Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko przydałoby się trochę pierwszego posta zmodyfikować :rolleyes:

masz uprawnienia przeciez to modyfikuj :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie to jakies propozycje na poprawienie frekwencji na spotach ?

Moją już znasz :kox:

A jak nie zmiana dnia to pogadam z Pablem i zrobimy akcję na jedną konkretną niedzielę z zaproszeniami - niekoniecznie grill, może być też galeria jak zwykle :)

Tylko przydałoby się trochę pierwszego posta zmodyfikować :rolleyes:

napisz swoje propozycje ,ciekaw jestem jakie [br]Dopisany: 19 Wrzesień 2011, 13:53_________________________________________________

Panowie to jakies propozycje na poprawienie frekwencji na spotach ?

moze inny dzien :gwizdanie:

była ankieta [br]Dopisany: 19 Wrzesień 2011, 13:54_________________________________________________

Panowie to jakies propozycje na poprawienie frekwencji na spotach ?

Moją już znasz :kox:

A jak nie zmiana dnia to pogadam z Pablem i zrobimy akcję na jedną konkretną niedzielę z zaproszeniami - niekoniecznie grill, może być też galeria jak zwykle :)

Tylko przydałoby się trochę pierwszego posta zmodyfikować :rolleyes:

mylisz że to pomoże :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Ankiety wynikało ze za Niedzielą bylo 17 osób ( akurat Ja byłem za innym dniem ) okazuje sie ze aniekta z realiami nie miała nic wspólnego ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Robert, myślę i mam nadzieję że coś pomoże chwilowa zmiana w pierwszym poście :)

Jeżeli będę wysyłał zaproszenia do ludzi na spota i odsyłał ich do pierwszego posta w tym wątku to warto by było aby coś więcej tam było jak tylko suche info o dniu i godzinie :wink4:

Poza tym największa siła jest w stałych bywalcach i warto abyśmy się zmobilizowali. Ja z Pablem puszczę info do szerszego grona i może frekwencja 20 aut zachęci kilka osób do regularnego Nas odwiedzania :)

Kto może niech się nastawi na tą niedzielę, kto może niech vaga zabierze, ja przywiozę gadgety i kto może niech się przygotuje że spota zakończymy przejazdem na kiełbaski lub KFC :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Ankiety wynikało ze za Niedzielą bylo 17 osób ( akurat Ja byłem za innym dniem ) okazuje sie ze aniekta z realiami nie miała nic wspólnego ;(

podobnie jak ja :) dlatego warto aby każdy napisał swoja propozycje [br]Dopisany: 19 Wrzesień 2011, 14:08_________________________________________________

Tak Robert, myślę i mam nadzieję że coś pomoże chwilowa zmiana w pierwszym poście :)

Jeżeli będę wysyłał zaproszenia do ludzi na spota i odsyłał ich do pierwszego posta w tym wątku to warto by było aby coś więcej tam było jak tylko suche info o dniu i godzinie :wink4:

Poza tym największa siła jest w stałych bywalcach i warto abyśmy się zmobilizowali. Ja z Pablem puszczę info do szerszego grona i może frekwencja 20 aut zachęci kilka osób do regularnego Nas odwiedzania :)

Kto może niech się nastawi na tą niedzielę, kto może niech vaga zabierze, ja przywiozę gadgety i kto może niech się przygotuje że spota zakończymy przejazdem na kiełbaski lub KFC :)

szkoda że nie wiesz ile ja zaproszeń wysłałem ,widziałem Pabla i Cubra w profilach wysłanych .ogólnie to kiedys rozmawialiśmy na ten temat :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, skoro uważacie że to nie ma sensu to odpuszczam.

Nie pierdo.... tylko działaj :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, skoro uważacie że to nie ma sensu to odpuszczam.

ale kto tu mówi o odpuszczaniu Jarko wiesz gdyby nie Ty to to forum by nie istniało :wink4: [br]Dopisany: 19 Wrzesień 2011, 14:45_________________________________________________

Dobra, skoro uważacie że to nie ma sensu to odpuszczam.

Nie pierdo.... tylko działaj :decayed:

:good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, skoro uważacie że to nie ma sensu to odpuszczam.

ale kto tu mówi o odpuszczaniu Jarko wiesz gdyby nie Ty to to forum by nie istniało :wink4: [br]Dopisany: 19 Wrzesień 2011, 14:45_________________________________________________

:polew: :polew:

:bry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne są te statystki :kox:

Ciekawe co Wy tam widzicie :naughty:

Na 10 miejscu mam flagę klubową w najpopularniejszych działach do której ze dwa lata już nie zaglądałem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co jarko organizujesz jakiegos mega spota, z pokazem sztucznych ogni, akrobatkami i grilem, bo bede w niedziele i nie wiem na co sie nastawiac :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztuczne ognie były wczoraj :naughty: :naughty: :naughty:

dokladnie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...