Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Raz na jakiś czas to nie grzech wyrwać się wcześniej na chwilę, szczególnie w tą niedzielę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to godz zawsze jest za wczesna. gdyby bylo 22 to w kazdy dzien jestem

Raz na jakiś czas to nie grzech wyrwać się wcześniej na chwilę, szczególnie w tą niedzielę :wink4:

z drugiej zmiany na kombinacie raczej nie bardzo :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to godz zawsze jest za wczesna. gdyby bylo 22 to w kazdy dzien jestem

Raz na jakiś czas to nie grzech wyrwać się wcześniej na chwilę, szczególnie w tą niedzielę :wink4:

z drugiej zmiany na kombinacie raczej nie bardzo :confused4:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2011, 17:28_________________________________________________ja czasem w niedziele pracuje ale kiedy moge jestem ostatnio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich, jestem nowym klubowiczem, choć od 4 lat jeżdżę a4 :) tydzień temu kupiłem kolejną i w zw. z tym mam prośbę. Poszukuję osoby która odczaruje mi navi i łączność tel. aby to wszystko grało po polsku, bo jakaś niemka do mnie mówi. Proszę pomóżcie, pewnie znacie jakiegoś solidnego człowieka, który porobi mi polskie nakładki na oprogramowanie. Z góry dziękuję, pozdrawiam. Wojtek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich, jestem nowym klubowiczem, choć od 4 lat jeżdżę a4 :) tydzień temu kupiłem kolejną i w zw. z tym mam prośbę. Poszukuję osoby która odczaruje mi navi i łączność tel. aby to wszystko grało po polsku, bo jakaś niemka do mnie mówi. Proszę pomóżcie, pewnie znacie jakiegoś solidnego człowieka, który porobi mi polskie nakładki na oprogramowanie. Z góry dziękuję, pozdrawiam. Wojtek.

Skontaktuj się z NAVIPOL-em, a dokąłdnei z Marcinem, jest na Zakopianskiej i pomoże we Wszystkim :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=23938.msg2544165#msg2544165

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Tomek miałeś chyba racje po założeniu zawiasu s-line i przejechaniu 600km po Polsce mam dość zaczynam zastanawiać się czy nie wrócić na 1BA :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Tomek miałeś chyba racje po założeniu zawiasu s-line i przejechaniu 600km po Polsce mam dość zaczynam zastanawiać się czy nie wrócić na 1BA :wallbash:

przesadzasz :shocked: Ja na Zawieszeniu S-line czy to B5 ( sportowe fabrczyne ) po B6 B7 i teraz B8 zrobiłem sporo km , i do seryjnego nigdy bym nie wrócił :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ze to wina sprężyn bo są z 1BV

a zminiłes też amory ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zminiłes też amory ?

Tak amorki są czerwone . Auto usiadło równo sprężyny były dobrane w odpowiednich kategoriach. Z tym ze właśnie z zawieszenia 1BV czyli niby bardziej twardszego. [br]Dopisany: 19 Wrzesień 2011, 21:43_________________________________________________może to też przez to ze mam nie do końca rozmiar opon taki jak trzeba 215/40/17 :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra... Właśnie do mnie kumpel dzwonił że ma czas mi remont zrobić w pokoju córki...

Niestety, ale nie będę miał czasu się zająć organizowaniem spota w tym tygodniu...

Musimy to przełożyć na następny week :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra... Właśnie do mnie kumpel dzwonił że ma czas mi remont zrobić w pokoju córki...

Niestety, ale nie będę miał czasu się zająć organizowaniem spota w tym tygodniu...

Musimy to przełożyć na następny week :confused4:

Oto przykład jak się sprytnie wykręcić :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niech Ci będzie. Przepraszam jeżeli zawiodłem...

Nie chcę się brać jednak za coś na co teraz nie mam niestety czasu a nie chcę robić tego po łebkach...

Przepraszam za zamieszanie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema wieczorem :)

Tak Robert, myślę i mam nadzieję że coś pomoże chwilowa zmiana w pierwszym poście :)

Jeżeli będę wysyłał zaproszenia do ludzi na spota i odsyłał ich do pierwszego posta w tym wątku to warto by było aby coś więcej tam było jak tylko suche info o dniu i godzinie :wink4:

Poza tym największa siła jest w stałych bywalcach i warto abyśmy się zmobilizowali. Ja z Pablem puszczę info do szerszego grona i może frekwencja 20 aut zachęci kilka osób do regularnego Nas odwiedzania :)

Kto może niech się nastawi na tą niedzielę, kto może niech vaga zabierze, ja przywiozę gadgety i kto może niech się przygotuje że spota zakończymy przejazdem na kiełbaski lub KFC :)

jarko dzięki za kolejną mobilizację, bo jak wiemy nie jeździsz często ostatnio na spoty (ze względu na pracę jeśli się nie mylę :wink4:) i mogę się założyć że nowi spotowicze Cię nie wszyscy kojarzą a już nie wspomnę o innym vipie który nie wiem czemu przestał udzielać się w klubie.. co nie zmienia faktu wielki plus za pomysł i chęć ożywienia frekwencji spotów, tylko jedno ale panowie... Jeżeli dalej będziemy nawijać na spotach o tym jak minął weekend, gdzie byłem i z kim piłem a nie rozmawiali o aucie nowego spotowicza który przyjechał pierwszy raz z jakimś problemem czy z zapytaniem się o jakąś poradę.. to wówczas taka osoba drugi raz już nie przyjedzie na spota, czego byłem kilka razy świadkiem, wysyłałem zaproszenia, zachęcałem do uczęszczania na spoty ale taka osoba jednak nie poczuła tego klimatu, jak ja kiedyś w 2007r kiedy pierwszy raz przyjechałem (zaproszenie rzecz jasna od ówczesnego vipa Cubra :naughty:) i od razu poczułem że ktoś się zainteresował moim autem i chuuj że Cuber po 5 sekundach oględzin auta powiedział że przód był malowany :polew::evil:, przyjąłem to na klatę i pomyślałem wtedy że faktycznie znają się chłopaki i chcę tu uczęszczać na spoty bo wiele się nauczę.

Co do organizacji i powiększenia frekwencji jestem jak najbardziej na tak, tylko przeanalizujmy czy w tym okresie jesiennym to wypali czy może wróćmy jak kiedyś do plazy gdzie chwile posiedzieliśmy pogadaliśmy o autach a później jakiś bilard itp.

Niech nowi poczują to co kiedyś było..

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarko Jeżeli dalej będziemy nawijać na spotach o tym jak minął weekend, gdzie byłem i z kim piłem a nie rozmawiali o aucie nowego spotowicza który przyjechał pierwszy raz z jakimś problemem czy z zapytaniem się o jakąś poradę.. to wówczas taka osoba drugi raz już nie przyjedzie na spota

:notworthy: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

słuszna uwaga. Bo takie spotkania nie różnią się niczym od spotkań partyjnych :evil: co było w telewizji a ten to taki ..uj a ten inny. I choć pewnie starzy klubowicze dośc się już naoglądali różnych Audic to dla nowego to niezła frajda :kox: zwłaszcza jak kupił dobry okaz to wtedy czuje się :banan3: bo naprawdę widać że znacie się na tych autach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...