Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak

Tyle ze nie w 'formie po sobocie' :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak

Tyle ze nie w 'formie po sobocie' :decayed:

to tak jak wiekszość zapewne :wink4:

Opublikowano

witam :hi:

Opublikowano

Dzieki.

Nie widze nic zlego w serwisie ASO tylko mnie na to poprostu nie stac wiec staram sie co moge to samemu pod blokiem dlubac..

jak podjedziesz to pytaj na forum, kto bedzie wiedział to pomoze, nawet wezme vag-a bo sobie sprawiłem ostatnio :gwizdanie: :decayed:

teraz to wezme a jak ja sięprosiłem przed 2 miesiące żęby ktośwziął vaga to nikt ku*wa

Opublikowano

Dzieki.

Nie widze nic zlego w serwisie ASO tylko mnie na to poprostu nie stac wiec staram sie co moge to samemu pod blokiem dlubac..

jak podjedziesz to pytaj na forum, kto bedzie wiedział to pomoze, nawet wezme vag-a bo sobie sprawiłem ostatnio :gwizdanie: :decayed:

teraz to wezme a jak ja się prosiłem przed 2 miesiące żęby ktoś wziął vaga to nikt ku*wa

2 msc temu jeszcze nie miałem :polew:

Opublikowano

Dzieki.

Nie widze nic zlego w serwisie ASO tylko mnie na to poprostu nie stac wiec staram sie co moge to samemu pod blokiem dlubac..

jak podjedziesz to pytaj na forum, kto bedzie wiedział to pomoze, nawet wezme vag-a bo sobie sprawiłem ostatnio :gwizdanie: :decayed:

teraz to wezme a jak ja się prosiłem przed 2 miesiące żęby ktoś wziął vaga to nikt ku*wa

2 msc temu jeszcze nie miałem :polew:

:>
Opublikowano

kawajpg.jpg

[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 17:10_________________________________________________ :polew:

Opublikowano

j**any kurier DPD...

Właśnie mi oznajmił że nie mogę przy Nim rozpakować paczki i sprawdzić zawartości :wallbash:

Opublikowano

Właśnie u nich na stronie nic nie znalazłem na ten temat...

UPS natomiast wręcz tym się chwali że tak można :gwizdanie:

Powiedział mi że odbieram, On sobie idzie, ja sprawdzam i jak coś będzie nie tak to wróci następnego dnnia i spiszemy protokół - za***isty układ :polew: Tym bardziej że ta przesyłka nie jest za pobraniem :gwizdanie:

Mam jechać do nich do biura i na specjalnym stoliku będę mógł Sobie sprawdzić... Niezła kurierka :kox:

Opublikowano

Grecy spłacają zadłużenie :kox: A Cuber sie martwił :evil:

Opublikowano

Siema ma ktos ETKE albo cos lepszego zeby mi podeslac schemat podcisnienia do Audi A6 2.5TDI i czy mozna sprawdzic z VIN kod silnika?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siema ma ktos ETKE albo cos lepszego zeby mi podeslac schemat podcisnienia do Audi A6 2.5TDI i czy mozna sprawdzic z VIN kod silnika?

Zajrzyj na klubowe :rolleyes:

Opublikowano
:hi: Pancie
Opublikowano
  • Autor

Grecy spłacają zadłużenie :kox: A Cuber sie martwił :evil:

hehhe spoko może będzie na odwórt i dzieki temu euro spadnie :decayed:

Opublikowano

Grecy spłacają zadłużenie :kox: A Cuber sie martwił :evil:

hehhe spoko może będzie na odwórt i dzieki temu euro spadnie :decayed:

To ty chyba dużo w euro kupujesz :tongue4:

Powiem ci, że bankructwo dla Grecji to najgorsze co może być. Europa sobie jakoś da radę choć politycy będą wreszcie musieli zacząć myśleć co tu zrobić :embarrassed:

A jeśli Grecy dalej jak tępe osły będą leżeć z założonymi rękami to dopiero po ogłoszeniu bankructwa będzie płacz i zgrzytanie zębów, bo kto bankrutowi pieniądze wówczas pożyczy. Poza tym prędzej Chińczycy wykupią ich długi żeby się rynek zbytu nie spitolił.

Jeszcze chwilę i euro zacznie spadać choć nie tak gwałtownie :shocked:

Opublikowano

Siema ma ktos ETKE albo cos lepszego zeby mi podeslac schemat podcisnienia do Audi A6 2.5TDI i czy mozna sprawdzic z VIN kod silnika?

W elsie raczej nie widzę możliwości sprawdzenia kodu silnika po vinie.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.