Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam

:siema:

Zapraszamy jutro na spota :wink4:

Opublikowano

Jak wyrobię to wpadnę , bo już się trzeci raz wybieram

Opublikowano

Spoko chwile będziemy siedzieć bo już wiem że ma być trochę osób :evil: to na pewno zdążysz później :wink4:

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: ale macie korki :disgust:

byłes w Kraku i nie dałes znac ? :shocked::thumbdown:

Jak wyrobię to wpadnę , bo już się trzeci raz wybieram

zapraszamy :kox:

Mi od dzis montuje Marcin Audi Sound System :decayed: wiec jutro będę moim klasykiem :evil:

Opublikowano

Mi od dzis montuje Marcin Audi Sound System :decayed: wiec jutro będę moim klasykiem :evil:

Hyhyhy :kox:

Opublikowano

:hi: :hi: ale macie korki :disgust:

byłes w Kraku i nie dałes znac ? :shocked::thumbdown:

Jak wyrobię to wpadnę , bo już się trzeci raz wybieram

zapraszamy :kox:

Mi od dzis montuje Marcin Audi Sound System :decayed: wiec jutro będę moim klasykiem :evil:

to pod Plazę z nią :naughty:
Opublikowano
  • Autor

Pod Plaze to pewnie po spocie i po kiełbaskach :wink4:

To co 19-30 zostaje ?

Opublikowano

Kurde nie za dużo wam tych atrakcji jednego wieczoru :naughty::decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 20:33_________________________________________________

To co 19-30 zostaje ?

Zostaje zostaje bo nie chce mi się znów 100 smsów wysyłać z ponownym info, tym razem o zmianie godziny :decayed:

Opublikowano

wymysliliscie...wielu osobom bylo bez roznicy czy wt czy czw. Mozna bylo zrobic ankiete czy komus wtorek nie odpowiada...tak sa juz 3 osoby ktore raczej sie nie pojawia na spotach...

Opublikowano

wymysliliscie...wielu osobom bylo bez roznicy czy wt czy czw. Mozna bylo zrobic ankiete czy komus wtorek nie odpowiada...tak sa juz 3 osoby ktore raczej sie nie pojawia na spotach...

Ja głosowałem za Wt. byś mógł przyjechać.

Ale nie gadaj że w ogóle nie dasz rady w ten dzień przyjeżdżać :shocked:

Opublikowano

grubo :polew:

Opublikowano

Jestem do jutra,ale na spota sie nie zalapie niestety :)

Opublikowano

grubo :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Szkoda że nie powiedziałeś wcześniej to byśmy dzisiaj zorganizowali spota na kiełbaski :wink4:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 21:56_________________________________________________

grubo :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Nie znasz się :)

!

:kox::polew::decayed:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 22:03_________________________________________________xxxbolo ty 4 lata szukasz :audi: bo widzę tak po profilu :)

Opublikowano
  • Autor
:siema::decayed:
Opublikowano

wymysliliscie...wielu osobom bylo bez roznicy czy wt czy czw. Mozna bylo zrobic ankiete czy komus wtorek nie odpowiada...tak sa juz 3 osoby ktore raczej sie nie pojawia na spotach...

true :decayed:

Opublikowano

:hi:

nie wiem czy się mogę wpieprzać bo jestem tu new, ale skoro są osoby które mogą tylko we wtorki i są też inni którzy mogą tylko w czwartki, to może spot będzie dwa razy w tyg. albo wręcz zostanie termin ten co był... (tyle że ndz to IMHO termin najgorszy z możliwych) :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.