Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

siema :hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

siema :hi:

:hi: :hi: :hi:

Opublikowano

to nikt z Was nie czyścił turbiny?? :confused4:

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

to nikt z Was nie czyścił turbiny?? :confused4:

:kox: :kox: :kox:

A po co :mysli: ?????

sprawna turbina się sama oczyszcza (wypala) a jak jest nie sprawna (np.puszcza olej) to czyszczenie nic nie da bo zaraz będzie jak przed czyszczeniem

Opublikowano

to nikt z Was nie czyścił turbiny?? :confused4:

:kox: :kox: :kox:

A po co :mysli: ?????

sprawna turbina się sama oczyszcza (wypala) a jak jest nie sprawna (np.puszcza olej) to czyszczenie nic nie da bo zaraz będzie jak przed czyszczeniem

Jak puszcza olej to tylko regeneracja, a jak zapieczona to czyszczenie tylko jak? Jeśli się da zaoszczędzić parę groszy to gra warta świeczki.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Jak zapieczona to od niestudzenia i tego sam nie wyczyścisz bo trzeba wykręcić wirnik z łożysk chyba że masz wyważarkę żeby to potem poskładać tak żeby się kręciło jak bozia każe :cool1: możesz próbować zalewać rotor turbiny jakimiś preparatami ale czy to pomoże i usunie nagar :confused4:

Opublikowano

:siema:

Zieluch dobre dawno tego nie widziałem :decayed:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 14:10_________________________________________________Puszczać zakład dzisiaj, może się uda wam wygrać jak ostatnio ktoś na Skotnickiej 12,8 mln zł :naughty::decayed:

http://finanse.wp.pl/gid,13811952,galeria.html

Opublikowano

http://lmgtfy.com/?q=Czyszczenie+zapieczonych+%C5%82opatek+turbiny+youtube

np. 4 link trochę śmieszny i zaciąga gośc ale tłumaczy :decayed:

Dzięki :hi: :laghing2:

Już miałem skomentować, ale rozjaśnię trochę bo moje pytanie było kompletnie nie precyzyjne. Ten link i sporo innych obejrzałem, Nawet kilka turbin się przeczyściło, ale problem powstający w 99% przypadków po domowym czyszczeniu jest nie do opanowania i chciałem zapytać czy ktoś z fachowców z forum i mojej okolicy może zrobił to skutecznie.

Podobno kto pyta nie błądzi :co: ale na forach trzeba się dobrze zastanowić zanim człowiek zapyta czy czasem :baseball::vava: :vava:

Opublikowano
  • Autor

Panowie jakiś spot wieczorem kiełbaskowy ? :naughty:

Opublikowano

Akuratnie jest czwartek, więc może zrobimy przetarcie przed zmianą terminu :mysli:

PABLO - Zrób liste :good:

A tak w ogóle: :hi:

Opublikowano

Jak to się mówi... Nakurwiam Krakowskie ulice :wallbash:

Ja dzisiaj raczej odpadam :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Ja w sumie to bym się zebrał na kiełbaski wieczorem tak ok 21-szej 21-30 :naughty:

Opublikowano

też z chęcią wpadnę :D

Opublikowano
  • Autor

no to co ? 21-sza ? :naughty:

Opublikowano

no to i ja bede :)

Opublikowano

Lista na dzisiejsze kiełbaski pod Halą Targową: godz. 21:00!

Cuber

PABLO

Transitpower

zieluch

KERCZI

Me.how

gucio07

lennox

Wąski - prawdopodobnie :)

Przemian

c.d.n => sms :naughty:

Opublikowano

:bry:

Wpadłbym bo akurat będę wracał z pracy ale mam auto nie umyte :embarrassed:

:polew:

No chyba że patrzyć nie będziecie :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.