Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema:

Mogę polecic Marcina którego Cuber polecał :cool1: kilka stron wstecz. Bardzo profesjonalne podejście i wiedzę o Audi ma w małym palcu. :notworthy::good:

Lusterko od R8 ogarnięte :kox: :kox:

photopxc.jpg

Ja na spoty bardzo chętnie bym wpadał ale wszystkie inne dni tylko nie w niedziele, :disgust::wallbash:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

o k.... :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 20:50_________________________________________________Diego moze coś faktycznie pomyślimy z zmianą terminu :cool1:

zaraz zrobię ankietę :wink4:

Opublikowano
  • Autor

to co Jarko zbierasz kase na cnotke ? :decayed:

Opublikowano

to co Jarko zbierasz kase na cnotke ? :decayed:

:naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Dzieki.

Nie widze nic zlego w serwisie ASO tylko mnie na to poprostu nie stac wiec staram sie co moge to samemu pod blokiem dlubac..

jak podjedziesz to pytaj na forum, kto bedzie wiedział to pomoze, nawet wezme vag-a bo sobie sprawiłem ostatnio :gwizdanie: :decayed:

teraz to wezme a jak ja się prosiłem przed 2 miesiące żęby ktoś wziął vaga to nikt ku*wa

bo nie jesteś nowy :naughty: choć po Twoich postach :naughty: widać że tak :tongue4: [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 21:39_________________________________________________
dramat :shocked:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 21:41_________________________________________________

j**any kurier DPD...

Właśnie mi oznajmił że nie mogę przy Nim rozpakować paczki i sprawdzić zawartości :wallbash:

z tego co wiem tylko Poczta ma taką realną usługę :)[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 21:42_________________________________________________

OK Dzieki

Zatem wpadne raz jeszcze. Jesli wybiera sie ktos kto cos kiedys szperal przy aucie a nie tylko oddaje auto do ASO i bylby chetny udzielic mi jakiejs rady to poprosilbym o jakies info na priva badz namiar do kogo podbic na spocie.

dzieki

wpadaj wszyscy Ci pomogą :wink4: zapraszamy [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 21:43_________________________________________________

:hi: Pancie

:hi:
Opublikowano

nie wytrzymał

Sraczka pod ciśnieniem

słoneczny patrol

CO TY kur...oglądasz
Opublikowano

ogolnie zaglosowalem za niedziela, ale po przeczytaniu ostatnich kilku stron zauwazylem, ze jest spora liczba osob, ktorym pasuje kazdy inny dzien byle nie niedziela, to moze w takim razie sprobujmy np. z sobota, zobaczymy jaka bedzie frekwencja, co Wy na to ???

btw :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

:hi:

Panowie potrzebuje zvagować samochód Kuzynki audi A3 z 2003 bo świeci jej sie na desce check engine i zdiagnozować usterke, pisze sie ktoś ? Kuzynka 26 lat i oj fajna :naughty:

Opublikowano

:hi:

Panowie potrzebuje zvagować samochód Kuzynki audi A3 z 2003 bo świeci jej sie na desce check engine i zdiagnozować usterke, pisze sie ktoś ? Kuzynka 26 lat i oj fajna :naughty:

Marta :gwizdanie:

Opublikowano

a skąd Ty Norbi znasz MArte ? ale nie o nią chodzi tylko o Dominike

Opublikowano

a skąd Ty Norbi znasz MArte ? ale nie o nią chodzi tylko o Dominike

pamiętasz jak raz na spocie na pasie zgadaliśmy się o Dąbrowie Tarnowskiej i o Adamie M., stąd znam Martę, jak będziesz się z nią widział to pozdrów

Opublikowano

Witam po całym dniu :)

Widzę że ładnie dziś naspamowaliście jak za dawnych lat :evil: i frekwencja nieźle wzrosła :kox:

Ja chyba też zagłosuję za innym dniem, warto spróbować :wink4:

Opublikowano

a skąd Ty Norbi znasz MArte ? ale nie o nią chodzi tylko o Dominike

pamiętasz jak raz na spocie na pasie zgadaliśmy się o Dąbrowie Tarnowskiej i o Adamie M., stąd znam Martę, jak będziesz się z nią widział to pozdrów

oki

Opublikowano

Pewnie nie wszyscy śledzą projekt największego "rzeźnika" na forum Pana Nosb'a :naughty:

Lekko bita B6 => RS4 B7 z motorownią 2.7 BIT :evil:

Projekt ku końcowej fazie :kox:

b6a.jpg

Jak dla mnie wielki :kox: i szacun dla niego :evil:

[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 01:04_________________________________________________http://www.dobre.pro/608#gif

:decayed: :decayed: :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.