Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

:siema:

Mogę polecic Marcina którego Cuber polecał :cool1: kilka stron wstecz. Bardzo profesjonalne podejście i wiedzę o Audi ma w małym palcu. :notworthy::good:

Lusterko od R8 ogarnięte :kox: :kox:

photopxc.jpg

Ja na spoty bardzo chętnie bym wpadał ale wszystkie inne dni tylko nie w niedziele, :disgust::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

o k.... :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 20:50_________________________________________________Diego moze coś faktycznie pomyślimy z zmianą terminu :cool1:

zaraz zrobię ankietę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki.

Nie widze nic zlego w serwisie ASO tylko mnie na to poprostu nie stac wiec staram sie co moge to samemu pod blokiem dlubac..

jak podjedziesz to pytaj na forum, kto bedzie wiedział to pomoze, nawet wezme vag-a bo sobie sprawiłem ostatnio :gwizdanie: :decayed:

teraz to wezme a jak ja się prosiłem przed 2 miesiące żęby ktoś wziął vaga to nikt ku*wa

bo nie jesteś nowy :naughty: choć po Twoich postach :naughty: widać że tak :tongue4: [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 21:39_________________________________________________
dramat :shocked:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 21:41_________________________________________________

j**any kurier DPD...

Właśnie mi oznajmił że nie mogę przy Nim rozpakować paczki i sprawdzić zawartości :wallbash:

z tego co wiem tylko Poczta ma taką realną usługę :)[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 21:42_________________________________________________

OK Dzieki

Zatem wpadne raz jeszcze. Jesli wybiera sie ktos kto cos kiedys szperal przy aucie a nie tylko oddaje auto do ASO i bylby chetny udzielic mi jakiejs rady to poprosilbym o jakies info na priva badz namiar do kogo podbic na spocie.

dzieki

wpadaj wszyscy Ci pomogą :wink4: zapraszamy [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 21:43_________________________________________________

:hi: Pancie

:hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupujesz???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie zaglosowalem za niedziela, ale po przeczytaniu ostatnich kilku stron zauwazylem, ze jest spora liczba osob, ktorym pasuje kazdy inny dzien byle nie niedziela, to moze w takim razie sprobujmy np. z sobota, zobaczymy jaka bedzie frekwencja, co Wy na to ???

btw :hi: :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie potrzebuje zvagować samochód Kuzynki audi A3 z 2003 bo świeci jej sie na desce check engine i zdiagnozować usterke, pisze sie ktoś ? Kuzynka 26 lat i oj fajna :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie potrzebuje zvagować samochód Kuzynki audi A3 z 2003 bo świeci jej sie na desce check engine i zdiagnozować usterke, pisze sie ktoś ? Kuzynka 26 lat i oj fajna :naughty:

Marta :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skąd Ty Norbi znasz MArte ? ale nie o nią chodzi tylko o Dominike

pamiętasz jak raz na spocie na pasie zgadaliśmy się o Dąbrowie Tarnowskiej i o Adamie M., stąd znam Martę, jak będziesz się z nią widział to pozdrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po całym dniu :)

Widzę że ładnie dziś naspamowaliście jak za dawnych lat :evil: i frekwencja nieźle wzrosła :kox:

Ja chyba też zagłosuję za innym dniem, warto spróbować :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skąd Ty Norbi znasz MArte ? ale nie o nią chodzi tylko o Dominike

pamiętasz jak raz na spocie na pasie zgadaliśmy się o Dąbrowie Tarnowskiej i o Adamie M., stąd znam Martę, jak będziesz się z nią widział to pozdrów

oki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie wszyscy śledzą projekt największego "rzeźnika" na forum Pana Nosb'a :naughty:

Lekko bita B6 => RS4 B7 z motorownią 2.7 BIT :evil:

Projekt ku końcowej fazie :kox:

b6a.jpg

Jak dla mnie wielki :kox: i szacun dla niego :evil:

[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 01:04_________________________________________________http://www.dobre.pro/608#gif

:decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...