Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

no ja w czwartki odpadam... :confused4:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 13:01_________________________________________________WTOREK - SUPER opcja jak dla mnie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie gdyby ktos slyszal/widzial to poszukuje magazynu/hali w okolicach 100-300m2 w stosunkowo dobrej lokalizacji. Dajcie znac prosze!

to co myślę ?? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdyby ktos slyszal/widzial to poszukuje magazynu/hali w okolicach 100-300m2 w stosunkowo dobrej lokalizacji. Dajcie znac prosze!

to co myślę ?? :naughty:

SI SINIORE :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nowa ankieta Panowie zaraz się pojawi :wink4:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 13:14_________________________________________________gotowe ! a Wiec głosujemy Panowie i Panie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie widzieliście co się dzieje na eur/pln ?

Pierwszy poważniejszy opór to okolice 4.60... a próg długu Polski to 55% przy kursie 4.5 :gwizdanie: :gwizdanie:

76476.jpg

ps. wtorek :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Mnie tam obojętnie czy wtorek czy czwartek. Zagłosowałem za czwartkiem bo ten dzień jakoś bardziej mi pasuje na spoty. Z resztą kiełbaski przeważnie były we czwartki więc idąc tym tropem spoty możnaby na ten dzień przełożyć... Ale jak już wspomniałem mnie to jest obojętne :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Mi to obojętne który dzień jak będę miał zmianę na rano to się zjawię na spocie bo tak to kończę o 22:00 i się nie wyrobie, w sumie bardziej by odpowiadał Czwartek bo przy okazji można by było na kiełbaskę (we Wt. też przecież można) wyskoczyć albo podjechać na Bora czy zakopiankę ale takie opcje w czasie letnim by odpowiadały niż teraz na jesień.

A jak KERCZI nie może być we Czwartek to głosuję na drugą opcję :wink4:

Przetestujemy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi bardziej wtorek pasuje ale czwartek tez nie jest zły, i tak jak poprzednicy Pablo i Transit, kiełbaski dobry pomysł mozna jedno z drugim połaczyc :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zostanie już wybrany dzień to wyślę wszystkim info którzy mniej siedzą na forum o zmianie terminu drogą esemesową :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Mnie tam obojętnie czy wtorek czy czwartek. Zagłosowałem za czwartkiem bo ten dzień jakoś bardziej mi pasuje na spoty. Z resztą kiełbaski przeważnie były we czwartki więc idąc tym tropem spoty możnaby na ten dzień przełożyć... Ale jak już wspomniałem mnie to jest obojętne :gwizdanie:

mam takie samo zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Mnie tam obojętnie czy wtorek czy czwartek. Zagłosowałem za czwartkiem bo ten dzień jakoś bardziej mi pasuje na spoty. Z resztą kiełbaski przeważnie były we czwartki więc idąc tym tropem spoty możnaby na ten dzień przełożyć... Ale jak już wspomniałem mnie to jest obojętne :gwizdanie:

mam takie samo zdanie

:hi: z wieczora Mi też obojętnie bardziej może być czwartek ale też się dostosuje co do reszty :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ankiecie powinna być pozycja "jest mi to obojętne" :kox:

hmmmm a kiedy się pojawisz na spocie ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na następnym - może być? :decayed:

no chyba że będzie w niedziele to nie gwarantuje, ale się będę starał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na następnym - może być? :decayed:

no chyba że będzie w niedziele to nie gwarantuje, ale się będę starał.

Trzymamy za słowo :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraźcie sobie taką trasę po spocie do KFC, ciekawe kto by był pierwszy :polew:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 23:54_________________________________________________Mogliby u nas zrobić taką imprezę :kox:

![br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 00:33_________________________________________________ملاهي كنق النظيم و كازمن ( داخلي + خارجي )

:shocked: :shocked: :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...