opublikowano

Sam się wymądrzasz i za bardzo nie wiesz o czym piszesz...

Bartek - 6 zlotów, Adas - kilka zlotów, Mariusz i Kaśka - conajmniej 4, Łukasz i Jadzia - 6 zlotów, Grzesiek - 2 zlot... Mam wymieniać dalej :?:

Nie pojechałeś, Twoja sprawa... Nie siej jednak fermentu skoro Cie tam nie było...

Opublikowano
  • Autor

Sam się wymądrzasz i za bardzo nie wiesz o czym piszesz...

Bartek - 6 zlotów, Adas - kilka zlotów, Mariusz i Kaśka - conajmniej 4, Łukasz i Jadzia - 6 zlotów, Grzesiek - 2 zlot... Mam wymieniać dalej :?:

Nie pojechałeś, Twoja sprawa... Nie siej jednak fermentu skoro Cie tam nie było...

Jarko , campingi to przeciez jakieś k... nieporozumienie :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

Dobra Panowie, widzę wiecie lepiej i więcej...

Tak, była lipa jak ch.uj... Cieszcie się że nie pojechaliście bo kompletna strata czasu i tym bardziej pieniędzy...

Tyle z mojej strony...

Opublikowano
  • Autor

oki rozmowa na inny temat i do innego wątku :decayed:

Opublikowano

Dokładnie :good:

Może jakieś kiełbaski w tygodniu bo już daaawno Was nie widziałem :kox:

To był zwariowany sierpień, a jeszcze się nie skończył :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Panowie pasuje coś pomyśleć o tym aby frekwencja zlotowa byla wieksza :cool1:

Kolejna próba zmiany terminu ? Myślicie ze cos pomorze?

Opublikowano

Może jakieś kiełbaski w tygodniu bo już daaawno Was nie widziałem :kox:

No baa :kox:[br]Dopisany: 22 Sierpień 2011, 21:12_________________________________________________

Panowie pasuje coś pomyśleć o tym aby frekwencja zlotowa byla wieksza :cool1:

Kolejna próba zmiany terminu ? Myślicie ze cos pomorze?

Już to kilka razy przerabialiśmy i nie było widać za bardzo efektów, myślę że najlepiej by było tak jak dziś chwile rozmawialiśmy, urozmaicić spoty np. jakiś grill na pasie czy w innym miejscu jak Transit organizował, wysyłaniem info do ludzi to możecie mi zostawić :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.