Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem jak komus moga te felgi nie lezec.Jest Dobrze :good:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:hi:

Panowie potrzebuje zvagować samochód Kuzynki audi A3 z 2003 bo świeci jej sie na desce check engine i zdiagnozować usterke, pisze sie ktoś ? Kuzynka 26 lat i oj fajna :naughty:

ja się piszę tylko vaga nie mam :tongue4: ale to drobiazg [br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 08:45_________________________________________________

Nie wiem jak komus moga te felgi nie lezec.Jest Dobrze :good:

wszystko kwestia gustu :) sam powinieneś to wiedzieć po ostatnim :wink4:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano
  • Autor
:siema::hi:
Opublikowano

Nie wiem jak komus moga te felgi nie lezec.Jest Dobrze :good:

wszystko kwestia gustu :) sam powinieneś to wiedzieć po ostatnim :wink4:

Po ostatnim czym?

Opublikowano

Siema

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Nie wiem jak komus moga te felgi nie lezec.Jest Dobrze :good:

wszystko kwestia gustu :) sam powinieneś to wiedzieć po ostatnim :wink4:

Po ostatnim czym?

chodzi mi o Twoją przygodę jak wracałeś z Niemiec
Opublikowano
:przebiegly:
Opublikowano

Nie wiem jak komus moga te felgi nie lezec.Jest Dobrze :good:

wszystko kwestia gustu :) sam powinieneś to wiedzieć po ostatnim :wink4:

Po ostatnim czym?

chodzi mi o Twoją przygodę jak wracałeś z Niemiec

No ale to co innego...

Tu mówię o kolorze,wzorze,rozmiarze...ogólnym dopasowaniu do auta.

W takim samochodzie z tym silnikiem komfort to chyba drugorzedna sprawa prawda..

Opublikowano

ogolnie zaglosowalem za niedziela, ale po przeczytaniu ostatnich kilku stron zauwazylem, ze jest spora liczba osob, ktorym pasuje kazdy inny dzien byle nie niedziela, to moze w takim razie sprobujmy np. z sobota, zobaczymy jaka bedzie frekwencja, co Wy na to ???

Sobota - IMHO jeszcze gorzej niż niedziela. :kwasny:

Najlepiej jakiś dzień w tygodniu... np pon czy wt około godz 20-21

Parking otwarty do 22. Co Wy na to?

Opublikowano

Moim zdaniem termin to mały winowajca słabej frekwencji :cool1:

Potwierdziła to ankieta Cubra :disgust:

IMHO sobota to chyba najgorszy z możliwych terminów :gwizdanie: :drunk:

Generalnie jak ktoś ma problem z obecnością w niedzielę, to nic się nie zmieni po zmianie dnia na inny.

Dobrym pomysłem jest uatrakcyjnienie spotów. Może by popytać kolegów z innych regionów, a nóż mają jakieś swoje sposoby. Oczywiście ci którzy się już znają jak łyse konie zawsze będą rozmawiać na swoje tematy, ale większość tego czasu powinna sie skupiać na naszych :audi:

Może zaproponujmy tu jakieś tematy które można by na spotach poruszać. Może nawet chwalmy się jakimiś nowinkami, ciekawostkami, osiągnięciami.

Opublikowano

Panowie gdyby ktos slyszal/widzial to poszukuje magazynu/hali w okolicach 100-300m2 w stosunkowo dobrej lokalizacji. Dajcie znac prosze!

Opublikowano

Panowie gdyby ktos slyszal/widzial to poszukuje magazynu/hali w okolicach 100-300m2 w stosunkowo dobrej lokalizacji. Dajcie znac prosze!

na co ? jakie okolice
Opublikowano
  • Autor

Panowie a co myślicie o Spotach w Czwartki godzina 19 sta lub 20-sta ?

Po spociku zawsze by można podjechać na kielbaski pod HT itp.

Opublikowano

Panowie a co myślicie o Spotach w Czwartki godzina 19 sta lub 20-sta ?

Po spociku zawsze by można podjechać na kielbaski pod HT itp.

bardziej 20

:good: :good: :good:

Opublikowano

Panowie a co myślicie o Spotach w Czwartki godzina 19 sta lub 20-sta ?

Po spociku zawsze by można podjechać na kielbaski pod HT itp.

Mi też pasi. Wt lub Czw 20.00 :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.