Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie no qr...a znowu powitalnia :polew: :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

panowie ,musze zrobic geometrie w mojej a4 ,moze znacie jakis dobry serwis?

Polecam ul. Makuszyńskiego :)

nie no qr...a znowu powitalnia :polew: :gwizdanie:

Napisz coś mądrego ( lub nie ) to rozkręcimy jakąś dyskusję :naughty:

Opublikowano

"coś mądrego, albo nie" :kox: prosze dyskutować :>

Opublikowano

1299012084_by_Wafelek123_500.jpg

:decayed:

Opublikowano

hahaha :kox:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2011, 11:29_________________________________________________

Opublikowano
  • Autor

:good: :good: :good:

Opublikowano

Panowie jakiś spot wieczorem kiełbaskowy ? :naughty:

Wpadłbym jakbym wiedział, że pipeczka mmcvał znowu się nie przestraszy i nie przyjedzie :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1,91152,10322955,Kosmiczna_awantura_z_pijana_kobieta_za_kierownica.html[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2011, 14:12_________________________________________________hahahah qr...a nie do wiary, powinna rac dostac pałą przez bebech i przeszły by jej krzyki szybciutko :polew::kox:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2011, 14:14_________________________________________________
Opublikowano

:bry:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2011, 15:54_________________________________________________

:bry:

dzięki za spota

fajnie zobaczyć fejsy na żywo :naughty:

Zapraszamy na spota w Niedziele :wink4:

Opublikowano

Pancie, felgi RS6 I (C5) mialy ORI ET 35??? Bo cos mi sie kojarzy ze et43 i et20 a chlop twierdzi ze jest ori

mowa oczywiscie o rozmiarze 18"

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Pancie, felgi RS6 I (C5) mialy ORI ET 35??? Bo cos mi sie kojarzy ze et43 i et20 a chlop twierdzi ze jest ori

mowa oczywiscie o rozmiarze 18"

moje RS6 mają ET20

Opublikowano

ale chodzi mi o oryginaly audi?!! Napewno sa ORI 43 i 20 ale czy byly w 18" z et35??

Opublikowano
  • Autor

ale chodzi mi o oryginaly audi?!! Napewno sa ORI 43 i 20 ale czy byly w 18" z et35??

RS6 to ET 20

Model Felgi z RS6 miał ET 43 i ET 45

Była jeszcze taka Fela (lub bardzo podobna ) w A3 ale tam ET było 54

Opublikowano

"20-latek trafił do aresztu. Następnego dnia usłyszał zarzut znieważenia funkcjonariusza. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór. Mężczyzna trzy razy w tygodniu musi meldować się w zamojskiej komendzie."

też mi ku**a kara. Powinien iść siedzieć na 2 lata przynajmniej, ale u nas oczywiście tacy są bezkarni do momentu aż kogoś nie zaj***ą. Jak by to było w USA to by posiedział tyle że po wyjściu odechciało by mu się używać noża nawet do krojenia chleba

Opublikowano

Dokładnie :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2011, 19:27_________________________________________________Dobre ma zabawki nowy kolega :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=222899.0

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.