Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra... Właśnie do mnie kumpel dzwonił że ma czas mi remont zrobić w pokoju córki...

Niestety, ale nie będę miał czasu się zająć organizowaniem spota w tym tygodniu...

Musimy to przełożyć na następny week :confused4:

Stary nic się nie dzieje :wink4:

Dastin ,Pablo super że ktoś się w końcu wypowiedział i poddał swoje propozycje :wink4: ciekawe ilu jeszcze będzie miało odwagę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: na swojej ziemi

Wszedzie dobrze ale w domu najlepiej:)

p.s. to moze jakies kiełby pod HT ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również uważam że wypowiedzi na spotach są lakoniczne i mało wnoszące do idei spotów. Myślę że powinniśmy trochę zagęścić słownictwo i trochę ograniczyć na spotach klubową grypserę tak żeby nowym było łatwiej zasymilować się z grupą :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: na swojej ziemi

Wszedzie dobrze ale w domu najlepiej:)

p.s. to moze jakies kiełby pod HT ??

siema Marynarzu :tongue4: [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 10:52_________________________________________________Panowie fakt jest takie że spot nie przypomina spotów z lat ubiegłych , gdzie na spocie bylo 20-30 samochodów.

Fakt jest również taki że kazdy opowiada o pierdołach , jest szydera a nic konkretnego.

Nowi jak sie pojawią to hmmmm co tu dużo mówić znikają ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Co do kiełbasek to dziś nie dam rady bo uciekam zaraz na 14:00 do pracy i po 22:00 będę wolny.

Od jutra piszę się jak coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: na swojej ziemi

Wszedzie dobrze ale w domu najlepiej:)

p.s. to moze jakies kiełby pod HT ??

siema Marynarzu :tongue4: [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 10:52_________________________________________________Panowie fakt jest takie że spot nie przypomina spotów z lat ubiegłych , gdzie na spocie bylo 20-30 samochodów.

Fakt jest również taki że kazdy opowiada o pierdołach , jest szydera a nic konkretnego.

Nowi jak sie pojawią to hmmmm co tu dużo mówić znikają ;(

no dobra ale o czym mamy gadac jak przyjezdza moze jedno auto nowe i jego ogladanie trwa moze z 15 min, a spot przynajmniej 1 albo 2h, normalne jest ze ludzie, którzy sie znają beda gadac o czyms co ich dotyczy, kazdy z nas był kiedys nowym spotowcem i zawsze tak było ze przyjezdzając mało co sie mówiło, a im czesciej sie przyjezdzało coraz bardziej sie wkrecało w tematy, FANTOMAS jak zaczął to tez nie był jakims wiraszką, a co robił na zimowym :polew:. Moim zdaniem to ze nie ma nowych nie wynika z tego ze nie gadamy wiecznie o samochodach, nie ogladamy i nie chwalimy samochodów nowych, tylko z lenistwa. Ja nie mówie, bo tez czasami mi sie nie chce, ale jak tylko mam wolne i czs to przyjezdzam nawet na te 30 min i mimo ze mam inne auto :cool1:. Nie wiem moze obecnie ludzie wolą byc anonimowi lub wstydza sie czegos, w sumie nie wiem czego, albo poprostu to takie pokolenie ludzi interaktywnych :polew: nie wiem moze trzeba zrobic jakąs prowokacje, to chociaz przyjadą zeby komus wpier....ć :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem moze obecnie ludzie wolą byc anonimowi lub wstydza sie czegos

pewnie ŻON :bicz3: :baseball:

"z dzieckiem bys chwilę posiedział a nie koledzy i koledzy" :decayed: bo jak nie to nie będzie :sex:

A na forum to jak żona nie patrzy to można wszystko :banan3:

Ja mam do Was trochę daleko (50 km), ale na pewno jeszcze kiedyś zawitam. W mojej okolicy tez kiedyś ponoć były spoty, ale się skończyły.

albo poprostu to takie pokolenie ludzi interaktywnych

ci to dopiero nam rosną :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szydera na spotach była zawsze :decayed:

"z dzieckiem bys chwilę posiedział a nie koledzy i koledzy" :decayed: bo jak nie to nie będzie :sex:

A to normalne:kox: Trza być twardym, a nie mientkim :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no juz bez przesady, wielu z klubowiczów ma zony i dzieciaki i jakos dają rade, nie wyobrazam sobie ze nie mozna sie wyrwac na godzinke z domu. No alo moze sie myle, a skoro tak to nie chce miec zony :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie chodzi o tą godzinkę czasami tylko o to że bywa nie raz iż niedziela to w zasadzie jedyny dzień w tygodniu kiedy można spokojnie czas z rodziną spędzić :confused4: Do pewnego momentu myślisz jak się wyrwać, ale po pewnym czasie... PRIORYTETY :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie chodzi o tą godzinkę czasami tylko o to że bywa nie raz iż niedziela to w zasadzie jedyny dzień w tygodniu kiedy można spokojnie czas z rodziną spędzić :confused4: Do pewnego momentu myślisz jak się wyrwać, ale po pewnym czasie... PRIORYTETY :kox:

pierd....sz :polew: priorytety..... chyba baba z wałkiem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa różni faceci i sa różne kobiety.

Jeden jest twardy :evil: i w nosie ma żonę, inny jest wyrozumiały :rose: (ci co często lub czasem bywają)

Jedna jest twarda :baseball::punish: ;( inna jest wyrozumiała :buziak: (ci co bywają tylko jeden raz)

ale nigdy nie zaszkodzi :kwiatek:

a wtedy jest zdecydowanie łatwiej :pali:

bo nie zrozumie żonatego ten który nie ma żony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OZI k... zrób coś z tym euro bo kurs dalej z dupska jest :wallbash:

Myslicie ze Grecja dzis ogłosi niewypłacalność i dzięki temu euro poleci w dół ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierd....sz :polew:priorytety..... chyba baba z wałkiem :gwizdanie:

Taka mała wypucha :decayed:

Myslicie ze Grecja dzis ogłosi niewypłacalność i dzięki temu euro poleci w dół ? :mysli:

Na Greków bym nie liczył :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa różni faceci i sa różne kobiety.

Jeden jest twardy :evil: i w nosie ma żonę, inny jest wyrozumiały :rose: (ci co często lub czasem bywają)

Jedna jest twarda :baseball::punish: ;( inna jest wyrozumiała :buziak: (ci co bywają tylko jeden raz)

ale nigdy nie zaszkodzi :kwiatek:

a wtedy jest zdecydowanie łatwiej :pali:

bo nie zrozumie żonatego ten który nie ma żony.

zgadzam sie nie rozumiem i niech tak zostanie

OZI k... zrób coś z tym euro bo kurs dalej z dupska jest :wallbash:

Myslicie ze Grecja dzis ogłosi niewypłacalność i dzięki temu euro poleci w dół ? :mysli:

moge ci sprzedac takie drukowane na drukarce po 3zł pasi???? :polew: przynajmniej cos sie staram zrobic :cool1:

a tak powaznie to e bedzie jeszcze szło do góry moim zdaniem, a to dlatego ze frank jest uzalezniony od euro. tak naprawde to frank wzrasta tylko nie moze samoczynnie wiec ciągnie euro, a grecja i reszta swoją drogą.[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 13:31_________________________________________________ale cosik spadło od wczoraj :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...